Şimdi Ara

Çek Satış & Takas Bölümü (700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ahmet_Es Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 18 Misafir - 19 Masaüstü
5 sn
352.912
Cevap
3.012
Favori
8.402.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
454 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7/24 ONLİNE , SÜREKLİ İLETİŞİM ,FORUMDAN, WHATSAPP DAN

[sizer]Çek Satış & Takas Bölümü

•Zorlu, İstinyePark, Kanyon, Akasya Dahil Olmak Üzere ;

• Tüm Türkiye’de (Her Gün) Geçerli Kod (2D, 3D, IMAX, MPX ve Premium Dahil) * Gözlük Ücretsizdir.

FİYAT
    : 12 TL

ÖDEME : ENPARA(FİNANSBANK) , GARANTİ , NUVO(YAPIKREDİ) , CEPTETEB , FASTPAY(DENİZBANK)

Hızlı İletişim : 0539 713 88 64 <<< whatshapp

KALİTELİ VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞİN TEK ADRESİ

7/24 ONLİNE , SÜREKLİ İLETİŞİM ,FORUMDAN, WHATSAPP DAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EceLCrueL -- 3 Mayıs 2016; 19:44:45 >

• Digiturk Play promosyon kodu satılıktır. Fiyat 9 TL Ödeme için : Nuvo, Cepteteb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shark1907 -- 3 Mayıs 2016; 20:06:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

DİKKAT !!!
    aykutali nickli arkadaştan alışveriş yapmayın şuan ondan aldığım hesapla boyner bana ürün vermiyor çünkü siparişleri verip iptalleri çekmiş. dikkat edin,

hocam yeni bir üyeyle neden alışveriş yaparsın , sen ki eski ve rütbeli bir üyesin , yapmayın lütfen , yeni üyelere itimat etmeyin , yok bu dolandırıcılığın sonu...
  • MARKAFONİ:

MARKAFONİ 150 tl üzeri alisverişlerinizi CEPTETEB kartımla 20 tl indirimle adınıza alırım. (işlem benim hesaptan , ayrıca kargo bedava)

MARKAFONİ 200 tl üzeri alisverişlerinizi CEPTETEB kartımla 25 tl indirimle adınıza alırım. (işlem benim hesaptan , ayrıca kargo bedava)

(MARKAFONİ'DE''de özellikle ''BEBEĞİNİZ İÇİN'' butiğinden bez ve diğer ürünleri bu şekilde çok avantajlı alabilirsiniz)

ALINACAKLAR :

YEMEKSEPETİ : 1 adet 10/20 hesap alınacaktır.

YEMEKSEPETİ : Vodafone Karakartal %20 indirim kodlarınız alınır.

• Hocam haklisiniz, ilk defa dustum. Guven sagladi önce, hesabi verdi alimi yaptim. Sorun görmeyince ödeme yaptim bende ama aradan 2 gün geçti boyner iptal etti, arastirinca forumdan bir arkadas sahte alim yapip sistemi akli sira kandirdigini söyledi. Diğer arkadaşlardan sorun yamasin diye yazayim dedim.

@EceLCrueL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiglat Pileser -- 3 Mayıs 2016; 18:41:42 >
  • DURUM : FORUMDA

Ulusoy otobüs biletlerinize %50 indirim sağlayan kod >>> 8 TL (s.k.t 31 temmuz 2016)

Little Caesars® iki adet orta boy klasik pizzayı 21.90 TL yapan kod >>> 1 TL (s.k.t 31.05.2016)
    (Little caesars restoranlarında, littlecaesars.com.tr de, yemeksepeti.com ve 444 52 44 kullanılabilir)
    (Klasik Pizzalar : Sucuk peynir,sucuk bol,sebze,parti,akdeniz,piknik pizzalarıdır)

Avansas.com 150 TL alt limitli 25 TL indirim sağlayan kod >>> 5 TL (s.k.t 31 mayıs)

Loft mağazalarında geçerli mağaza indirimine ek %20 indirim sağlayan kod >>> 2 TL (s.k.t 21.06.2016)

Yemeksepeti Vodafone %50 ye varan indirimli menü kodu >>> 1 TL

• TURKCELL 20 lira yükleme 18 lira (transfer değildir) REZERVE

TURKCELL 25 lira yükleme 22 lira (transfer değildir) REZERVE

THY 2000 mil yüklü hesap 20 lira

PEPSİ 330 ml kutu açma halkası kodu 10 adet 2 lira

PAYPAL işlemleriniz yapılır.

Belirtmek koşulu ile hatalı kodlar telafi edilir

ÖDEME: ENPARA VE PAYPAL

• alınık yemeksepeti% 20 indirim kodu veya 4 adet yemek sepeti hesap
  • ..MESAJLARINIZA ANINDA DÖNERİM.. Hızlı iletişim için --> 0535 5104839..whatsapp/sms

<<<< GİŞE ÖNÜNDE BİLE ANINDA DESTEK >>>>

..2D/3D/IMAX Biletler..GARANTİLİ..SORUNSUZ..UYGUN FİYATLAR..

Tüm illerde HER GÜN GEÇERLİ 2D Biletler 11 TL..(VİP Salonlar HARİÇ, Zorlu, Kanyon, Akasya, İstinye Park, City's sinema salonları DAHİL)
    Tüm illerde HER GÜN GEÇERLİ 3D Biletler 11,50 TL
    Tüm illerde HER GÜN GEÇERLİ IMAX Biletler 12 TL

>>>>>>>> 3D VE IMAX biletlere gözlük dahildir <<<<<<<<<<

*
    Aras Kargo % 40 indirim kodu 2 TL
    *
    lidyana.com da kargo hariç 150 TL ve üzerine 30 TL indirim kodu avantajix karşılığı ÜCRETSİZ.
    - Kozmetik, saat ve güneş gözlüğü kategorileri HARİÇTİR.

• Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    hocam ben alışveriş yaptım hiçbir sıkıntı yaşamadım hatta benim siparişimde iptal oldu ve arkadaşı aradım dostum dedi al hesabı kendin yap dedi ve hopiyi kendim kazandım hesabı hediye etti bir yanlışlık olması lazım öyle birşey yapacak birine benzemiyor çünkü
  • Mobil onay kodu yapilir. Sahibinden de bir hakkim var kendi uyeligimi sildim onu yapacagim dolayisiyla tanidigim guvenilir uyeye yapabilirim.

N11 54 tl lik alisverisinizi 50 tl ye kendi kartimla alabilirim. 50 tl de olsa indirim ayni 500 tl de olsa indirim orani ayni. Kendi hesabımdan siparis gecilecek..

Yemek sepeti vodafone karakartal yemek sepeti %20 indirim kodu 3 tl

N11 %10 indirimli hesap alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasiledekkinasilola -- 3 Mayıs 2016; 19:05:14 >
  • **Teknosa.com'da geçerli 1000 TL ve üzeri alışverişe anında 75 TL indirim kodu 30 TL(S.K.T 31 MAYIS) alışveriş Akbank Axess kredi kartı ile yapılmalı.
  • Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    n11'den 200tl küsür bi alışverişim olucak kod arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

Hocam haklisiniz, ilk defa dustum. Guven sagladi önce, hesabi verdi alimi yaptim. Sorun görmeyince ödeme yaptim bende ama aradan 2 gün geçti boyner iptal etti, arastirinca forumdan bir arkadas sahte alim yapip sistemi akli sira kandirdigini söyledi. Diğer arkadaşlardan sorun yamasin diye yazayim dedim.

@EceLCrueL

peki buraya kadar herşey normal hocam sıkıntı görünmüyor , peki hocam adı geçen üyeyle irtibata geçip ödemenizi geri aldınız mı peki ?
    eğer aldıysanız sıkıntı yok , ama alamadıysanız üzücü bir olay ,
    size tavsiyem bu tarz üyelerle alışveriş yapmayı düşünürseniz , kargo elinize ulaşana kadar ödeme yapmayınız , saygılar iyi forumlar dilerim

• Arkadaşlar migrostaki Nutellalardan digiturk play üzerinden Galatasaray Beşiktaş maçını izlemek için kod alabilirsiniz. Gerekli konu sıcak fırsatlar sayfasında mevcut. Aldığı Nutellalardan bile fazla para isteyen buradaki uyanıklara para kaptırmayın

• EceLCrueL kullanıcısına yanıt
    Tavsiyenize dikkat edeceğim, tesekkur ederim iyi günler.

• 1V1Y kargo bedava yapan hesap kullandirilir.alt limitsiz 2 tl

N11 Tefal&Rowenta satıcısında %20 indirim 5TL

Gittigidiyor Tefal Shop'ta%20 indirim 10TL

Tchibo %23 indirim kodu (kendi hesabınızda kullanabilirsiniz)(%15+%10) 3TL

Siriuspirlanta.com %10 indirim kodu 5TL

Trendyol kargo bedava yapan elite hesap kullandirilir.alt limitsiz 2 tl

Avansas 20/100 (kdv ve kargo hariç ) 2TL

Morhipo 30/150 veya 50/300 (sezonda) 3TL

Filbox 50 TL indirim ve 12 ay fiyatına 15 ay üyelik kodu 9TL

Gezinomi 150/1500 indirim kodu 9 Tl

Defacto alt üst limitsiz %15 indirim kodu 2 tl

Little Caesars 2 orta boy pizzayi 21.90 yapan kod (yemeksepeti 10/20 ile birlesir..2 orta boy pizza 11.90'a gelir) 1 TL

Microsoft Office 365 Bireysel Abonelik Türkçe - 1 Yillik (kod seklinde) 39 TL (Detaylar Teknosa'da 159TL )

• PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    Mesaj attim görmedi dah, ama forumdan arkadasin yazdigi gibi işlem mevcut hesapta. Arkadaş beni şöyle uyardi. Bunlar hesaptan önce 300 kusur alisverisi yapar çeki kazanir alisverisi iptal eder bakarsan zaten görürsün siparişler de dedi baktim hakaten öyle. Bu durumda alisveris yapanlardan ya siparişi iptal ederler ya da karttan kalan kismi çekerler dedi. Boyneri aradim neden iptal oldu diye o da bana bankadan para tahsil edemeklerini odmee ile ilgili bir problem olduğu için iptal ettiklerini söyledi yoksa su mirac gecesi kimsenin vebalini sirtlanacak degilim

• GALATASARAY-BEŞİKTAŞ DERBİ MAÇI 7 TL KOD ŞEKLİNDEDİR.KENDİ HESABINIZDA KULLANABİLİRSİNİZ.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlimShay -- 5 Haziran 2016; 15:42:25 >
  • 
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.