Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaparım bidahakine bende merak ettim sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkasında ce yazanlarda sorun olmuyor mu
  • Root attiginizda xposed modul ile gravitybox kurabilirsiniz. Sonrasinda her turlu ozellestirme yapabilirsiniz cihaza. Tum gorsel ogeleri duzenleyebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevtapBaydemir

arkasında ce yazanlarda sorun olmuyor mu

Metro Gross'da satılanda "CE" yazısı YOK.

Migros'da satılanda "CE" yazısı VAR.

Ne yapacağımızı şaşırdık.
  • bex0ve kullanıcısına yanıt
    vallane yapmalıyım anlamadım yurt dısı htc m9 alcam en sonunda ce de sorun yok diyor anlamadım birsey
  • arkadaşlar küçük bir araştırmam sonucu Bazı telefonlarda neden CE yazdıgını çözdüm galiba
    SİMDİ GM TELEFONU 2 ÇEŞİT ÜRETTİ BİRİNCİSİ SADECE ANDROİD ONE YAZISI OLANLARKİ BUNLAR TÜRKİYE İNN ÜRETİLDİ AMA SANIRSAM BU SERİDE SORUNLARDAN ÖTÜRÜ GM BU ÜRÜNLERİ SATISA SUNMAKTAN VAZ GEÇTİ VE AVRUPA STANDARTLARINA GÖRE ÜRETİLER ARKASINDA ''CE''ibaresi bulunan telefonları iç piyasaya sürdü CÜnkü avrupaya ihracat yapabilmen için ''CE''belgesi alıp ürünün üzerinde belirtmek zorundasın ama türkiyede böyle bir zorunluluk yok sanırsam
    ALACAK ARKADAŞLARA TAVSİYEM ARKASINDA CE İBARESİ OLAN TELEFONLAR ALSINLAR
  • CE İşareti malların serbest dolaşımını sağlayabilmek amacıyla Avrupa Birliği'nin, 1985 yılında oluşturduğu"Yeni Yaklaşım" çerçevesinde uygulanan bir sağlık ve güvenlik işaretidir. CE işareti, bir kalite belgesi değildir. CE işareti, üzerinde bulunduğu ürünün, insan, hayvan, bitki sağlığı ve güvenliği ile çevreye zarar vermeyeceğini garanti altına almakta olup ve Avrupa Ekonomik Alanı genelinde tek bir işaretin kullanılmasını sağlamaktadır. Bu noktada kesinlikle dikkat edilmesi gereken ve unutulmaması gereken nokta ise CE işaretinin bir kalite markası olmadığıdır.

TÜRK STANDARDLARI ENSTİTÜSÜ Onaylanmış Kuruluş Numarası: 1783'dir.
    "CE" uygunluk işaretini müteakip, işlemleri yapan onaylanmış kuruluşun kimlik numarası yer almalıdır. Örneğin TSE için; "CE 1783" şeklindedir.

Bende biraz araştırdım ve bunları buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheTurks784 -- 2 Mayıs 2016; 4:37:56 >

• Whatsapp gibi uygulama bildirimlerine ayrıca bir programa gerek duymadan bildirim ışığı rengi secebiliyoruz. Hatta istediğimiz kişiler için de ayrı bildirim ışık rengi seçilebiliyor. Denedim
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

• ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

Led ten isik sizmasi goremedim. Turkcell İstinye Park İstanbul . GM4G ile çekilmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk alican -- 7 Mayıs 2016; 17:12:09 >

• berk alican B kullanıcısına yanıt
    Karanlık ortamda belli oluyor sadece zaten

• Bu telefonu alan arkadaşlar, operatöre göre volte özelliği hakkında da bilgi verirlerse iyi olur. Henüz volte özelliği bulunan telefon sayısı azdır. Fakat bu telefonu alan arkadaşlar kendi aralarında deneyebilirler.
    Bu telefonun en önemli alınası özelliği, cat7 modemli olmasıyla volte özelliği bulunan telefon olmasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarama -- 2 Mayıs 2016; 8:45:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sozman1

Karanlık ortamda belli oluyor sadece zaten

Hocam valla kapattım elimle ışığın olduğu yeri hiç sızma göremedim :)
    Belki elle kapatıp bakınca belli olmuyor olabilir hocam baya bi karanlık olması lazım ortamın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sozman1 -- 2 Mayıs 2016; 9:21:43 >
  • Kamera düzeldi mi? İlk çıktığında kırmızı renkte sorun vardı.

• ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

★★ General Mobile 5 Plus - Android One ★★ | ANA KONU
    5.5"/1920 x 1080 Px FHD 2.5D Corning Gorilla Glass 4/13 MP arka kamera/13 megapiksel OIS destekli LED flaşlı ön kamera

[center][image]https://store.donanimhaber.com/a7/da/01/a7da0108c8579a12b3c4ec98c026f0dd.png[/image] 
    [b][link=http://forum.donanimhaber.com/m_114681120/tm.htm][color=#CC0000]★★ General Mobile 5 Plus - Android One ★★ | ANA KONU[/color][/link]
    [color=#000000]5.5"/1920 x 1080 Px FHD 2.5D Corning Gorilla Glass 4/13 MP arka kamera/13 megapiksel OIS destekli LED flaşlı ön kamera[/color][/b][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halo_58 -- 2 Mayıs 2016; 10:05:50 >

• Merhaba, benim aldığım üründe CE yazıyor, fakat bildirim ışığı sızması da var, telefon görüşmesinde cızırtı da. Yani önünde arkasında yazan fark etmiyor, hepsi aynı ürünler. Bundan sonra gelecek seriler için bir şey söyleyemem ama şu ana kadar gelen serilerde bir fark yok gibi duruyor.

Bu arada kamera ile ilgilenme fırsatım oldu; kamera dış ortamda gerçekten iyi, iç ortamda ise beklentimin biraz altında kaldı. Video odaklamasında problem var sanırım, kamerayı her çevirdiğimde yeniden odaklıyor.

Dün çektiğim bir iki fotoğraf:

Dış Mekan:

İç Mekan:

• benim telin üzerinde CE logosu yok ama kutudaki imeinin yazılı olduğu stickerların yanında CE logosu var.
    Karanlikta belli oluyor.

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    İki turlude normal degil. Bir sonraki serilerde duzeltilmesi lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

İki turlude normal degil. Bir sonraki serilerde duzeltilmesi lazim.

Hocam o anlamda normal demedim zaten.

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.