Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (856. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hyr denemedim kardeşim. Ama bu durum sıklaşırsa denemeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Hard format dediğiniz fabrika ayarlarina cevirmemi acaba.

• https://youtu.be/iAKOb8nLQGo shiftdelete uzun kullanım videosu paylaşmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaLdeRoNTR -- 2 Temmuz 2016; 9:25:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faal

arkadaşlar kolay gelsin, dün itibariyle rose gold ile aranızdayım.

malum sebepten ötürü cihazda müzik dosya yöneticisi galeri uygulamaları yok. bunun için hangi ücretsiz ve reklam vermeyen uygulamaları önerirsiniz?

bide kılıf cam jelatin olarak ne öneriyorsunuz?

Dosya yoneticisi: solid explorer
    Galeri: Quickpic

• Arkadaşlar bildirim ışığı sürekli yanık kalmıyormu?
  • TElefon şarj olurken bu kear metal çerçevelere elinizi haiffçe dokundurdugunuzda sizinkindede böyle bir elektrik hissi oluyormu ? güç tusunun heman altı ve karsı atarafında
  • hocam başından beri forumdasınız ama bin kere mevzusu geçti D nin ne olduğunu sormanız çok tuhaf geldi bana.. DUAL yani çift sim

@Gktupc arkadaş size forumu okumaya davet etmiş de iki mesaj sonra kendisi forumdan ne kadar bi haber olduğunu beyan etmiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 2 Temmuz 2016; 10:03:38 >
  • Kutaya17 K kullanıcısına yanıt
    çöplükte niye geziyorsun o zaman ? çöpçümüsün..
  • mysterio7 kullanıcısına yanıt
    telefonu daha açmadan servise göndereceğim sanırım :) online sipariş geçme gibi bir şansımız yok galiba
  • merhaba bende dün aldım bu telefonu öncelikle çok hızlı 2.seri bendeki şarj çok hızlı şarj oluyo yarıya inene kadar hızlı iniyo ondan sonra gıdım gıdım yatmadan 24 şarj vardı kalktım hala 24 kameralar çok süper video shop diye bir programla slow-motion da çekiliyor iki sorum olcak
    1) ilk şarjı uzun yapmamız mı gerekiyor(ben yapmadım)
    2) volte ile görüntülü görüşme yapınca internet değil de dakika üzerinden ücretlendiriliyormuş bu volte aramayı nasıl kullanıcaz ve 3g görüntülü görüşme yapabilen cihazlarla (mesela samsung j7) ile şebeke üzerinden konuşabilirmiyiz? yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • dhmlokaçilko D kullanıcısına yanıt
    hayır uzun yapmaya gerek yok.
    Volte yi operatörler desteklemiyor bu cihaz için
  • TElefon şarj olurken bu kenar metal çerçevelere elinizi haiffçe dokundurdugunuzda bir elektrik hissi oluyor... BAzı metal laptoplarda yada Bulaşukmakinesi açık ine iç metal kıasmına dokundumuzda oldugu gibi.. Güç butonlarının alt kısmındandiğer yarıya kadar
  • samsunluyasir S kullanıcısına yanıt
    Enteresan hakikaten. Benim de hattım turkcell. Tek fark ben telefonu da turkcell den aldım, ondan kaynaklı bir farklılık olabilir belki. Başka turkcell den alanlar varsa onlar da denerse daha net bir çıkarım yapılabilir. Ama herkeste olması gereken bir ayar bu, olmaması saçma.

• bi sorum daha var ben dream ligin hilelisini indirdim arkadaşlara yükledim çalıştı gm5 te içerik indirilmesi gerekiyor diyo indir diyom indirmiyo
  • ikosa İ kullanıcısına yanıt
    bende turkcellden aldım ama hiçbir yerdinde turkcell yazmıyor
  • Arkadaşlar LG G3 ile bu telefonu kullanmış olanlar karşılaştırabilirler mi ? LG G3 kullanıyorum bir arkadaş bu telefon ile takas etmeyi teklif etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhmlokaçilko

merhaba bende dün aldım bu telefonu öncelikle çok hızlı 2.seri bendeki şarj çok hızlı şarj oluyo yarıya inene kadar hızlı iniyo ondan sonra gıdım gıdım yatmadan 24 şarj vardı kalktım hala 24 kameralar çok süper video shop diye bir programla slow-motion da çekiliyor iki sorum olcak
    1) ilk şarjı uzun yapmamız mı gerekiyor(ben yapmadım)
    2) volte ile görüntülü görüşme yapınca internet değil de dakika üzerinden ücretlendiriliyormuş bu volte aramayı nasıl kullanıcaz ve 3g görüntülü görüşme yapabilen cihazlarla (mesela samsung j7) ile şebeke üzerinden konuşabilirmiyiz? yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

Şu dedigin uygulamanin linkini atabilir misin

• Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    Sebep neymiş ? Hocam adam g3 l takas etmek istiyorsa o telefonda bir sorun olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunluyasir

quote:

Orijinalden alıntı: ikosa

Telefon>üç nokta
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bende yok sizde görülen seçenekler. Nasıl iş bu? Hattım turkcell. Samsunun bir ilçesindeyim. 4.5g çekiyor. Ama bu volt mu ne, o var mı bilmiyorum
    Bu mesaja eklenen görseller:

ÇAğtı hesaplarını tıkla...
    Sonra cıkan ekrandan Turkcell ı tıkla aynı seçeneleri sende göreceksin ....

• dhmlokaçilko D kullanıcısına yanıt
    Bir yerine turkcell yazması değil de bahsettiğim ayar sizde var mı?
    Telefon> üç nokta> ayarlar> çağrılar> ek ayarlar> çağrı bekletme
    Ekran görüntülerini de paylaşmıştım daha önce.

• 
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.