Şimdi Ara

LG G4 PARALEL ITHALAT ALINIR MI? 1299 TL

5 sn
6
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG432GR-DK3

Arkadaşlar teknosa media markt gibi teknoloji magzalarina oranla suan 600 lira bayağı bi farkla bu telefonu almak mümkün fakat ben yinede once sizlere soruyum dedim

1)Telefon direk hepsiburadanin garantisi altındaymış (delta servis vs değil)

2)Aradım telefon yenilenmis ürün mu diye hayır orjinal 0 kapali kutu dedi

3)14 gun iade hakkı var dedi

Simdi benim merakım gerçekten bu jelatinli açılmamış bugun teknosadan aldığım g4 le aynı birebir kutu ve kutu içeriğine sahip telefon mu yoksa sadece kutusuz telefon mu gelir diye guvenemedim

Bir digeri oldu ya telefon ilk geldi sıkıntılı cihaz hepsiburada sıkıntı yaratır mı iade konusunda canımızı sıkar mı isi yokuşa sürer mi

Ve sizlerden daha once hepsiburada dan ithalatci garantili telefon alan var mı? Varsa bilgilerini bizimle paylaşabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende merak ettim arkadaşlar. Sonuçta garantisi var ve sıfır veriyorlarmış.

İnternetten aldığın ürünü 7 gün içinde koşulsuz iade etme hakkın var. 3 gün de olabilir tam bilmiyorum. Ama o hakkın var eğer bir şey olursa

• Bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışayım.

Adı ustunde paralel ithalat. Yanı LG Türkiye telefonunuzun başına bir hal gelirse sorumluluk kabul etmiyor. Tamamen ithalat yapan yanı hepsiburada'nin sorumluluğunda oluyor. Teknik servis hizmeti vs. İthalatı yapan şirket tarafından sağlanıyor.

Paralel ithalat telefonların uygun olma sebebi tamamen garanti koşulları ile alakalı birşey. Tabi bilindik kendini kanıtlamış sitelerden alışveriş yapmak daha akıl karı olur. Hepsiburada bilindik ve sağlam bir kuruluş. Ancak bu ülkede garanti konusunda net birşey konuşmamak lazım bakınız Gold bilgisayar artık yok

• Hepsiburada güvenilir bence. Korkmayın kapalı kutu yollarlar.

• telefon sağlam çıkarsa kardasın ama çıkmazsa yazık uğraşır durursun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.