Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu şarj olayı beni oldukça düşündürüyor aynı iş yerinde çalıştığımız arkadaşın birinde gm 5 (3100 amper) var diğerinde honor 7 (3100 amper) ikisi de sabah telefonu şarjdan alıp gelmişler gm 5 öğleden sonra şarjı biterken diğerinin şarj oranı 85 bu normal mi şimdi iş yerinde telefonu çok fazla kurcalama şansı da yok şimdi ben geçiş yaptığım vodafondan cihaz tercihi yapacağım gm 5 tercihini payarsam pişman olur muyum diye tereddüt ediyorum lütfen kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum tşk ler...
  • Volte ile hd görüntülü görüşme özelliğinin bizim için en önemli avantajı internet kotasından veri düşmeyecek olması. Onun için operatorler bu konuda yavaş davranıyorlar. Bu konuyu gündeme getirmeliyiz.
    Eğer 1000 TL'lik gm5, volte hd görüntülü görüşmeyi destekliyorsa, yaklaşık 3000 TL telefonlar ile aynı "caka" ya sahip olabilir ve volte'nin yaygınlaşmasını, yani hd görüntülü görüşme yapabilecegimiz muhatap sayısının artmasını oldukça hızlandırır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarama T kullanıcısına yanıt
    Ben denerdim ancak 4,5G'ye geçmedim.

Mecbur kalmadıkça veya tarife kota/TL durumu şimdikiyle eşitlenmedikçe geçmeyi düşünmüyorum.
  • Bende dün Gm5 plus alarak aranıza katıldım Nexus 5 ten sonra özlemişim saf android i

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Ben denerdim ancak 4,5G'ye geçmedim.

Mecbur kalmadıkça veya tarife kota/TL durumu şimdikiyle eşitlenmedikçe geçmeyi düşünmüyorum.

Volte hd görüntülü görüşme yaptığınızda internet kotasından veri düşmeyecek. O nedenle denemenizde bir sakınca olmadığı kanaatindeyim.

• 34quagmire kullanıcısına yanıt
    Ben takıntılı biriyim. Işık sızması önüne geçilmeyecek bir sorun değil yeni ürünlerde bunu gidericeklerdir büyük ihtimal. Telefonu sabah değil gece aktif olarak kullanıyorum ve bu sorunla bu telefonu almam tabiki. Kim ürünün hatalı olduğunu bile bile alır ki?. Önceki telefonum lumia idi 1 haftadır da telefonum yok çok kullanan biriside değilim sadece ailemle iletişim sağlıyamıyorum. Burada herkes fikrini düşüncelerini dile getiriyor yorum yapıyor ' bu başlıkta boşuna durma' gibi ibareler kullanmayınız.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 4.5g ye gectim ancak tarifemde ve odedigim ucrette bir degisiklik olmadi. Turkcell kullaniyorum. Siz hangi operatordesiniz ki 4.5g fiyatlari farkli?

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

Bende dün Gm5 plus alarak aranıza katıldım Nexus 5 ten sonra özlemişim saf android i

Hayırlı olsun güle güle kullanın.
    Izlenimlerinizi aktarır mısınız cihazı almayı düşünenler için.
    Bu forumdaki olumlu olumsuz görüşleri okuduğunuzu varsayarak, gördüğüm kıdemli bir forumdaş olarak kullanıcı olarak Net izlenimlerinizi paylaşırsanız.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanerk -- 3 Mayıs 2016; 11:11:17 >
  • Kapaklı kılıf ile silikon kılıf hoşuma gitti ama cam ekran koruyucu tam oturmuyor ekranın kenarlarında da boşluk kaldı hoşuma gitmedi TTec gibi firmaların ekran koruyucu çıkarmalarını beklemek daha iyi olacak bence

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★ ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

• quote:

Orijinalden alıntı: tarama

Volte ile hd görüntülü görüşme özelliğinin bizim için en önemli avantajı internet kotasından veri düşmeyecek olması. Onun için operatorler bu konuda yavaş davranıyorlar. Bu konuyu gündeme getirmeliyiz.
    Eğer 1000 TL'lik gm5, volte hd görüntülü görüşmeyi destekliyorsa, yaklaşık 3000 TL telefonlar ile aynı "caka" ya sahip olabilir ve volte'nin yaygınlaşmasını, yani hd görüntülü görüşme yapabilecegimiz muhatap sayısının artmasını oldukça hızlandırır.

skype veya whatsap veya tango ile kaç defa görüntülü görüşme yaptın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecik09

Ben takıntılı biriyim. Işık sızması önüne geçilmeyecek bir sorun değil yeni ürünlerde bunu gidericeklerdir büyük ihtimal. Telefonu sabah değil gece aktif olarak kullanıyorum ve bu sorunla bu telefonu almam tabiki. Kim ürünün hatalı olduğunu bile bile alır ki?. Önceki telefonum lumia idi 1 haftadır da telefonum yok çok kullanan biriside değilim sadece ailemle iletişim sağlıyamıyorum. Burada herkes fikrini düşüncelerini dile getiriyor yorum yapıyor ' bu başlıkta boşuna durma' gibi ibareler kullanmayınız.

Hocam gece aktif kullanmanızda ışık sızması nasıl bir engel oluşturacak onu anlamadım?

Telefonu aktif olarak kullandığınızda ışık sızması sorunu yok ki...

Yani şöyle söyleyim; GM bu telefondaki bütün sorunları yazılımla çözdü ancak sadece ışık sızmasını donanımla çözdü diyelim. Bunun için de bana getirin telefonu değişelim deseler sadece bunun için değişmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Hocam ben 4.5g ye gectim ancak tarifemde ve odedigim ucrette bir degisiklik olmadi. Turkcell kullaniyorum. Siz hangi operatordesiniz ki 4.5g fiyatlari farkli?

Ben de Turkcell'deyim.

Şu paketi kullanıyorum:http://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hepsi-bir-arada/engel-tanimayan-hepsi-paketi?place=packages_category

Uzun süredir böyle bir paket arıyordum. Şimdi 4.5G'ye geçersem tarifenin fiyat artışı yönünde değişmesinden çekiniyorum.

Fiyatlar degismeyecektir. Zaten 4.5g kullanmak icin herhangi bir sms filan atmadik. Simkarti degistirmeniz yeterli olacak. Mesela fiyatlar degisecek olsa 4.5g kullanmak icin sms atmamiz gerekirdi.

• quote:

Fiyatlar degismeyecektir. Zaten 4.5g kullanmak icin herhangi bir sms filan atmadik. Simkarti degistirmeniz yeterli olacak. Mesela fiyatlar degisecek olsa 4.5g kullanmak icin sms atmamiz gerekirdi.

SIM kartı değiştirmiştim hocam.

Bi' arayıp görüşmek gerek.
  • Merhaba arkadaslar ben discovery elit kullanana biri olarak 2 sorum olucak
    gun işiığı altinda ekran gorulebiliyormu 2. wi-fi cekim gucu azmi discoveryde gelmeyen guncellemeleri saymazsak bu 2 sinden sikayetci idim.
  • Halo_58 kullanıcısına yanıt
    Hocam önceden Lumia 920 kullanıyordum ki hala kullanıyorum ikinci telefon olarak. Ekran kenarları kavisli olunca hangi marka olursa olsun yapışmıyor, tutmuyor ve sonuç olarak çirkin bir görüntü çıkıyor.
    Tercih sizin tabi ki hocam benim canımı sıkan bir durum. Telefonu aktif olarak kullandığımda elimden düşürmüyor da değilim gece telefonu kapattığımda her gelen bildirimde ekrana böyle sızan bir ışık sizin canınızı nasıl sıkmayacak anlamıyorum belkide yatağımda uzanırken telefonu bir ben kullanıyorumdur. Gm için söylenecek çok şey var bu fiyata başka bir saf android telefon bulsam telpa destekli bu firmadan telefon bakmazdım. Ama malum çıkabileceğim fiyat ile alınabilecek en güncel telefon bu en azından Türkiye de.
  • telpa müşteri hizmetleri görüşmesi neticesinde beyaz ile ilgili cevap yorumsuz!!!!

6 12:2 iyi günler gm5 plus beyaz kasa gold rengi ürününü bulamadım satışa çıkmadı mı acaba?

Murat A.
    6 12:2 şuan için sadece siyah bulunmaktadır ay sonu gibi tüm renklerin dağıtımı hedefleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecik09

Tercih sizin tabi ki hocam benim canımı sıkan bir durum. Telefonu aktif olarak kullandığımda elimden düşürmüyor da değilim gece telefonu kapattığımda her gelen bildirimde ekrana böyle sızan bir ışık sizin canınızı nasıl sıkmayacak anlamıyorum belkide yatağımda uzanırken telefonu bir ben kullanıyorumdur. Gm için söylenecek çok şey var bu fiyata başka bir saf android telefon bulsam telpa destekli bu firmadan telefon bakmazdım. Ama malum çıkabileceğim fiyat ile alınabilecek en güncel telefon bu en azından Türkiye de.

Hocam ben yatakta telefon kullanmıyorum. Ancak kullansam bile daha önce çok defa yazdığımız gibi telefon ekranını açtığınızda bildirim ışığı sönüyor. Şarja takılıyken kullansanız da ekrandaki görüntüye kesinlikle etki etmiyor. Odayı aydınlatan bir ışık da yok. Yani sizin gece yatakta ışıktan rahatsız olmanız için telefon şarja takılı olacak ve siz telefonu ekranı kapalı elinizde tutacaksınız veya kapalı ekrana bakacaksınız. Başka türlü mümkün değil o ışık sızmasını fark edemezsiniz.

• quote:

Hocam dediğiniz gibiymiş. Artık ben de 4,5G kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.