Şimdi Ara

Su altında Galaxy S7 kutu açma videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Samsung, Galaxy S7'nin suya dayanıklılığı konusunda bu defa iddialı görünüyor. T-Mobile'ın yayınladığı bir videoda firmanın ürün uzmanı Den'in havuzda yaptığı denemelere yer verilmiş. Yepyeni bir ürünün kutusunu açan Den'in denemeleri başarıyla sonuçlandı.

Su altındaki testler sırasında Den arkadaşı Derrel tarafından aranıyor, fotoğraf çekiyor, hatta canlı yayın yapıyor. Eğer yayınlanan görsellerde oynama yapılmadıysa su altında fotoğraf çekimi ve video kaydının da kaliteli göründüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu arada Samsung'un Galaxy S7'de 3000mAh, Galaxy S7 Edge'de ise 3600mAh kapasiteye sahip piller sunacağını belirtelim. Exynos 8890 ve Snapdragon 820 gibi güçlü yonga setlerine sahip bu cihazların hem enerji harcamaları rahatça karşılanacak, hem de uzun kullanım süreleri sunacaklar.

Aşağıda T-Mobile tarafından yayınlanan videoyu bulabilirsiniz.

• Güzel video.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok orijinal bir fikir gerçekten...!https://www.youtube.com/watch?v=uIf9GdCzY_Y

• Kac seferdir ayni hata, duzeltmeyim dedim ama edge 3600 mah pil ile geliyor 3500 degil. Ozellikle mi yapiyorsunuz? Ben mi yanlis biliyorum dedim ama, buyrun;

http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-devices/smartphones/galaxy-s/galaxy-s7/?cid=tr_sem_googlecom_new_galaxy_2016&gclid=CMisyYbpkssCFaoewwodYwwG3w

Dedikodu zamanindan beri cogu haberde pil kapasitesi yanlis yaziliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERDARbdrm -- 25 Şubat 2016; 13:39:33 >
  • Pil kapasitesi 3600 mah bir değil iki değil aynı sözde hatayı defalarca niye yapıyorsunuz. Hiç mi araştırmıyorsunuz yazarken. Tek bir işiniz var şunu doğru düzgün yazmak bunu başarın bari.
  • Video çok orjinal olmuş. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

Pil kapasitesi 3600 mah bir değil iki değil aynı sözde hatayı defalarca niye yapıyorsunuz. Hiç mi araştırmıyorsunuz yazarken. Tek bir işiniz var şunu doğru düzgün yazmak bunu başarın bari.

Dh yuvarlak hesap sever ondandır.

• samsungun reklamını t-mobile yapmış... işte asıl pazarlama kendi ürününün reklamını başkalasına yaptırabilmekte yatıyor.

siz sitenizin reklamını samsungun sitesinde tek kuruş vermeden yaptırsanıza hadi!!!!

• izlenme sayısını arttıracağız diye daha ne kadar şaklabanlıklar yapacaklar acaba.

iphoneu yağda kızartanlardan tut tüfekle vurana kadar envai çeşit video mevcut

• Ohaa videoya bak. Hemen yemeden icmeden para biriktirip harika olan bu s7 telefonunu almaliyim

• Elmacılar kıskanmıştır şimdi. Nasıl olsa iOS için çöp donanımlı telefon alıyorlar ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: SERDARbdrm

Kac seferdir ayni hata, duzeltmeyim dedim ama edge 3600 mah pil ile geliyor 3500 degil. Ozellikle mi yapiyorsunuz? Ben mi yanlis biliyorum dedim ama, buyrun; http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-devices/smartphones/galaxy-s/galaxy-s7/?cid=tr_sem_googlecom_new_galaxy_2016&gclid=CMisyYbpkssCFaoewwodYwwG3w Dedikodu zamanindan beri cogu haberde pil kapasitesi yanlis yaziliyor.

100 Mah için bu gazap niye

• Güzel olmuş ilerleme var

• Xperia'dan çalmışlar :D

• Benden çaldığınız 2 dakikamı istiyorum ne saçma videoydu

• quote:

Orijinalden alıntı: berkayjan

Elmacılar kıskanmıştır şimdi. Nasıl olsa iOS için çöp donanımlı telefon alıyorlar ya.

S7 Edge çok güzel olmuş iphone 6+ kullanıyorum değiştirmek için iphone 7'yi bekliyorum.
  • güzel video olmuş....

• quote:

Orijinalden alıntı: berkayjan

Elmacılar kıskanmıştır şimdi. Nasıl olsa iOS için çöp donanımlı telefon alıyorlar ya.

tabi canım hemen samsung alıp su altında açayım telefonumu. tabi ekstradan dalgıç ekipmanları da almak gerekecek ama samsung için değer değil mi

ayrıca buradan s6 konusunda mükemmel samsungun hala 6.0 güncellemesini vermediği için küfürler sıralayan kardeşlerime de selam ederim. o konuyu okumadan bu telefonu almaya niyetlenmeyin bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deoksiriboz1001 -- 26 Şubat 2016; 9:16:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.