Şimdi Ara

BUDERUS GB062 Mİ ARİSTON GENUS PREMİUM EVO MU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hangisi daha kaliteli marka? BUDERUS GB062 Mİ ARİSTON GENUS PREMİUM EVO MU?

• gb62
  • Arkadaşlar bende yeni kombi alacağım. Ve çok aşırı kararsızım bu iki kombi arasında kaldım. Evimin bütün beyaz eşyası ariston ve çok memnunum. Bildiğim kadarıyla ariston kombinin özellikleri daha fazla haftalık program Vs... buderusta Bunlar yok sanırım. Bide görüntü itibariyle ariston led ekran daha hoş görünüyor. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yokmu fikir verecek tavsiye verecek bir arkadaş? Lütfen yardımcı olun arkadaşlar.

• mggmgg M kullanıcısına yanıt
    Aristonun haftalık programlama özelliği eski modellerinde vardı.Şu an üretilenlerde o özellik yoktur.
    Buderus ile kıyaslama yapınca Ariston özellik olarak ağır basıyor fakat servis olarak buderusun yanından bile geçemez.
    Bunları Ariston kullanıcısı olarak yazıyorum.Teknoloji ile aranız iyiyse Ariston değilse Buderus alın derim.
    Eğer seçiminiz Ariston olursa bizler buralardayız.
  • Ariston genus premium aldım daha gaz açılmadı gelişmeler ile ilgili bilgi vereceğim. Teknoloji ile aram iyi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler goril35.

• Bu arada sensys oda termostati aldım kombi ile birlikte. Çözemediğim bir durum olursa sizinle paylaşmak isterim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.