Şimdi Ara

LG G5 bu kez tüm ayrıntılarıyla sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
1
Favori
2.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  LG G5 bu kez tüm ayrıntılarıyla sızdırıldı

LG'nin yeni amiral gemisi modeli G5'i tanıtmasına sayılı saatler kaldı. Son anda gelen iki sızıntı ise cihazın tanıtılmadan önce tam anlamıyla ortaya çıkmasına sebep oldu. Sızıntıların ilki cihazın genel tasarımını ortaya koyarken, ikincisi ise çıkarılabilir batarya yapısına ışık tutuyor.

[bkzdh=82644] 

İlk olarak tasarımla başlayacak olursak genel anlamda G serisine özgü tasarım korunmaya çalışılmış. Köşeler bir miktar daha yuvarlatılırken arka kısımdaki kamera ve parmak izi okuyucu sensörün yaptığı çıkıntılar dikkat çekiyor. Kamera kısmına baktığımızda lazer otofokus için ikinci bir lensin kullanıldığını görüyoruz, bunun yanında çift ton LED flaş da unutulmamış. 

G serisinde ses tuşlarını genelde arka kısımda görmeye alışmıştık ancak kameranın altında parmak izi okuyucuya yer veren üretici ses tuşlarını da sol kısma taşımış gibi görünüyor. Bu tasarımı ilginç yapan bi başka detay ise ekranın hemen alt kısmından itibaren aşağıda ayrılabilir bir parça bulunması. Tasarıma dikkatli bakınca ayrılacak kısmın çizgileri de net bir şekilde görülüyor.

Aşağıdaki bölmenin ayrılma sebebi ise LG'nin çıkarılabilir batarya geleneğini devam ettirmek istemesi. Tasarım sınırlarını zorlayan şirket ilginç bir çözüm bularak aşağıdaki parçayı ayrılabilir şekilde tasarlamış. Bazı tasarımlarıyla Android üreticilerine ilham kaynağı olan LG bakalım çıkarılabilir batarya yapısıyla yeni bir trend yaratabilecek mi?

LG G5 21 Şubat'ta düzenlenecek etkinlik ile birlikte resmiyete kavuşacak.

• Kamera bölgesi çirkin duruyor

• Amoled ekranla gelecegini duydukdan sonra benim icin ölü dogmus bir telefon. LCD, IPS veya Plasma'nin tadini kesinlikle Amoled'den alamiyorum. Özellikle fotografcilik ile ugrasanlar bunu iyi bilirler.

• Tasarimin cok itici gelmesi bana mi ozel sadece ?

G2 ve g3 teki tasarim cizgisini neden Bozduki cozemedim. Bu iki cihaz gayet guzeldi tasarim olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamera kismi olmamis. ya bu lg cihazda bir yeri guzel yapiyor baska bir yeri bozuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryalp -- 20 Şubat 2016; 12:08:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkarılabilir batarya bu kadar önemli mi?

• Tasarım hiç güzel durmuyor, ilk bakışta Blackberry Z30 sandım.

• Ön taraf biraz iyide arkası çok kötü olmuş yaw.

• tasarım fiyaskosu

• bu telefonu.merakla bekliyordum lg g4 benzeri bir tasarım.olsaydi kafi idi şu özelliklerle..

spec ler bradd pit

tasarım hakkı bulut

ah ah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 20 Şubat 2016; 12:21:12 >
  • SAyın naber editörleri .Haber "SIZDI" dan " SIZDIRILDI" ya terfi ettik şükürler olsun. Bu daha samimi bir başlık.Ama y,ne de haberin içine "sızdırılma kurbanı oldu" gibi cümleler yapaylık kattığı düşüncesindeyim.

Kısa ve net.LG ürünü beğenimize sundu diyelim
  • LG G5 bu kez tüm ayrıntılarıyla sızdırıldı

2800 MAh batarya ile geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 20 Şubat 2016; 12:23:16 >
  • LG herhalde Samsung'tan kovulan tasarımcıları toplamış.

• Tipinin satışları çokta etkileyeceğini düşünmüyorum. Öyle olsa iPhone 6 serisi satmazdı

• donanım güzel ama dizayn kötü gibi.

• G serisini meşhur eden ekran kasa oranı tarih olmuş.

• tam bir tasarım fiyaskosu iphone samsunu htc örnek al sanki 2000 lerin telefonu çıkmış

• şu tasarımı yapan adamların yerine.. aman neyse ya

• Son zamanlarda gördüğüm en çirkin telefon. Böyle bir tasarımla çıkan model, amiral gemiden çok orta segmentte deneme amaçlı çıkarılmış bir telefona benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 20 Şubat 2016; 12:41:41 >
  • S7 varken kimse yüzüne bile bakmaz.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.