Şimdi Ara

FM 16 Takım Tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
1
Favori
21.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben şöyle dünya futboluna damga vurup, surekli teklif alan bi menajer olarak takilmak istiyorum.

Rangers,RBL,Tottenham,Liverpool,Leichester(Taktik oturmadi) falan bu tur takimlari denedim.

Turkiyeden FB ve BJK denedim ama zevk vermedi. PTT de zoru denedim alt takimlardan aldim oda standartlarin altinda kalinca baya zorlandim.

Ve de bir diger konu hangi ulkeleri seciyorsunuz? Bu lucas romero falan ben de cikmiyor.

Önerilerinizi bekliyorum. Aklımda Dortmund var ama nedenleri de varsa önerilerinizi not alıcam arkadaşlar zevkli bir kariyer istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En zevkli kariyerlerim hep galatasarayla oldu(tuttuğum takım olduğu için diyorum sende tuttuğun takımı seç ) düşük bütçe bir sürü boş gereksiz kadro genişliği baya uğraşıcak şey vardı. Gerçi bir süre sonra lig monotona bağlıyor o sıkıcı. Yurt dışından İtalya ve İngilterenin orta çaplı takımlarını öneririm en kafa kafaya lig onlar orda zevk alırsın.

• Ulke olarak uefa listesinde siralamadaki 10 veya 12 ulkeyi seciyorum..

Bunun yanina mutlaka brazilya ve arjantin'ide seciyorum..

Ulke olarak baslamak istedigin bi yer varsa Ingiltere'nin alt liglerini secmeni oneririm..

Bunun disinda Italya,Ispanya ve Almanya ligleride cok zevklidir..

Benim gorusum oyundaki en zevkli ligleri siralayacak olursam, Ingiltere, Almanya, Ispanya ve Italya'dir..

Kulup secerken isim, forma ve logosunu begendigim takimlari aliyorum..

• Dediginiz gibi Lig monotona bagliyor bir sure sonra.

Bencede en zevklisi ingiltere rekabet fazla oldugu icin. Dortmund-Leichester arasi gidip geliyorum bakalim.

Teşekkürler öneriler için.

• Dortmund
    Porstmouth
    Fenerbahçe

çoğu oyunda bu 3 takımla oynar bırakırım. İnanılmaz keyifli.
  • southampton zevkli kariyer oluyor oneririm
  • RBL'yi öneriyorum. Bildiğimiz gibi takımın sponsoru Redbull

Takımda çok iyi genç yetenekler var ve ilk sezonda Bundes Liga'ya çıkabilirsiniz. Bir üst lige çıktıgınız zaman,Redbull her sezon 50-60M civarı para ödüyor takıma. Bunun yanında ligi üst sıralarda bitirirseniz iyi bir TV geliri elde ediyorsunuz.

Almanya Ligi herkesin malumu,alt yapıdan çıkan yetenekler bir harika. Onları yetiştirip takımınıza monte edebilirsiniz. Her şeyden önemlisi,takımı düzlüge çıkardıktan sonra Bayern Münih'e kafa tutabilirsiniz. Takımın potansiyeli üst düzey.

Yeni çıkacak güncelleme ile uzun soluklu bir kariyer yapmayı planlıyorum.
  • İtalya liginde bonservis ortaklığı kalktı. Bence italya ligi daha keyifli olacaktır. Bugün Galatasaray kariyeri açtım 4 lig maçında da gol yemedim. Açıkçası biraz sıktı. Yarın Fiorentina veya RBL kariyeri açacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bi tylol hot içer miyiz

İtalya liginde bonservis ortaklığı kalktı. Bence italya ligi daha keyifli olacaktır. Bugün Galatasaray kariyeri açtım 4 lig maçında da gol yemedim. Açıkçası biraz sıktı. Yarın Fiorentina veya RBL kariyeri açacağım.

RBL kariyerin de 2 kez üst lige çıkardım 2 kere baştan başladım keyifli gayet oyuncuların hepsi genç lâkin bundesligada doğru taktikle bile tutunmak inanılmaz zorlayıcı oluyor. Bu da inanılmaz keyifli. Çünkü ne kadar yetenekli oyuncularınız olursa olsun rakip takımların genelde daha tecrübeli oyuncuları olduğu için örneğin mainz,wolfsburg gibi bildiğiniz yani okyanusta küçücük bir balık oluyorsunuz.

Ona rağmen bence benim düşünceme 2-3 seneye düzgün oturtabilirseniz şampiyonluk yarışında 4. takım olabilirsiniz bence. Tabii çıktığı gibi şampiyon olan varsa büyük saygı duyarım. Çünkü inanılmaz zor.

• Altınordu'yu denemelisin.Yönetim yabancı oyuncu transfer etmene izin vermiyor.

• Liverpool
    west ham
    tottenham
    everton
    rbl
    galatasaray
    wolfsburg
    leverkusen
    celta vigo

• quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

Dortmund
    Porstmouth
    Fenerbahçe

Portsmouth a bir kadro kurmuşuuuuuuum çıldırırsın
  • Atl. Bilbao
    Altınordu(Yabancı Futbolcu Alamadığından)
    A.S Roma
    Dortmund
    Memleketinin Takımı alt liglerdeyse gerçekten zevk verebiliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Guard of Gondor

quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

Dortmund
    Porstmouth
    Fenerbahçe

Portsmouth a bir kadro kurmuşuuuuuuum çıldırırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Atl. Bilbao
    Altınordu(Yabancı Futbolcu Alamadığından)
    A.S Roma
    Dortmund
    Memleketinin Takımı alt liglerdeyse gerçekten zevk verebiliyo
    eskiden şampiyonlar ligini kaldırmış kulüplere o anı tekrar yaşatmak da güzel. veya 1. ligte efsane olmuş ama lig düşmüş takımlar. mesela leeds united, parma gibi. parmanın ismi logosu falan acayip olmuş gerçi. logolu falan dursaydı başlıcaktım başlayasım gelmedi :D eskiden şampiyonlar ligini kaldırmış nottingham forest mesela. böyle oyunlarda çıkan haberler falan güzel oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 18 Haziran 2016; 3:51:42 >
  • Nottingham Forest ı öneririm. Hem oyuncuları gayet kaliteli, hem İngiltere takımı, hem de Premier Lig e çıkardın mı başkan iyi bir yatırım yapıyor, güzel kadro kurma imkanı veriyor. 1979-1980 dönemlerine geri döndürmeye çalışmak da gayet hırslandırıcı bir etken
  • Ankaragücü? :) 2G 1B var bnm suan. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.