Şimdi Ara

DICE Ödülleri: Yılın Oyunu Fallout 4

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      The Witcher 3: Wild Hunt ile birçok alanda yarışan Fallout 4, bu yıl 19. kez düzenlenen DICE Ödül töreninde (The Academy of Interactive Arts & Sciences) yılın oyunu olmayı başardı. The Witcher 3 ise oyun tasarımı, teknik ve görsel anlamda üstün başarı ödüllerine layık görüldü. Aşağıda 2015 yılının ödül listesini bulabilirsiniz.

Yılın Oyunu: Fallout 4
    Yılın aksiyon oyunu : Star Wars Battlefront
    Yılın dövüş oyunu: Mortal Kombat
    Yılın aile oyunu: Super Mario Maker
    Yılın mobil oyunu: Fallout Shelter
    Yılın karakteri: Rise of the Tomb Raider - Lara Croft
    Yılın en iyi müzil albümü: Ori and the Blind Forest
    Yılın en iyises dizaynı: Star Wars Battlefront
    En iyi senaryo: The Witcher 3: Wild Hunt
    Teknik anlamda en iyi oyun: The Witcher 3: Wild Hunt
    En iyi animasyon: Ori and the Blind Forest
    En iyi sanat yönetimi: Ori and the Blind Forest
    Yılın en iyi RPG oyunu: Fallout 4
    Yılın Strateji/Simülasyon oyunu: Heroes of the Storm
    Yılın Spor Oyunu: Rocket League
    Yılın yarış oyunu: FORZA Motorsport 6
    Yılın online oyunu: Rocket League
    Yılın en iyi taşınabilir konsol oyunu: Helldivers
    Yılın Macera oyunu: Metal Gear Solid 5
    Yılın En İyi Tasarımı: The Witcher 3: Wild Hunt
    En iyi oyun yönetimi: Fallout 4

• Ori yi listede görmek sevindirici müzikleri dinlediğim en iyi oyun müziklerindendi yılın karakteri lara değil de life is strange den chloe price olmalıydı en iyi oyunun fallout olması da bi ayrı durum tabi bunlar benim fikrim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinsityotrofoblast -- 19 Şubat 2016; 8:25:26 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ağlamasın diye fallout a vermişler ödülleri yada bethesda bastı parayı reklam için malum şuan para için yapmıcağı şey yok
  • Beni dövün isterseniz ama vermek için verilmiş ödüller.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Olmamis bir daha versinler.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • "Teknik anlamda en iyi oyun: The Witcher 3: Wild Hunt" Bu ne demektir şimdi :D
    Fallout 4'ü listede görmeyi bekliyordum ama listenin tepesinde olması kabul edilemez. Witcher 3 bu senenin en iyi oyunu, zaten kendileri de bunu fark etmiş olacak ki Teknik anlamda en iyi oyun diye bir alan oluşturup Witcher 3'ü buraya koymuşlar.
    Böyle bir sıkala daha önce varsa da ben hatırlamıyorum.
    Ayrıca MGS5'in birden fazla ödül almasını beklerdim.

• Cık. olmamış. Olanlar da var tabi yok değil. Ori mesela, The Witcher 3 ün aldıkları gibi mesela ama en iyi oyun olmamış. En iyi oyun yönetimi nedir ya :D

• Fallout 4'e haksızlık yapmak istemem, deli gibi oynuyorum fakat Witcher 3 varken Fallout 4 yılın ödülü alması mantılı bir karar değil bana kalırsa.
  • bence bundan sonra düzenlenmesin...

• En iyi senaryo: The Witcher 3: Wild Hunt
    Teknik anlamda en iyi oyun: The Witcher 3: Wild Hunt
    Yılın En İyi Tasarımı: The Witcher 3: Wild Hunt

Gerisi önemli değil.
  • nihayet! çok doğru bir seçim olmuş.

• Herkes Witcher 3 ü çok övdü haklı olarak ama Fallout 4 ün serbest dünya yapısı öyle güzel yapılmış ki,oyunda gezdiğim hemen her noktada mutlaka dinamik,rastgele gelişen birşeyler oluyor.Bu yüzden oyunu bitirdiğim halde hala oynuyorum,keşfedecek tonla şey hala var ama W3 de hikaye haricinde serbest dünya yapısı dekor gibi kalıyor.
  • Yılın oyunu Fallout 4, yılın Rpg oyunu Fallout 4.

Yav he he. Fallout 4 yılın Rpg oyunuysa, The Witcher 3 gelecek 300 yılın oyunudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 19 Şubat 2016; 11:41:31 >
  • Sonunda Fallout'a hakkını veren birileri

• Lara Croft yerine Geralt of Rivia olmalıydı hatta içinizden söyleyince bile daha havalı duruyor :) şaka bir yana bayan karakter olduğu için verildiğini düşünüyorum.

• DOĞRU KARAR DICE GENE FARKINI KONUŞTURMUŞ
  • En iyi senaryo Witcher 3'te ise nasıl en iyi RPG olamıyor. Bir RPG oyununda mühim olan hikâye değil midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fallout 4 ve Witcher 3 oynamış biri olarak, her ne kadar ikisi de çok beğenmiş olsam da Fallout 4 benim için bır tık daha önde. Çünkü bazı şeylerde Witcher 3 oyuncuya gerekli serbestliği sunamıyor.
  • Yalnız fallout senaryo olarak bayağı sağlamdı. The witcher 3 ise ilk iki oyundaki kadar iyi senaryoya sahip değildi. Hatta oyundaki ana kötü karakter bile yeterince sağlam değildi ki, CPR bunu kendisi de kabul ediyor.

TW3 gayet güzel bir acik dünyaya sahip ama önemli yan görevler dışında karakterler çok zayıf kalıyor. Fallout burada da daha iyi durumda. Her ne kadar eleştirilse de Fallout 4 oynadıkça kendini sevdiren bir yapıya sahip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılın Macera oyunu: Metal Gear Solid 5 hmm benim bildiğim mgs sthealth action bir oyun...insan tomb raider falan der macera oyunu için.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.