Şimdi Ara

Sevda Kuşun Kanadında | Yeni Dizi - TRT 1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
1.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Sevda Kuşun Kanadında | Yeni Dizi - TRT 1

TRT 1 ekranlarında Burak Aksak’tan yeni bir dizi daha geliyor. Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim gibi dizilerin senaryosunu yazan Burak Aksak yeni bir dizi projesi ile ekranlara geri dönüyor. Başrollerinde Yavuz Bingöl, Deniz Baysal, Murat Ünalmış, İlker Kızmaz, Ufuk Bayraktar gibi önemli isimler yer alıyor.

Burak Aksak’ın senaryosunu yazacağı yeni dizinin ismi Sevda Kuşun Kanadında olarak belirlendi.

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Sevda Kuşun Kanadında’nın konusu 70’li yıllarda yaşanmış olan bir kara sevdayı anlatacak.

Yeni başlayacak olan dizi Sevda Kuşun Kanadında TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan dizinin kesin olarak yayın tarihi belli değil. İlerleyen günlerde dizi ile ilgili bilgilerin açıklanması bekleniyor.

• Kafes filminin dizisi gibi bişey olacak galiba. Bi de ufuk bayraktar trt nin milat dizisindeydi, sezon finali yaptı dediler bi daha başlamadı dizi, adamda buraya gelmiş demek ki.
  • Ufuk reyiz için bakarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak aksak galiba ilk defa komedi dışında bir projeye imza atıyor hemde yakın dönemde geçen insallah başarılı olur ufuk reis için bi kaç bölüm bakar değerlendiririz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufuk Bayraktar için izlenir..
  • Burak Bilgisi yanlış muhtemelen
  • Burak böyle şeyler yazmaz ya

Dizinin yapımcılığını Sonart Medya yapıyor. Senaristliğini Ahmet Tezcan ile Canlı Haber yazarı ve ünlü yazar Bahadır Yenişehiroğlu üstlenirken yönetmen koltuğunda Yasin Uslu var.
  • Yavuz Bingöl karizma olmuş. Mafya rolü yakışmış. Niye kimse bahsetmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kind Regard

Yavuz Bingöl karizma olmuş. Mafya rolü yakışmış. Niye kimse bahsetmemiş.

Fragmanı yeni gördüm Diriliş sayesinde
    Tam şimdi aynı şeyi yazacaktım

inexo siyasi açıdan alakasız bi yorumla şaşırttı beni

Adam gerçekten çok karizma duruyor
    Öyle naif Baba sevgili rolleri yerine bu daha güzel olmuş

Ekleme
    Bi tek şu Murat Ünalmış'ı tutmadım sevmedim hiç de bi dizisini izlediğimden değil ...kasıntı geliyo bana

Ufuk öyle mi ya
    efsane Ramiz karakteri unutulmaz ...Dayı'nın gençliği ancak böyle no name biri tarafından oynanabilirdi

Hayırlı olsun yolu açık olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suzi dilara -- 2 Mart 2016; 23:49:41 >

• Şener Şen ile Müjde Ar ın oynadığı Arabesk adlı filmdeki mafya adamının rolünü sesini duruşunu kimse oynayamadı şimdiye kadar. Bakalım bu dizi nasıl.
  • Ufuk Bayraktar kimi canlandırıyor tam olarak? Sağcı mı Solcu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: qweck1925

Ufuk Bayraktar kimi canlandırıyor tam olarak? Sağcı mı Solcu mu

Sagci olabilir..

• Dizinin yayın tarihi 29 Nisan olarak açıklandı. (Milliyet)

• Fistful of Dollars F kullanıcısına yanıt
    tipi deniz gezmişi andırıyor

• Dizi bugun basliyor, 20.00'da. Bakalim nasil bir dizi olacak

• Bugün başlamış izleyen varmı nasıl dizi ? Trt1de oynanıyorsa yanlı bir dizi yapacaklarını düşünüyorm ama izlemedim daha tabi
  • ben akşam izledim ama çok geç bitti tamamını izleyemedim. bugün tekrar baştan izleyeceğim hep merak edip göremediğimiz olayları anlatmışlar.
    ben çok beğendim heyecanlandım duygulandım trt son zamanlarda güzel işler yapıyor. tabi dirilişte olduğu gibi buna da düşman olan çok olacak malesef.
  • resmi hesap paylaşımı 1. bölüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Fistful of Dollars

quote:

Orijinalden alıntı: qweck1925

Ufuk Bayraktar kimi canlandırıyor tam olarak? Sağcı mı Solcu mu

Sagci olabilir..

ülkücü
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.