Şimdi Ara

hepsiburada.com BİTMİŞTİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
2
Favori
9.621
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepsiburada sitesini tercih etmemin en buyuk sebebi geri iade kolayligi ve cozum sureciydi
    bir urun alir ve sorun cikar ise hemen size iade kodu veriyor ve kendileri bizzat ilgileniyorlar idi
    yine bu sisteme guvenerek samsung marka bir cep telefonu aldım abimin esine
    bana aynen şunu diyor : ceptelefonunu aksam doldurdum sabah yuzde 90 var iken birden kapandi acilmadi . tekrar sarjı taktim bir daha acilmadi
    bende hemen o sisteme guvenerek iade talebinde bulundum
    ayni surec basliyacak derken oyle birsey olmadi megersem bu hepsiburada uzerinden baska bir firmanin telefonuymus
    o firmada iade almiyormus , telefonun darbe gordugunu idda ediyorlarmis
    mesaj attim hepsiburadaya biz size guvenerek aliyoruz siz teslim alip kontrol ediyorsunuz diye aliyoruz darbe olup olmadigina siz baktiniz mi dedim
    yok dediler biz karismiyoruz araci firma ile sizin aranizda onlar kontorl etti iadeyi der ediyorlar.
    dedim sizin sitenizden aldim sizi tanirim niye baskalari ile muhattap ediyorsunuz?
    bu seferde beni servise yonlendirdiler. 5 gunluk telefonu servise gonder deme terbiyesizligi nedir?
    araci firmanin darbe gormus yalanida cabasi. arastirdim atasehirde dunya cep adinda dandik bir firma.
    siteleri bile yok. bir site yapmislar uye olmadan birsey goremiyorsunuz uyeolmak istesenizde olamiyorsunuz sacma sapan bir site.

bundan sonra hepsiburada benim icin bitmistir. bu sisteme guvenipte 3 kurus fazla olsun guvenli olsun diye sakin almayin.
    peslerinide birakmiyacam. illkez tuketici mahkemesine basvuracam ve yine ilk kez sikayet sitesine sikayet edecegim tipki buraya ilk kez bu konuyu actigim gibi.
    bu duruma dusurenlerin allah belasını versin paramız ile rezil oluyoruz.

• artık hb de başka firma ürünleri de satılıyor.birşey almadan önce buna dikkat ediyorum.hb den alsaydınız bu sorunu yaşamazdınız büyük ihtimalle
  • HB Candır.Çadırdır.
  • buna benzer olay benim de başıma geldi. hepsiburadadan tedarikçi ürünü alırken iyi düşünmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

artık hb de başka firma ürünleri de satılıyor.birşey almadan önce buna dikkat ediyorum.hb den alsaydınız bu sorunu yaşamazdınız büyük ihtimalle

boyle birsey olabilirmi? ismini kullanarak kolayliklarini kullanarak o araci firmalardan yuzdelik aliyorsun. urunun arkasinda durmayacak isen ismini sil ordan araci firma nokta kom yap.
  • hepsiburada n11 gibi olmaya başladı farklı firmalar satıyor ürünlerini dikkatli olmak lazım birşey alırken
  • Aman dikkat arkadaşımda o hataya düştü beş günde ürünü temin edemedi ne idüğü belirsiz satıcı iptal de ettiremedi en son şikayet var üzerinden zor bela iptal edildi dikkat edin satıcı hepsi burada mı başkası mı diye .
  • hb biter mi allasen...
  • hepsiburadanın kendi sattığı paralel ithalat telefona kesinlikle yaklaşmayın. ithalatçısı ve servisi dolandırıcıdır.

6 aylık xperia z1 telefonumuzun şarjı bitip kapandı ve bir daha açılmadı. servise yolladık. telefon 3 aylıkken 30-40cm yükseklikten düşmeyle oluşmuş çoooook küçük bir çiziği bahane ederek. darbe var garanti dışı. 500tl anakart değişim ücreti istediler.
  • hepsiburada coktan bitti artık oradan bir ürün almak büyük risk..
    iade konusunda şuan en iyi sitelerden biri gittigidiyor..
  • N11 dolandırıcılara kucak açıp seviyeyi yerlere vurunca HB'da aynı dolandırıcılarla çalışıp o seviyelere düşmek zorunda kaldı.

Ne idüğü belirsiz firmalar N11 den ucuz fiyata ürün satıyor. Doğal olarak HB bu fiyatlara düşemiyor. HB'nin fiyatları pahalı kalmaya başlayınca seviyeyi N11 seviyesine düşürmeye karar verdi doğal olarak.

Aynı hizmeti istiyorsanız HB'nin sattığı ürünleri biraz daha pahalı almak zorunda gibiyiz malesef.

Ne kadar ekmek o kadar köfte.
  • Çok geçmiş olsun, üzüldüm yaşadığınız olay için. Zorlukla kazanıp verilen onca paradan sonra bunları yaşamak cidden çok sinir bozucu. Diğer arkadaşlar da yazmışlar zaten ama, çok dikkatli olmak lazım bu tür şeyleri alırken. Malum, artık birbirini kandırarak aldatarak para kazanma trendi aldı başını gidiyor. HB de bir süredir var bu sistem, bir nevi pazar yeri oldu orası da, aynı N11 gibi. HB harici satıcılardan mümkün olduğunca uzak durmak lazım. Tekrar çok geçmiş olsun, inşallah bir an önce istediğiniz sonucu alırsınız.
  • tamam o zaman aydın abiyi arıyorum, kepengi indirip asma kilidi vuruyor dükkana.
    hepsiburada bitti beyler dağılın.
  • Hepsibura'danın kendi satmadığı ürünleri mümkün mertebe almıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

tamam o zaman aydın abiyi arıyorum, kepengi indirip asma kilidi vuruyor dükkana.
    hepsiburada bitti beyler dağılın.

quote:

bundan sonra hepsiburada benim icin bitmistir

bunu okumadan yazdın sanırım?
    12bin kusur mesajıda bukadar boşa yazmamışsındır herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

quote:

artık hb de başka firma ürünleri de satılıyor.birşey almadan önce buna dikkat ediyorum.hb den alsaydınız bu sorunu yaşamazdınız büyük ihtimalle

boyle birsey olabilirmi? ismini kullanarak kolayliklarini kullanarak o araci firmalardan yuzdelik aliyorsun. urunun arkasinda durmayacak isen ismini sil ordan araci firma nokta kom yap.

hocam doğru diyorsun ama alıcı olarak dikkat etmek lazım.vay tüketici hakları var vay mahkemeler var deniyor ama çoğu kişi buna rağmen yine mağdur oluyor.ürünü iade edemiyor hakem heyetlerinde perişan oluyor insanlar.ben dikkat ediyorum şuana kadar da hb de bir sıkıntı yaşamadım
  • hepsiburada malesef bu kervana katıldı, alırken dikkat etmek lazım, geçmiş olsun, paralel ithalatlarda da genelde böyle her şeye kullanıcı hatası diyerek para istiyorlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

quote:

hocam doğru diyorsun ama alıcı olarak dikkat etmek lazım.vay tüketici hakları var vay mahkemeler var deniyor ama çoğu kişi buna rağmen yine mağdur oluyor.ürünü iade edemiyor hakem heyetlerinde perişan oluyor insanlar.ben dikkat ediyorum şuana kadar da hb de bir sıkıntı yaşamadım

o yüzden buraya konu açtım. olabildiğince kişi bunu görsün ona göre hareket etsin.
    şahsen ben hepsiburada nın kimden alırsan al kendisinde satıldığı için ürünün arkasında olmasını beklerdim.
    aldığım ürün n11 de çok daha ucuzdu ama oradan almadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duzguner42

HB Candır.Çadırdır.

Deşme kanayan yaramızı alamadık biz çadırları fırıldak hepsiburada çöktü üstüne
  • hepsiburada, n11.com olma yolunda hızla ilerliyor.
    HB sitesindeki diğer satıcılardan ürün almamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresefe -- 24 Şubat 2016; 12:42:32 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.