Şimdi Ara

Tanıtım videosu ile LG G5'in aksesuar ve özelliklerine yakından bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tanıtım videosu ile LG G5'in aksesuar ve özelliklerine yakından bakın 

Bu yılın LG için tepe modeli olan G5 yalnızca birkaç saat önce tanıtıldı. Beraberinde getirdiği yeniliklerle dikkat çeken modele ait tanıtım videosu da kısa süre içerisinde LG 'nin YouTube sayfası üzerinde yayınlandı.

Değiştirilebilen alt kısmıyla sektöre bir ilki kazandıran LG, sunduğu gelişmiş kamera aksesuarı ile fotoğraf tutkunlarını kendine çekmeyi amaçlarken, Bang and Olufsen imzalı bir diğer aksesuarla da müzik severleri cezbetmeye çalışacağa benziyor. Arka kısımdaki çift kamera dizliminin de anlatıldığı videoda, bu sayede çekilebilecek geniş açı fotoğraflardan da örnekler verilmiş. 

Tanıtım videosu ile LG G5'in aksesuar ve özelliklerine yakından bakın

Bunların yanında LG G5'in "arkadaşlarının" da tanıtıldığı videoda telefondan kontrol edilebilen ev güvenlik robotu, 360° çekim yapabilen bir kamera ve sanal gerçeklik cihazı yer alıyor.

LG'nin G5 ve arkadaşları için hazırladığı eğlenceli videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Aksesuarlar güzel de telefon pek tipsiz :/

• Video güzel olmuş ama keşke herşey videodaki kadar kusursuz olsa.

Alttaki aksesuarı çıkartınca telefon kapanıyor batarya çıktığı için. O aksesuarı çıkartmak çok zahmetli bir iş gibi yabancı gelen videolarda bayağı zor görünüyor. Telefonun çerçeveleri o kadar çok göze batıyor ki bir zamanların çerçevesiz telefonu dediğim G2'yi sanki başka bir firma tasarlamış gibi. Muhtemelen profesyonel kitle dışında kimsenin umrunda olmayan çıkartılabilen aksesuarlar.

• Video çok güzel olmuş :)

• Bu telefonu pervasızca eleştirenlerin bir çoğu, ön inceleme videolarından sonra çok pişman olacaklar ve "fiyatı düşse de alsak" kervanına katılacaklar hiç şüphem yok.

Muhtemelen galaxy s6 ile aynı performansı ve görünümü sunacak olan galaxy S7 'nin android ekosistemindeki en büyük global rakibi LG G5 olacak bu sene.

Telefondan kalite ve yenilikçilik akıyor resmen. Donanım zaten en üst seviye, en çok batarya ve kamera performansını merak ediyorum ve şahsen sanal tuşları sevmiyorum. Kimse HTC den büyük bir yenilik beklemesin zaten.

Başka bir sorunu olmadığı sürece tek başına sanal tuşlar bu telefonu almama engel olmaz. Bende herkes gibi ayrıntılı incelemeleri bekliyorum.

Reklam süper olmuş, emeğe saygı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 21 Şubat 2016; 19:58:06 >
  • Tanıtım videosu çok hoş olmuş :)

• Şimdi LG G4 alabilirim. :D

• Bu telefon gerçekten devrim niteliğinde.G3 ve G4'teki gibi fazla kronik sorunu olmazsa

S7'den daha fazla satar.
    Çok mükemmel bir pazarlama tekniği ile geliyor.

• aksesuarlar güzel, lg dersine çalışmış, tasarım biraz daha göze hoş gelecek şekilde yapılabilirdi belki.

• O tiple bedava verseler kullanmam.

• Vizyon budur işte ya. Ne yapar ne eder çıkar çıkmaz sanal gözlükle birlikte alırım ben bunu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G5 beklediğim bir telefondu. Tasarımı gayet güzel, ben beğendim. Zaten kılıfla kullanacağım için tasarımın çok bir önemi kalmayacak. Ses modülünü de alıp keyfime bakacam.

• iyi çalışmışlar . umarım güzel fiyatla gelir
  • videoya bittim sırf gençlere hitap eden bir telefon olmuş. tipi hariç sevdim
  • Oha diyorum harika olmuş.

• Video çok iyi olmuş ama tipi çok vasat telefonun.
  • lg dersine iyi çalışmış tebrikler.

• Gelse de alsak

• Üzerinde çalışılmış fakat telefonun kendi tasarımı 2016 için oldukça kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 21 Şubat 2016; 20:22:26 >
  • Tasarımı muazzam güzellikte, elimize aldığımızda daha ayrıntılı görebileceğiz güzelliklerini

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.