Şimdi Ara

Gmailify ile tüm e-posta servislerini Gmail'e dönüştürün

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Gmailify ile tüm e-posta servislerini Gmail'e dönüştürün 

Google, yaklaşık bir yıl önce Yahoo! ve Outlook.com servislerinin de Gmail'e eklenmesine izin vererek önemli bir girişime imza atmıştı. Bu sayede artık @yahoo.com veya @outlook.com gibi uzantılara sahip adreslerde Gmail'e eklenerek tıpkı Google hesabıymış gibi kontrol edilebiliyordu. Şirket bu kez desteği biraz daha genişleterek buna Gmailify adını verdi.

Gmailify ile birlikte artık eklenebilen e-posta servisleri konusunda sınırlar da ortadan kalkmış oldu. Herhangi uzantıya sahip bir e-posta adresini Android akıllı telefonunuzun Gmail uygulamasına eklediğinizde Gmail hesabı ile birlikte sahip olduğunuz tüm özellikleri kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Yenilik, özellikle şirket uzantılı e-posta adresi kullanmak zorunda kalanlar için kurtarıcı nitelikte olabilir. Gmailify'a eklediğiniz adresleri kendi servisleri üzerinden kullanmaya devam edebileceğinizi de hatırlatalım.

Gmailify özelliğini aktif etmek ve daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

• greenify'den esinlenmişler
  • Mukemmel bir yenilik olmus. Google aylik para istiyordu onceden.

• Bu özellik sayesinde Outlook hesabımızdaki Mail'ler anlık olarak senkronize olacakmı gmail uzantılı Mail'lerimiz gibi ?

• süper olmuş

• acayip kullanışsızdı fark eden bir şey olmadı.

outlook bir nebze olsun beterin iyisi şekline döndü

inbox iyi ama gelişmesi lazım

şimdilik outlook...

• 8 hesap bağladım akşama bir bakarım pil detaylarında gmail alayını sollamış fark atmış tur bindirmiş, hemen hepsinin senkronizasyon sıklığını hiç bir zaman yaptım normale döndü. Fakat şimdi de gmaile girmem gerekiyor yeni bir şey geldi mi diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgencer05

Bu özellik sayesinde Outlook hesabımızdaki Mail'ler anlık olarak senkronize olacakmı gmail uzantılı Mail'lerimiz gibi ?

Outlook'tan kastınız Exchnge olsa gerek. O zaten oluyordu. Bunun için Gmail Exchange apk gibi bir dosyayı indirip kurmanız gerekiyordu. Markette yok. İnternetten arasanız bulabilirsiniz. Ben bir yıldır kullanıyorum. Farklı widgetlarla da çok kullanışlı oluyor. Tavsiye ederim.

Gmailify bu desteği sunuyor mu bilmiyorum ama sunmuyorsa bile bu özelliği kullanabilirsiniz.
  • Kişisel hostingteki mail serverlarından anlık bildirim alabiliyor muyuz ?

• Bilgi güvenliği nedeniyle tavsiye etmiyorum.

• Kullanışsız geliyor bana. Mail.Ru'nun Android Market ve App Store'da bulunan e-posta uygulaması daha kullanışlı geliyor bana.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.