Şimdi Ara

Huawei 5 yıl içerisinde akıllı telefon sektöründe lider olmayı hedefliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei 5 yıl içerisinde akıllı telefon sektöründe lider olmayı hedefliyor 
    Çin'in yükselen şirketlerinden Huawei, geçtiğimiz yıl 108 Milyon akıllı telefon satarak Samsung ve Apple'ın ardından üçüncü sırada yer almıştı. Bu yılın ilk çeyreğinde de 12 Milyon akıllı telefon satan üretici MWC 2016'da gelecek hedeflerini de paylaştı.

Şirket CEO'su Richard Yu önümüzdeki 2-3 yıl içerisinde Apple'ı geride bırakarak 2. sıraya yükselmek istediklerini belirtti. Bir sonraki hedef ise zirvedeki Samsung. CEO Yu'ya göre Huawei'nin Samsung'un yerini alması için gereken süre ise 5 yıl.

[bkzdh=82654]

Şirketin 2016 analizlerinde akıllı telefon sevkiyatını %30 arttırması ön görülüyor. CEO'ya göre ise bu ivmelenme aynı şekilde devam ederek global pazarın en büyük oyuncuları Apple ve Samsung'u alt edecek. Özellikle 5G konusunda önemli çalışmalar yapan şirketi MWC 2016 ile birlikte dizüstü pazarına da resmi olarak girdi. Çin hükümetinin de Huawei'ye önemli destek sunduğu göz ardı edilemez. Tüm bunları göz önüne aldığımızda sizce Huawei'nin planlarını gerçeğe dönüştürme şansı var mı?

• Valla bu kadar akıllı cihazı kim alıyo merak etmiyor değilim. Bu pazar hiç mi doymayacak acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önce 4k video cekme yetisi koysunlar telefonlarına.. mate 8 donanımı hayli hayli yetecegi halde 4k video cekmiyor

• Yazılım desteği yok denecek kadar az olan bir firma. Cihaz üretmenin yanında bu alana da ağırlık vermeleri gerekir.

• Huawei'nin bu fiyatlarla, bu güncelleme politikası ile öyle bir hedefi tutturması çok zor, imkansız hatta.

Xiaomi böyle bir idda da bulunsa tamam derimde, onlarda global pazarda yoklar henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 24 Şubat 2016; 19:41:45 >

• Ortada model kirliliği olduğunu düşünüyorum.

Şöyle sağlam 2-3 telefonla işi götürebilirlerse o zaman başarıya ulaşacaktır.

• huawei'nin bu hedefi için herhangi bir şansı yok, olamaz
  • Adamlar kısa sürede 3. oldular. Gayet mümkün zirve.

• Gerçekçe bir hedef değil. Gerçekçi olmayan hedeflerin faydadan çok zararı olur.

• Samsung'u mu örnek alıyorlar acaba ? Cihazları güzel malzeme kalitesi olarak donanım olarakta son dönemde fena telefonlar yapmıyorlar fakat fiyatları yüksek. Birde kullanan arkadaşlar güncelleme konusunda şikayetçi. Güncelleme vermeyip sadece telefon üretmekle olmuyor bu işler. İş donanımı bir telefona doldurup satmakla bitiyorsa bunu her firma yapabilir bu şekilde büyük firma olunmaz. Bana göre bu konuda Xiaomi biraz daha az cihaz çıkarıp telefonlarını güncel tutarsa büyüyebilirler. Tabi Huawei'nin ekonomik gücü Xiaomi'den daha büyük olabilir

• Huwai kullanıyorum.. G7.. Samsung ve lg lerde olan kasma tıkanma kirlenme yaşamadım hiç.. Gayette memnunum.. İlk aldığımda çevrem yadirgamisti ama şimdi hepsi tek tek huwaici oluyor.. Ucuz ve kaliteli.. Markaya Para vermiyorsunuz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Seyrim

Huwai kullanıyorum.. G7.. Samsung ve lg lerde olan kasma tıkanma kirlenme yaşamadım hiç.. Gayette memnunum.. İlk aldığımda çevrem yadirgamisti ama şimdi hepsi tek tek huwaici oluyor.. Ucuz ve kaliteli.. Markaya Para vermiyorsunuz..

Kasma soru sorunu galaxy gio'da kaldı baboş
  • ciddi bir iddaa zaman gösterecek....

• Çin hükümeti bu şirketi finansal olarak desteklediğini düşünüyorum. onlar da olaya ajanlık olarak bakıyor olabilirler.her Huawei cihazı ile insanları takip etmek ve dinlemek.

• Çok zor. 5 yıl içerisinde Çin malı marka algısını tüm dünyada kırmaları zor. Satış rakamları bazında evet büyük üreticileri yakalayıp geçebilir fakat prestijli bir marka olabilmelerine daha çok var.
  • Yavas olsun

• Yav he he

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G7 kullanıyorum telefon arayüz kullanımı olarak bağımlılık yapark farklı özellikleri var kullanmayan anlamaz , fakat güncelleme tırt çıkdı ve yeni telefonların fiyatları biraz yüksek gibi.

G7 yekpare aluminyum kasa tasarım olarak fiyat bandında mükemmel zaten o konuyu tartışmaya gerek yok.

• 5 yıl sonra sadece babayı alır huaweyi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.