Şimdi Ara

ESEA.net TR lokasyonlu sunucuları AÇILDI !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
1
Favori
7.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2012 yılında ESEA Avrupa üzerinde çalışmaya başladığından bu yana doğudaki komşu ülkelerin daha düşük sunucu zamanlaması ile oynayabilmeleri içinde daha fazla sayıda Türkiye(İstanbul) ve İsrail(Tel aviv) sunucularını aktif ediyor.
    Tüm premium kullanıcılarına hali hazırda 5 adet 1 hafta geçerli olmak üzere premium kod gönderildi.

ESEA.net üzerinde "Premium" üyelik ücreti 6.95$
    Alıp almamakta kararsız kalan ve denemek isteyen oyuncular benimle ESEA.net üzerinden irtibata geçebilirler.
    ESEA.net profilim https://play.esea.net/users/690151
    Referansımla ESEA.net üyesi olmak isterseniz linki kullanabilirsiniz.
    http://play.esea.net/subscribe/?r=690151
    Ayrıca beni yine arkadaş olarak eklemek isteyenler için steam profilim imzamda bulunmakta.
    İyi eğlenceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inalough -- 19 Mart 2016; 12:27:13 >

• güzel olur rekabeti arttırır belki bu sayede faceit hatta valve bile türkiyede server açabilir. hayırlısı olsun
  • Valve'in açması harika olurdu
    Edit:Ama full türk gelirdi sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnowJon -- 20 Şubat 2016; 6:51:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık 7 dolar hic bir şey değil ama DMG olarak her round sonrası "elumuze verdiler" modunda gezmekten korkuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çekilişe katılmak istiyorum

• Sonunda bir cs go platformu Türklerin sesini duydu ya da buradaki pazarı farketti. Düşük pingle cs go oynamak rüya gibi olacak.

http://isaataseven.blogspot.com.tr/2016/02/esea-5-ping-turkey-server-finally.html buradaki arkadaş 11 ping ile oynuyor İstanbul'daki serverda.

Bu arada çekiliş bana çıksa süper olurdu

edit: 5 ping ile oynuyormuş.

Elbette çoğunlukla Türkler gelecek ama ben bunu eksi olarak görmüyorum. Esea neticede paralı bir platform. Veletleri uzak tutacaktır bu durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragonfly23 -- 20 Şubat 2016; 11:37:23 >

• Türkiye'de bulunan sunucuya elbetteki çoğunlukla Türkler gelecektir ama unutmayalım, Türk sunucularına komşularımızın hepsi gelecektir. Hatta tahmin ediyorum ki sıralamaya girmek için iyi Avrupa'dan Türkler ile mücadele etmek için gelip şansını deneyecekler olacaktır.
    Çünkü Avrupa sunucularında yaşadığı deneyimden çok daha iyi sunucular bunlar.
    128 tick
    Adana'dan 25 ms ile bağlanıyorum.
    Şu an için sadece Aim haritasında ısınma yapılabiliyor ya da toplu şekilde takım olarak sunucuya girip maç atılabiliyor. Pug sunucusu açıldığı zaman olay başlayacak.
    İstatistiklerin tutulduğu, 128 tick sunucular
    ESEA yaygınlaşmaz ise hiç adamlara laf etmeye hakkımız yok 100 ms de 64 tick rekabetçi oynama devam edeceğiz demektir.

• Güncelleme: 4 adet 1 haftalık premium kod vereceğim.
    Bu akşam saat 20.00 ye kadar 2 adet vereceğim.
    Pazar akşamı saat 20.00 ye kadar 2 adet daha vereceğim.
  • Olması gereken o zaten TR'de potansiyel o kadar fazla oyuncu varken hala bir atılım yapılmamış olması saçmaydı.
  • *Çekilişe beni katmayın*

Puglarda olmadığının kesin bilgisini almak güzel oldu. En azından oyun aratırken bi umut düşük ping beklemicem :D umarım gelir tabi

• kayganz kullanıcısına yanıt
    En kısa sürede gelmesini ümit ediyorum
  • ESEA farkı işte, adamlar gerçekten Türkiye'ye CSGO anlamında en büyük yatırımı yapmak üzere ve bu sistem oturursa bir hayli yaygınlaşacağını düşünüyorum.
  • umarım bir an önce açarlar yeni gelen maplarda 150 ping görüyorum.
  • paylaşım için tşk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gather-network tabanlı bir rekabetçi ortam yaratılması iyi olur. esea faceit fark etmez.
  • Çekilişe katılmak istiyorum, 20 pingle oynamanın hayali bile güzel 1 ay denemiştim esea'yı, oyuncular çok iyiydi gerçekten ama ping 80 falandı ben oynarken
  • nt few
  • Soyle bi durum var uzun bi sure esea oynadim ancak son donemlerde rws icin millet yapmadigi seyi birakmiyor ki kimse kusura bakmasin tr de cok daha fazla baiter cikicagini dusunuyorum mantik guzel ama tutucagini pek zannetmiyorum guzelim faceit beles 6-7 level dan sonra da kotu ruskiler gelmiyor neden millet esea ya para versin ? Full turk kufur kiyamet dusunemiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kayganz

*Çekilişe beni katmayın*

Puglarda olmadığının kesin bilgisini almak güzel oldu. En azından oyun aratırken bi umut düşük ping beklemicem :D umarım gelir tabi

Az önce pug'da TR serverı denk geldi. 5 türk 5 yabancı vardı. Bizim pinler 5-30 arası değişiyordu. yabancılarda 30-80 arası ping vardı. Yani Esea Tr serverlarını hizmete sokmuş diyebiliriz.

Bu arada çekilişten beni çıkarabilirsiniz aldım ben

bu da oynadığımız maçın linki. Bayağı ezik kaldım ama bu pinglerle oynamak süper gerçekten.

https://play.esea.net/index.php?s=stats&d=match&id=6226105

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragonfly23 -- 20 Şubat 2016; 15:13:48 >

• Gelirse çok iyi olur ama eskş çift keleş yenı nova 4 ben ezilirim heralde?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.