Şimdi Ara

HTC ONE M8 vs IPHONE 5S?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler C4 alacaktım ama vazgeçtim.Cebimde şuan net 1500lira nakit var.Almışken pişman olmak istemediğim için konu açıyorum.

Telefonda oyun oynamam.Film, dizi vs izlemem.Face, twitter, whatsapp ve dhye girme amaçlı kullanırım.

Bazıları android çöp hepsi aynı mok diyor bazıları ios getircegi güncellemeyle 5S'i yicek 5S devri bitti falan diyor.Çok ortada kaldım.Dediğim gibi pişman olmak istemiyorum..

Sebebiyle birlikte önerilerinizi yazabilir misiniz?

• Takipteyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum Htc Desire Eye bi gözat. Sanırım 1450Tl civarı bir telefon. Uzun süre M8 kullandım. Iphone 5s de kullanma fırsatım oldu. Açıkçası Iphone ve güncellemeleri hakkında pek fikrim yok. Fakat oyun oynamayan, dizi izlemeyen açıkçası telefonu fazla yormayan biri için güncellemeler pekte önemli değil. Benim de 1500tl limitim var. Sanırım HTC desire Eye alacağım.
  • G4 daha iyi bir seçim olur f/p telefonu. kamera,ekran ve tasarım konusunda çok başarılı.5s'in devri yakında kapanır
  • Herkesin elinde olan telefonları sevmiyorsan kesinlikle HTC M8.tasarımı harika özellikleri gayet yeterli ve kronik hiçbir sorunu olmayan sağlam bi cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musdappo -- 23 Şubat 2016; 22:46:10 >
  • O bütçeye G4 bakabilirsiniz.
    İki telefon da yakınlar birbirlerine ama.
    4 senelik 4S'ten yazıyorum bu mesajı, evet güncellemeler bitiriyor telefonu. Geldiği sürümde kullanmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G4'ün nesi iyi ki bu ikisine göre? lg lere pek ısınamıyorum 3yıllık optimus L9 kullanıcısı olmama ragmen
  • G4 daha üstün bir cihaz bu ikisine göre, batarya konusunda m8 biraz daha iyidir ama onunda arka kamerası iyi değil eski bir htc kullanıcısı olarak arka kamerasının leş+çöp olduğunu soyleyebilirim

• Amiral geniler farklıdır hocam
    Kamera, güncellk ...09

• quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

G4 daha iyi bir seçim olur f/p telefonu. kamera,ekran ve tasarım konusunda çok başarılı.5s'in devri yakında kapanır

Ne yaptın dostum aldın mı bişeyler?
  • Ne gibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

Ne gibi ?

aa yanlışlıkla senin mesajını alıntılamışım kusura bakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperFU

Dostum Htc Desire Eye bi gözat. Sanırım 1450Tl civarı bir telefon. Uzun süre M8 kullandım. Iphone 5s de kullanma fırsatım oldu. Açıkçası Iphone ve güncellemeleri hakkında pek fikrim yok. Fakat oyun oynamayan, dizi izlemeyen açıkçası telefonu fazla yormayan biri için güncellemeler pekte önemli değil. Benim de 1500tl limitim var. Sanırım HTC desire Eye alacağım.

Ne yaptın dostum aldın mı bişeyler?
  • lenovo vibe p1 inceleyin derim. Şarjı 3 gün götürür sizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

lenovo vibe p1 inceleyin derim. Şarjı 3 gün götürür sizi.

1 günü çıkardıktan sonra sarja pekte takıntılı degilim bide zaten bütçeyi tekrardan 1liraya düşürdüm androide o paraları vermek içimi acıtır benim.şuan radarımda bi C4, GM 4G son olarak P8 Lite var.hepsi f/p ürünü bakalım nolcak
  • Öyleyse f/p kralı lenovo a7000'i tavsiye ederim. Doğrudan mağazadan alırsanız 700 tl, netten çok daha ucuza gelir.
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    bu telefonlar neden bu kadar ucuz acaba
  • Çünkü lenovo f/p kralı. A7000 modelinin kamerası çok iyi değil, gündüz ışığında güzel iş çıkarıyor gece sıkıntılı. Onun dışında her işini görür diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Çünkü lenovo f/p kralı. A7000 modelinin kamerası çok iyi değil, gündüz ışığında güzel iş çıkarıyor gece sıkıntılı. Onun dışında her işini görür diyebilirim.

Benim aklım C4'de kaldı ya :'( Nedense lenova olsun GM olsun güvenemiyorum sony çok çok daha agır basıyor
  • C4 alın öyleyse, içinize sinmesi hepsinden önemli
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.