Şimdi Ara

Doom Tüm Platformlarda 1080p/60fps Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
         Eski Doom oyunlarının havasını günümüz teknolojisiyle buluşturacak olan yeni Doom oyunumuz, id Software'in açıklamalarına göre her iki yeni nesil konsolda da 1080p/60fps'de çalışacak.

Projenin önemli isimlerinden Billy Khan, Bethesda'nın blog sayfasında yayınlanan bir röportajda şu iddaada bulundu:

"Oyuncuların DOOM ve idTech 6'nın 1080p/60fps'de, 30fps sınırındaki oyunların bile ulaşamadığı görsel başarıya nasıl ulaştığını merak etmelerini istiyoruz."

Khan, idTech 6'nın fizik hareketliliği ve dinamik ışık oyunlarıyla günümüz modern görsel tekniklerinin yapımcı ekibe karakter ve çevre detaylarında daha önce hiç olmadığı kadar etkileyici bir görünüm kazandırmada yardımcı olduğunu da sözlerine ekledi.

Doom, 13 Mayıs tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

• yok artık daha neler
  • Doom Tüm Platformlarda 1080p/60fps Olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qqqqrpppp -- 26 Şubat 2016; 12:57:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu salak motor. Kaplamaların geç yüklendiği motor. Hadi bakalım...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu grafiklerle her iki konsolada 1080p/60fps gelmesi büyük bir başarı, helal olsun. :)

• Diğer yapımcılara diss atmışlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rage deki gibi kaplamalar geç yüklenecekse 120 fps olsa ne yazar? motor dandik.

• Abartılacak bir şey yok. Ben de ayarları Low'a alsam 60 fps yaparım.

• "Ekran kartlarını ağlatacak" demiyorlar mıydı?
    Süper optimizasyon yapıldıysa orası başka tabi..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Olmadı simdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan daha 4 ay önce düşük grafiklerle 30 fps zor veren bethesda neyin kafasında. Madem motorla çok övünüyorsun fallout'u da yapsaydın ya onla

• Ultra high gibi birşey düşünürsek adamlar konsollar için Ultra Low çıkarmış olabilir.Yoksa 60 FPS hayal.

• Arkadasim sirf Rage de ki kaplama sorunundan PS3'üne SSD almisti
  • Bunu duyan konsolcular.

• Oyun, Rage gibi açık dünya sanıyorlar -veya Kısmen-. Ama, Bu oyunda Map'tan map' a koşulduğu için bir sıkıntı-kaplama sorunu- çıkacağını zannetmiyorum . Ben bu oyunu oynayaçağımıda düşünmüyorum .

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • mementopolis kullanıcısına yanıt
    Wolfenstein The New Order ile Old Blood açık dünya mı? Bu iki oyundada çokca vardı bu hatalar. Sağa sola döndür mausu farkediliyordu.
  • Bu açıklamayı PC için değil konsollar için yapmıştır diye düşünüyorum ve konsol versiyonunun görselliği doğal olarak PC den daha geride olacak fakat Doom gibi bir oyunda görsellik yerine 60 FPS daha tercih edilesi.
  • Benim tek isteğim PCDE İYİ OPTİMİZASYON

• Ps2 grafiklerinden hallice olur artık hele ki xbox one ın çöp donanımında o gösterdikleri grafiklerle 60 fps çalışması imkansız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiny Titan -- 26 Şubat 2016; 18:36:59 >
  • Yapımcı iyi grafik yaptık 1080p 60 FPS demiş. Oyun konsoldan pc'ye port edilmiş fark yok. Aphasını oynadık gördük. Wolfenstein gibi akıyor işte
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.