Şimdi Ara

Herkez 1024 Biz 100 Kb :S @mg : (

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkez Gibi Bende 1024/256 Kullanıcıyım. Türkiye 'De Sadece Ben 100 Bilemedin 200Kb ile internet Kullanıyorum. ( Kullanabiliyosan tabi..) Benim Hazmedemediğim Şey Türkiye'nin Bir Bölgesinde Hiç Sorun Olmazken Türkiye'nin Başka Bir Bölgesinde. Yani OrtaKaradeniz'de Bir İldeyim. İstanbul Vs Gibi Büyük Kentlerde Sorun Problem yokken Nedense Biz Yaklaşık 1 Aya Yakın. Oglen 1 Gece 11 - 12 Ye kadar 100 kb Bilemedin 200kb Hızla İnternet'Te Bişeyler Yapmaya Calısıoz :S. Bizde Aynı Parayı Veriyoruz :S . Lanet olsun :(

• 1024 bağlantı saniyede aşağı yukarı 105kbyte veri transferi yapabiliyorki zaten 200 falan demişsin ben pek anlamadım ne demek istediğini?
  • istanbul da sorun olmadığını kim söyledi.inan burda daha çok problem var..1024 kampanyasına geçtiğimden beri adam gibi kullanamadım şu interneti..sorun sadece orda değil ve büyük şehiirlerde daha çok sorun yaşanıyor bundan şüphen olmasın. şu an bile 1mbit hızım olmasına rağmen 30k ile download yapıyorum..istanbul da ouruyorum.burda da durum iç açıcı değil
  • 100 - 100 kilo bit mi? 100 - 200 kilobyte mı ? önce bunu bir açıklığa kavuştur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kesh_fosil

istanbul da sorun olmadığını kim söyledi.inan burda daha çok problem var..1024 kampanyasına geçtiğimden beri adam gibi kullanamadım şu interneti..sorun sadece orda değil ve büyük şehiirlerde daha çok sorun yaşanıyor bundan şüphen olmasın. şu an bile 1mbit hızım olmasına rağmen 30k ile download yapıyorum..istanbul da ouruyorum.burda da durum iç açıcı değil

Seninki yine İyi Benim Hızım Bazen 100Bayte felan düşüyor En fazla 5kb 6kb Hız :S Oda donuyo bi seye yaradıgı yok .:S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.