Şimdi Ara

Gears Of War Club YENI TURNUVA!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
0
Favori
54.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yapimci Firma:Epic Games
    Dagitici Firma:Microsoft Game Studios
    Grafik Motoru:Unreal Engine 3.0, Havok Engine Build 3706
    Bas Tasarimci:Cliff Bleszinski
    Cikis Tarihleri:NA November 7, 2006 EUR November 17, 2006 AU November 23, 2006 JPN January 18, 2007
    Oyun Modlari:Single player, System-Link, Online Multiplayer ve Co-opererative Modlari
    Yas Sinirlamalari:ESRB: Mature (17+) BBFC: 18 PEGI: 18+ CERO: Z
    Media:Dvd-DL
    Platform:Xbox 360

Gears Of War Kazandigi Oduller:

* IGN's Best of 2006
    Xbox 360 Game of the Year
    o Best Action Game
    o Best Xbox 360 Action Game
    o Best Graphics Technology
    o Best Graphics Technology for Xbox 360
    o Best Developer for Xbox 360 (Epic Games)
    * 2006 Spike TV Video Game Awards
    o Best Multiplayer Game
    o Best Shooter
    o Best Graphics
    o Best Studio (Epic Games)
    * D.I.C.E 07
    o Overall Game of the Year
    o Console Game of the Year
    o Outstanding Achievement in Animation
    o Outstanding Achievement in Art Direction
    o Outstanding Character Performance - Male
    o Outstanding Achievement in Online Game Play
    o Outstanding Achievement in Visual Engineering
    o Action/Adventure Game of the Year
    * IEAA Awards[34]
    o Samsung Xbox 360 Game of the Year
    o Gamespot AU Editor's Choice Award
    o GAME 1 Ultimate Game of the Year

* GameSpot's Best and Worst of 2006
    o Game of the Year
    o Best Xbox 360 Game
    o Best Graphics, Technical
    o Best New Character(s) (Delta Squad)
    Best Multiplayer Game
    o Best Shooter
    * Official Xbox Magazine
    o Xbox 360 Game of the Year
    o Developer of the Year Epic Games
    o Enemy of the Year The Berserker
    o Best Studio (Epic Games)
    * 2006 Interactive Achievement Awards
    o Game of the Year
    o Animation
    o Character Performance Male
    o Original Music Composition
    o Sound Design
    o Console Game of the Year
    o Console Action/Adventure

Uyeler:

1.murathanipod (baskan)
    2.halukjohn(yardimci baskan)
    3.seko2001
    4.Liquid snake
    5.Max_Payne
    6.shinamira
    7.Fallsjg. S.V.(Wf Pack)
    8.AlpTéKiN
    9.fel_x
    10.ilkbilir
    11.izmirli mert
    12.bilan
    13.ckukner
    14.roland3tr
    15.mertyucel1905
    16.*murattti*
    17.4Demon
    18.megamefta
    19.tnakresss
    20.ReVeNGe363
    21.resqect
    22.RENO RAINES
    23.rayquza
    24.saykokilla
    25.punishersadi
    26.Mükremin
    27.blackmagicman
    28.bacardi81
    29.alperozlu
    30.gameman
    31.anubis2005
    32.valentineleon
    33.macrolight
    34.gookhaann84
    35.guitarist02
    36.devilonur
    37.OTACON
    38.DefCon33
    39.atakanfzl

Cole

Bu da imza:

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_11475386/mpage_1/key_//tm.htm#11475386][image]https://store.donanimhaber.com/4d/03/ca/4d03cab071201d5ef1e0bd7fc7e35d62.jpg[/image][/link][/center]

Yeni TURNUVA!Subat 2008 DH NIN EN BUYUK TURNUVASI SADECE BEKLEYIN!

dipnot:cok zaman var ama en buyuk turnuva icin testereleri hazirlayin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murathanipod -- 4 Kasım 2007; 23:12:57 >

• Şu hardcore da raam ı geçemedim,hayır adamın kafaya çalışmama rağmen ölmüyor ve cephanem bitiyor,en sonda üstüne bomba saplıyorum o bombalar bile banamısın demiyor,geçebilen varsa söylesin yöntemini.
  • iyi olur bizim basimiz kelmi.. beni ekleyebilirsiniz imza konusunda bene bir bakayim ama yarin isten sonra tabi
  • Raam tüm cephanem, bomba mermi herşeyim tam sıfırlandığında öldü. Tesadüf müdür oyun beni kastırmak mı istemedi bilemiyorum artık, ama son zamanlarda en fazla uğraştığım boss'dur kendisi. Taktik şu; elemana saldırmadan önce yan panelleri kurşunlayıp bir açın, iyice dolaşma alanı yaratın. Işıkların altından asla çekilmeyin, karanlık bölgelere geçtiğiniz anda eleman yaratıklarını salıyor üzerinize. Her zaman Raam'ın zıttı yönünden, bir kasa arkasından saldırın. Bu savaştaki püf nokta blind-fire ile saldırmak, yani kafanızı siperden çıkarmadan saldırın elemana. Böylece iş bayağı bir kolaylaşıyor. Sadece silahı uzatıp tüm cephaneyi boşaltın kafasına. Üzerinize yaklaştıkca uzaklaşın, yaratıklarını saldığı anda ışıklı bölgedeyseniz hiç korkmayın yaratıklar size sataşamaz direk kafasına mermi yağdırın, ışıklı bölgedeyken yaratıkları savuşturup kafasına mermi yağdırmak için ilk önce bomba atıp etrafında uçuşanları savruşturabilirsiniz. Sürekli siper halinde olun, gerekirse kutudan kutuya geçin ama siperden çıkmayın. Siperden çıktığınız gibi sizi tarayacaktır. Dediğim gibi olayın püf noktası zıt yöne gitmek ve blind-fire. ( Hardcore'da oynadım. )

• Beyler sinirli sayida yeni baskida gears of war oyunu gelecekmis.
  • quote:

Orjinalden alıntı: murathanipod

Beyler sinirli sayida yeni baskida gears of war oyunu gelecekmis.

ya benim xbox360 i oynarken yegen bir tekme koydu makina langirt yere dustu tabi o andada gears of war oynuyordum 4. bolumun son yerindeydim birden tepede kirmizi carpili isaret hata cd yi kontrol edin veya temizleyin hemen cd yi cikarip temizledim ama cd de cizilmis ki ne cizilmis tekrardan taktim maalesef oyun devam etmiyor ayni hatayi veriyordu ama gel gorki live de oynuyor normal single playir de hata veriyor tabi dedigim olay 3 hafta once oldu yazik oldu 60 euroya neyseki live den takiliyoz tekrardan 60 euro bayilmakta koyar simdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: *murattti*

quote:

ya benim xbox360 i oynarken yegen bir tekme koydu makina langirt yere dustu tabi o andada gears of war oynuyordum 4. bolumun son yerindeydim birden tepede kirmizi carpili isaret hata cd yi kontrol edin veya temizleyin hemen cd yi cikarip temizledim ama cd de cizilmis ki ne cizilmis tekrardan taktim maalesef oyun devam etmiyor ayni hatayi veriyordu ama gel gorki live de oynuyor normal single playir de hata veriyor tabi dedigim olay 3 hafta once oldu yazik oldu 60 euroya neyseki live den takiliyoz tekrardan 60 euro bayilmakta koyar simdi

Geçmiş olsun. Son zamanlarda böyle vakalar çoğalmaya başladı

• quote:

quote:

senin yegen de maşşallah çiftelemiş konsolu hoca.benim 360 ı düşürse bende onu camdan aşşağı düşürürdüm vallahi.

• bir daha tekmelerse ata bilirim camdan assagi tsk. alptekin

quote:

Orjinalden alıntı: Liquid snake

quote:

quote:

senin yegen de maşşallah çiftelemiş konsolu hoca.benim 360 ı düşürse bende onu camdan aşşağı düşürürdüm vallahi.

• bu arada benide unutmayın gow fanatikleri arasına katmayı ya sizdede ne vicdan varmış
  • benide ekleyin bir iki resim ekliyelim bu arada.

• bende warım alooo. takılırsam sorarım soruları yardım bekliyorum :D
  • yarin 2 yeni harita geliyor bu arada ugrayan yok bu topik e isler kesat herhalde sinek avliyo ne is bu boyle nerede MURATHANIPOD acti topik i birdaha ugramaz oldu buralara nerdesin looooooooo ?
  • herhalde gow oynamaktan başını kaldıramıyor
  • 4 gündür eve gider gitmez GOWu açıp Raam ı öldürmek için çalışıyorum ve yarım saat sora *** deyip kapatıyorum oyunu. Tek kişi olacak iş değil bu.. Allah rızası için bi el atın, live'den yardım edin.. Olmadı yol ve konaklama masraflarınızı karşılayayım gelip şu şerefsizi öldürün
  • Raam casual de cok kolay oluyor, ama hardcore de ve insane de denemedim,2.ci kez bitmesine az kaldi bakalim deneyecegim hardcore de
  • quote:

Orjinalden alıntı: shinamira

4 gündür eve gider gitmez GOWu açıp Raam ı öldürmek için çalışıyorum ve yarım saat sora *** deyip kapatıyorum oyunu. Tek kişi olacak iş değil bu.. Allah rızası için bi el atın, live'den yardım edin.. Olmadı yol ve konaklama masraflarınızı karşılayayım gelip şu şerefsizi öldürün

sol taraf ı patlattığında ordan ilerle raamın arkasına geç orada makinalı var onun başına geç raam nı kafaya saydır bu kadar hemen ölüyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquid snake -- 11 Ocak 2007; 13:00:47 >
  • Saolun.. bu akşam bu iş bitmeli, ya O ya ben!
  • Beyler gelemiyorum ara sira kusra bakmayin isteyen herkesi ekledim.Bu arada herkese kolay oyunlar arkadasta oynamaya calistim,ama su "a" tusu var ya tam saklanirken bastim milletin onune ciktim olan oldu...
  • Valla Hardcore'da RAAM ile çarpışma bayağı bir çekişmeli geçti.İşi temizlemek için yanıma Lancer ile Torque Bow aldım.Fazla ölmedim ama dediğim gibi çatışmalar bayağı uzun ve çekişmeli geçti.RAAM öldükten sonraki halim görülmeye değerdi .Artık Insane'de hesaplaşacağız RAAM'le,bakalım kimmiş usta.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.