Şimdi Ara

Rockstar: GTA 6'da ana karakter kadın olabilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rockstar: GTA 6'da ana karakter kadın olabilir 

Grand Theft Auto 6 muhtemelen en erken 3-4 yıl sonra piyasaya çıkacaktır. Sıradaki oyunu yeni nesil konsollarla birlikte bile görebiliriz. Bir süre önce GTA 6 ile ilgili akıllarında bazı fikirler oluştuğunu söyleyen Rocktar Games yetkilileri kadın ana karaktere de sıcak bakmaya başladı.

Rockstar Games'in önemli isimlerinden ve GTA'nın yaratıcılarından birisi olan Dan Houser daha önceki açıklamalarında kadın ana karakterin aklına yatmadığını söylemişti. Şimdiyse Dan Houser'ın bu duruma daha olumlu yaklaşıyor: "Gelecekte kadın ana karaktere sahip bir oyun yapabilir miyiz? Tabi ki. Sadece şu an bunun için doğru bir oyun bulamadık, ama bu her zaman aklımızda olan bir şeydi."

Bize göre GTA 6 yerine yepyeni bir oyunda kadın karakter kullanılma ihtimali daha yüksek. Rockstar Games'in diğer oyunları olan Bully, Red Dead, Manhunt ve The Warriors'ta da erkek karakterler kullanılmıştı. Bakalım Rockstar Games GTA 6'da kadın karakter kullanma gibi radikal bir adım atacak mı?

• Bize heryer Amerika nasılsa.

• Ben şahsen gelmesini isterim, GTA'yı kadın karakterle oynamak farklı olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana karakteri kadın olan Gta oyunu değil ana karakteri kadın olan yepyeni bir oyun.
  • Kaynak 1 sene önce yazılmış. Ayrıca kaynakta kadınlarla ilgili bir şey de göremedim. Sanırım yanlış referans verdiniz. Ve yine ayrıca "sizin yazdığınıza göre" kadın karakterli oyun yapabiliriz demiş, gta 6yı kadın karakterle yaparız dememiş. Son olarak, sadece kadın karakterin olduğu bir gta olamaz, ancak 5teki gibi çoklu karakter kullanılırsa onlardan biri kadın olabilir.Başlık da süper yanıltıcı, sadece hit kaygısıyla atılmış gibi, bence değiştirin, hoş olmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 22 Şubat 2016; 15:24:46 >
  • Lego gibi yazı olmuş

• Ben GTA'dan günümüz MMORPG'leri gibi bişey bekliyorum her dükkanın açık olduğu farklı karakterlerin olduğu bir online yapı. O zaman ortalığı farklı bir şeyle kasıp kasurmuş olur. Kadın karakter kullanarak değil.

• rockstar çok akıllı firma yeni nesil konsoldan çok bu nesil konsolunun sonlarına doğru oyunu piyasaya sürecek ne kadar konsol olursa o kadar satış olucaktır
    geçtiğimiz nesilde aynı mantık ile piyasaya sundukları gta 5 çok büyük satışlar gerçekleştirdi tabi daha sonra ps4 ve xbox one verildi ama sistemli olarak iyi konsol satışlarından sonra yapıldı
    yani ilk bu nesil konsollarına duyurulacak sonra yeni konsollara

• Değişik bir deneyim olur. O kadar GTA oynundan sonra
  • Ejderha dövmeli kızdaki gibi olacak anakarakter

• quote:

Orijinalden alıntı: trooe199

Ben GTA'dan günümüz MMORPG'leri gibi bişey bekliyorum her dükkanın açık olduğu farklı karakterlerin olduğu bir online yapı. O zaman ortalığı farklı bir şeyle kasıp kasurmuş olur. Kadın karakter kullanarak değil.

GTA Online zaten gerek yol üstünde kola, sigara alabileceğin marketler, ucuz giyim, pahalı giyim mağazaları olsun, gerek online araç mağazaları olsun zaten çok geniş bir yelpaze sunuyor oyunculara. Herkesin ayrı bir Level'ı, giyimi kuşamı, arabası, evi vs. olduğu için, görevlerden, hatta hareketlerinden bile exp. kasabildiğin için bence MMORPG kategorisine hayli hayli giriyor. Yol üstünde her dükkanın açık olduğu bir oyun henüz yapılmadı neyi kast ettiğini anlamadım ama "farklı karakterlerin olduğu bir online yapı"dan çok çok daha fazlasını sunuyor GTA Online Pek anlatamamış olabilirim ancak maalesef bir yorumda anlatılacak şekilde değil, her özelliğine ayrı bir başlık, paragraf açılacak bir oyun.

Konuya dönecek olursak, GTA V için de denmişti, farklı karakterler olacak, muhtemelen aralarında kadın karakter olacak dendi, hiçbir şey göremedik, arkadaşın da dediği gibi hit çekmek için yapılmış bir haber.
  • Feministler baskı yapmış olabilir, Amerika'da çok var bu tarz örgütler. Ama artık çok oynanabilir karakterli olarak gitmeyecek mi acaba oyun?(Michael/Trevor/Franklin gibi) Karakterlerden birisi kadın olur gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

Orijinalden alıntı: trooe199

Ben GTA'dan günümüz MMORPG'leri gibi bişey bekliyorum her dükkanın açık olduğu farklı karakterlerin olduğu bir online yapı. O zaman ortalığı farklı bir şeyle kasıp kasurmuş olur. Kadın karakter kullanarak değil.

GTA Online zaten gerek yol üstünde kola, sigara alabileceğin marketler, ucuz giyim, pahalı giyim mağazaları olsun, gerek online araç mağazaları olsun zaten çok geniş bir yelpaze sunuyor oyunculara. Herkesin ayrı bir Level'ı, giyimi kuşamı, arabası, evi vs. olduğu için, görevlerden, hatta hareketlerinden bile exp. kasabildiğin için bence MMORPG kategorisine hayli hayli giriyor. Yol üstünde her dükkanın açık olduğu bir oyun henüz yapılmadı neyi kast ettiğini anlamadım ama "farklı karakterlerin olduğu bir online yapı"dan çok çok daha fazlasını sunuyor GTA Online Pek anlatamamış olabilirim ancak maalesef bir yorumda anlatılacak şekilde değil, her özelliğine ayrı bir başlık, paragraf açılacak bir oyun.

Konuya dönecek olursak, GTA V için de denmişti, farklı karakterler olacak, muhtemelen aralarında kadın karakter olacak dendi, hiçbir şey göremedik, arkadaşın da dediği gibi hit çekmek için yapılmış bir haber.

Gta online detay olarak çok güzel düşünülmüş ama bazı mmorpg'lerdeki gibi sandbox mmo bir yapı sunmadığı için beni cezbedemedi malesef.
    Mesela ev satın alıyoruz, ama o ev haritada bize ait olarak kalmıyor, instance olarak arkadaşını davet edersen gelebiliyor. Mesela evi dayayıp döşedin,
    satın aldın diğer tüm player'lar görebilmeliydi. Aynı instance'daysan bile bu dediğim olmuyor. Bunun için de server bazlı oyun yapmaları lazım, instance bazlı olmasını pek beğenmedim.
    2.si instance'ların alabildiği oyuncu sayısı çok düşük tutulmuş, APB'deki gibi bir kaos bekliyordum oyunu alırken. Oyuncu yoğunluğu şehrin boyutuna göre düşük kalıyor epey.
    3. olarak da mmo tarzı büyük çatışmalara pek şahit olamadım, deathmatch için her seferinde oyun kurup kurucunun maçı başlatmak için oyuncu katılımını beklemesi, uzun loading süreleri vs. çok sıkıcı geldi.
    Ki bence mmorpg gibi birşey olacaksa bu deathmatch'ler instance değil de şehrin ortasında open world olmalıydı, isteyen aracıyla gelip çatışacak.
    Oyuncu etkileşimi açısından mmorpg'ler ile karşılaştırırsak daha çok co-op ve instance bazlı kalıyor Gta online bana göre. Bu da sanırım oyunun aslen konsol tabanlı olmasından kaynaklanıyor.
    (PSN, Xbox Live gibi ortamlara uyum sağlaması açısından)
    Yani aynı anda birlikte oynayabilen popülasyon az, bu da mmo'daki "massive" kısmını devre dışı bırakıyor sanki. GTA 6'dan beklentilerim PC için daha gelişmiş, server tabanlı open-world online yapısı sunmaları.
    Single player açısından harika olacağına eminim zaten.
  • ana karakter kadın olursa para kazanmak daha kolay olur yeeeehhhhh

• GTA 5'te de 3 karakter vardı en azından 1 tanesi kadın karakter olmalıydı. Rockstar Games ana karakterde kadında kullanabilir yani neden olmasın ki. GTA'da buna en müsait oyunlardan birisi o kadar görev türetilebilir ki. Hem kadın oyuncuları da çekmiş olurlar.

• Herkese veririm ben.

• kadın karakter enteresan olur . shameless'taki fiona gibi bir karakter olursa yapabileceklerimizin sınırı yok ..

• Midnight club dan haber ver sen rockstar !!!!

• ben gta 6 da kadın karakter olursa göğüslerine bakarım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.