Şimdi Ara

MWC öncesi Sony Xperia PP10 görseli sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony'nin 22 Şubat'taki Mobil Dünya Kongresi etkinliğine az bir zaman kala Xperia serisinden PP10 adını taşıyan modele ait bir görsel internete düştü. Görsel tutarlılığıyla bilinen @evleaks tarafından Twittter'da yayınlandı.

MWC öncesi Sony Xperia PP10 görseli sızdırıldı

Görselde görüldüğü üzere kıvrımlı hatlara sahip olan telefonda, Xperia Z5'dekine benzer bir buton dizilimi bulunuyor. Arka yüzünden metal bir kasaya sahip olacağı izlenimi oluşsa da şu an için telefonun malzeme yapısına dair herhangi bir bilgi yer almıyor. Ön yüzünde çift hoparlör kurulumu bulunan telefonun orta seviye bir model olacağı tahmin ediliyor. Xperia PP10 adıyla sızdırılan modelin kod adının mı yoksa model adının mı bu olduğu ise bilinmeyen detaylardan birisi. 

Henüz bilinmese de telefonun yarın düzenlenecek etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Sony'nin Mobil Dünya Kongresi için hazırladığı kısa videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Arkasının böyle olması daha güzel olur Z1 kullanıyorum ve arkası tamamen çizik ışık vurduğunda baya belli oluyor. Hoparlör de iyi olmuş ama Sony nin ne yapcağı belli olmaz.
  • E6 gibi duruyor ama c6 da parmak izi okuyucu olmadığı için belki M6 olabilir

• Harika bir tasarım olmuş. Umarım üst seviye donanımla desteklenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helio p10 felan kullanmışlardır belki ondan ismi böyledir :D Tasarım olarak çok güzel cihaz olmuş lakin ben alttaki hoparlörün en alta tutturulmuş halini daha çok beğeniyorum.

• Xperia P sahibiyim (şuan bu yazıyı P'drn yazıyorum),

telefonun adı P2 olursa iyi olabilir.

• Arkası çok şık durmuş. E6 olabilir bu cihaz.

• Çerçevelerden 1 telefon daha çıkar

• Çöp ??

• kenarların yuvarlatılması güzel olmuş.
  • Ekran en az yine 5 inç falan galiba ve kulaklık girişide üstte işin aslı z3 ün yuvarlık kenarlı hali gibi, sony aynı ürünü her sene tekrar tekrar üretip duruyor

• Çerçevelerden bi telefon daha çıkar diyen arkdaşın kullandığı telefonu merak ettim. Ayrıca bana gayet güzel geldi telefonun tasarımı. Orta seviye bi model olacak sanırım s650 ve ya s652 ile gelirse güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Çerçevelerden 1 telefon daha çıkar

Çıkart o zaman

• Gayet güzel bir tasarım, arkasını beğendim en çok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çerçeveler büyük olsada tasarım olarak çok iyi duruyor.
  • Flaşı az daha ufak yapsalarmış

• Arkadaşlar sony den açıklama geldi. Telefonun altındaki ve üstündeki boşluklar tarlaymış ve oraya istediğiniz mahsülü ekebilecekmişsiniz :D :D

• ve mphnin 22.yılı kutlu olsun konseptiyle reklam filmi hazırlanmış xdxdxd

• çok sakat isim koymuşlar ya pp10 nedir

• bunun bide üst modeli çıkacakmış pp25 diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baysan240 -- 21 Şubat 2016; 21:12:54 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.