Şimdi Ara

Port açma...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben u torrent kullanıyorum ama port açamıyorum ve bu nedenle hızlı indirme yapamıyorum. İşyeri ağımız var ama modem bende değil. Hızı da 2048. Ben kendi bilgisayarımdan modeme girip portu nasıl açabilirim? Modem sabit IP li.

• modem sabit ip li ama modem ne?

aşağıdaki linkten modemini bulup port açabilirsin.

http://www.emuleturk.com/Port/PortAcma.htm
  • Modemin markasını bilmiyorum. Yok mu bir yolu? 192.168.0.1 yazınca ORACLE http server components yazıyor. Altında da
    Apache
    Jserv (demo)
    Oracle JSP (demos)
    .......
    .......
    .......
    gibi yazılar geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thorondor06 -- 7 Ocak 2007; 22:36:15 >
  • genelde modemlerde virtual server yazar.oradan port açabilirsiniz.ama öncelikle modeme giriş yapamıyorsunuz anlaşılan.modemin ip si o ise kullanıcı adı ve şifre girilecek panel çıkmıyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: nihattr

genelde modemlerde virtual server yazar.oradan port açabilirsiniz.ama öncelikle modeme giriş yapamıyorsunuz anlaşılan.modemin ip si o ise kullanıcı adı ve şifre girilecek panel çıkmıyor mu?

Hayır direkt bu söylediklerim geliyor. Sanırım başka yolu yok. Modemin markasını öğrenebilsem de ben bilgisayarımdan modeme giriş yapabilir miyim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: thorondor06

quote:

Orjinalden alıntı: nihattr

genelde modemlerde virtual server yazar.oradan port açabilirsiniz.ama öncelikle modeme giriş yapamıyorsunuz anlaşılan.modemin ip si o ise kullanıcı adı ve şifre girilecek panel çıkmıyor mu?

Hayır direkt bu söylediklerim geliyor. Sanırım başka yolu yok. Modemin markasını öğrenebilsem de ben bilgisayarımdan modeme giriş yapabilir miyim?

modemin markası üstünde yazmıyor mu?nasıl öğrenemiyorsun?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.