Şimdi Ara

363.Dönem Mayıs 2016 Yedek Subay ve Kısa Dönem Adayları (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
16
Favori
44.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Askerlik Durum Belgesi Sorgulama yapınca kimlik bilgilerim gözüküyor. Celbe tabi değil miyim. Tecilim bittiğine dair kağıt gelmişti celbe tabisiniz diye. Hazırlık sevk işlemi yaptırmadım yarın bir yer çıkar mı banada?
  • beratad B kullanıcısına yanıt
    dostum bu saatten sonra artık ne çıkar ise başla göz üstüne kabul edeceğiz. değiştirme şansı yok. herkesin gönlünde olan bişeyler var ama olmayınca da çok kafayı takmamak lazım bence. neyse hayırlısı o olsun . inşallah gönlüne göre olur
  • omer_398 kullanıcısına yanıt
    erteleme nedeni bölümünde na yazıyor ? ismin üzerindeki bölümde. sınıflandırılmış yükümlü yazıyor ise yarın belli olacak büyük ihtimal. ama öbür türlü yanlış bi bilgi vermek istemem.. askerlik şubesi herşeyi daha iyi bilir. bizimkiler kulaktan dolma :)
  • beyler günde en fazla 2 kere sorgulama yapıyor.O yüzden sakın 10:30 dan önce sorgulama yapmayın.
    şefim o sizin dediğiniz askerlik durumu sorgulaması değil mi. sınıflandırma sonucunu öğrenmek bölümü ayrı. onda öyle bişey yok bence.
  • Merhaba arkadaşlar

asal sevk başvurusu sayfasına sevk eklenmiş

EĞT. MERKEZİ : KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU/KASTAMONU
    KUVVETİ : JN.G.K.LIGI MUV. ÖZELLİĞİ : -
    SINIFI : JANDARMA
    HİZMET ŞEKLİ : 6/8 AYLIK ER

Bu 6/8 ne oluyor acaba kısa dönem 6 ay Kastamonu'da mı kalacağım bu şekilde?

Hepimize hayırlı olsun.
  • Konya Hava Savunma çıktı. Hakkımızda hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treko -- 22 Nisan 2016; 1:23:52 >
  • Allah askina nerden öğreniyorsunuz sonucu ben e devletten abktimmsonuc filan yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler sınıflandırma sonucu diyince bişey çıkmıyor. lakin sevk belgesi aldığımda orda sonuç görünüyor.. o sonuç kesin doğrumudur.. sabah bi daha değişmesin ?
  • AdBlue4you kullanıcısına yanıt
    dostum yedek subay sınıflandırma sonucu oradan sağdaki asal sevk başvuru ya tıkladım onayladım herşeyi.. belge de yazıyor.. ama net bilgi mi nedir ne değil bilmiyorum henüz yani. spnuçta sınıflandırma sonuçlarında gözükmüyor hiçbişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi progulchik -- 22 Nisan 2016; 1:57:56 >
  • Beyler kafanıza göre onaylamayın.Sülüs almış olursunuz.Yerler açıklandıktan sonra tecil ettirme ihtimaliniz ortadan kalkar o yüzden söyledim.
  • aslanturk24 A kullanıcısına yanıt
    dostum hayırlı geceler.. sülüs aldığımı biliyorum evet. tecil ettirmek te istemiyorum söylediğin çok doğru. o yüzden güzel bilgilendirme yapıyorsun teşekkürler. dikkatli olmak lazım. bu çıkan belgedeki yer kesin değil mi. çünkü sınıflandırma sonuçlarında bişey gözükmüyor da. insan tedirgin oluyor.
  • Başkan emin değilim.Bende senin gibi bekliyorum.Mantıklı olan sülüste yazan birliğe teslim.ama sülüste acemi ve usta birliği yazıyor mu ikisi beraber? Eğer yedek subay olmuşsan eğitim birliği yazar sadece.
  • aslanturk24 A kullanıcısına yanıt
    benimki yedek subay mesleki kurası. yine de tam emin olamıyor insan. illa ki o sınıflandırma sonucundaki sayfayı görmek istiyorum yani. ama %99.9 o sülüsteki yazan ne ise sınıflandırma sonucuna da o düşücek değişmez sanırım işin ilginç tarafı sevk belgesi veriyor da sınıflandırma sonucunda niye hala bekletiyor anlamış değilim
  • sabah 10 30 demişlerdi.Sınıflandırma sonucu için ama askerlik durum belgesi değişti erkenden muhtemelen önce sülüsleri girmişler.
  • progulchik P kullanıcısına yanıt
    bende de böyle yazıyor

EĞT. MERKEZİ : TOP. VE FÜZE OKL. ÖĞR. VE KURSLAR TB./ANKARA POLATLI
    KUVVETİ : JN.G.K.LIGI MUV. ÖZELLİĞİ : MESLEK KURASI
    SINIFI : TOPÇU
    HİZMET ŞEKLİ : YD.SB. ADAYI
    benimki de aynı. sevk belgesinde yazdığına göre yedek subayız meslek kurasına tabii olarak. tabii ki kimseye yanlış bilgi vermek istemem. saat 10.30 da yine tekrardan bakmakta fayda var bence.
  • MEBS OKL. VE EGT.MRK.K.LIGI/ANKARA MAMAK
    KUVVETI : K.K.K.LIGI MUV. ÖZELLIGI : -
    SINIFI : PIYADE
    HIZMET SEKLI : 6/8 AYLIK ER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElmanderJ -- 22 Nisan 2016; 3:42:02 >
  • EĞT. MERKEZİ : TOP. VE FÜZE OKL. ÖĞR. VE KURSLAR TB./ANKARA POLATLI
    KUVVETİ : K.K.K.LIGI MUV. ÖZELLİĞİ : ADESTİM/GÖZETLEME SB.
    SINIFI : TOPÇU
    HİZMET ŞEKLİ : YD.SB. ADAYI
    SEVK TARİHİ : 12.05.2016
    KATILACAĞI TARİH : 14.05.2016
  • Ankara Polatlı Y.S. adayı meslek kurası

Herkes için hayırlı olsun arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.