Şimdi Ara

Samsung Galaxy A7 2016 inceleme videosu 'Sınıfında sınırları zorlayan telefon'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un yeni isimlendirme politikası gereği model ismi değişmeyen ama 2016'da baştan aşağı yenilenen Galaxy A7 inceleme masamızda.

• çok şık bir telefon...
  • bu tür orta-üst seviye telefonların rakibi yine geçen senelerde çıkan üst seviye telefonlar oluyor. keşke firmalar fiyatlandırmayı daha iyi yapabilse

• Yeni A serisinin grafik işlemcisi maalesef yetersiz ve bu şıklığa yakışmamış..

• Samsung'ta artık model ismi bulamıyor olacak ki araba modeli gibi yıl ismiyle piyasaya sürüyor. :)

Telefon orta üst segment için güzel bi cihaz.

• 1 haftadır kullanıyorum. oldukça memnunum.
    oyun vs. umrumda değil. benim için önemli olan;

- ekran
    - pil ömrü
    - kasa kalitesi
    - parmak izi

bu cihaz yukarıdakilerin hepsini çok iyi veriyor.
  • 1750 TL fiyatı var ekran kartı Mali T720mp2 :( Samsung dalga geçiyor herhalde bizimle. Aynı fiyata Note 4 daha mantıklı. Böyle şık bir telefonun donanımının bu kadar güçsüz olması gerçekten çok saçma olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

1750 TL fiyatı var ekran kartı Mali T720mp2 :( Samsung dalga geçiyor herhalde bizimle. Aynı fiyata Note 4 daha mantıklı. Böyle şık bir telefonun donanımının bu kadar güçsüz olması gerçekten çok saçma olmuş.

arkadas gayet mantikli aciklamis
    Note4 ile yan yana koyup sorsaniz cogunluk note 4 olur
    ayrica su vergilerden dolayi fiyat yuksek olayini anlamis degilim 3 ay sonra vergiden muafmi oluyorda 1300 civarina dusuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryalp -- 16 Şubat 2016; 22:10:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • liste fiyatı 1799 ancak bimeks 1 hafta boyunca yanında alt limitsiz-sene sonuna kadar geçerli 274 tl bipara-çek ile sattı.
    Samsung Galaxy A7 2016 inceleme videosu 'Sınıfında sınırları zorlayan telefon'

n11'den ise 1600 civarına almak mümkündü 75tl'lik sevgililer günü çeki ile.http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-a710-galaxy-a7-2016-samsung-turkiye-garantili-P97053815

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fimeral -- 16 Şubat 2016; 21:40:10 >

• Geçen hafta eşime note4 aldık, bu modelde vardı hemde aynı fiyata fakat note 4 dün kamerası,ekranı,kasası vs..vs.. Ezer geçer bunu

• Samsungun bazı modellerinde, Türkiyeye exynox işlemci ile gelmekte ancak bazı bölgelere snapdragon işlemcili modeller kullanıma sunulmakta. Bir ihtimal bu şekilde iki versiyon çıkabilir.

• Fiyatı çok yüksek.bu telefonun hakkı 1200 1300 fazlası verilmez.hele teknosa 1800 satıyor. En iyisi almayın piyasa şişsin firmalar kuzu kuzu düşürecek. Adamlar af buyurun gö t gö te telefon çıkarıyor.fiyatları ise inanılmaz derecede yüksek. Ben bekliyorum. Parası olan hemen alsın.

• Ben 10 15 gün falan oldu şunu söyleyeyim bana göre müthiş notes ile karsilastirdim ekranı note4 den daha iyi bariz fark var note4 1.9+1.3 olmak üzere 8 çekirdek a7 ise 1.6 8 çekirdek aida64 programı ile baktım note4 8 çekirdeğinin hepsi çalışıyor ama a7 gerekmedigi zamanlarda uykuda bırakıyor birde note4 32 bit sistem a7 64 bit sistem ile çalışıyor note4 un ekran 2k gpu mali t 760 alt frekans hızı 160 üst hız 700 a7 gpu mali t 720 alt frekans hızı 260 üst hız 800 a7 1080p birde ram frekans hızı a7 nin daha hızlı şimdi burada 2k lık 700 Mhz lik gpu mu yoksa 1080p lik 800 Mhz lik gpu mu avantajlı bunları bizzat kendim baktım

• 1700 lira veripte telefonda oyun oynayamayacaksak kusura bakmasın Samsung.

• quote:

Orijinalden alıntı: _vezir_

Ben 10 15 gün falan oldu şunu söyleyeyim bana göre müthiş notes ile karsilastirdim ekranı note4 den daha iyi bariz fark var note4 1.9+1.3 olmak üzere 8 çekirdek a7 ise 1.6 8 çekirdek aida64 programı ile baktım note4 8 çekirdeğinin hepsi çalışıyor ama a7 gerekmedigi zamanlarda uykuda bırakıyor birde note4 32 bit sistem a7 64 bit sistem ile çalışıyor note4 un ekran 2k gpu mali t 760 alt frekans hızı 160 üst hız 700 a7 gpu mali t 720 alt frekans hızı 260 üst hız 800 a7 1080p birde ram frekans hızı a7 nin daha hızlı şimdi burada 2k lık 700 Mhz lik gpu mu yoksa 1080p lik 800 Mhz lik gpu mu avantajlı bunları bizzat kendim baktım

Vezir kardeş, Note 4'ün gpusu 6 çekirdekli daha üst model ekran kartı olan malit760mp6 senin telefonun ki ise 2 çekirdekli daha eski bir ekran kartı malit720mp2. Note 4'ün gpu'su seninkinden 3 kat daha güçlü. Senin telefonun full hd olduğu için normal oyunlarda yeterli olacaktır. Ancak bu telefonun ederi en fazla 1200 TL. Samsung çok istemiş bence. mali T760mp6 koysaydı tadından yenmezdi bu telefon ancak Samsung Cimri davranmış.

• Orta seviyeye bak 1600 tl

Geçen senenin amiral gemisini al fiyatıyla donanımıyla her şeyiyle bu senenin orta seviye telefonunu almış olursun hatta daha iyisi bu kadar basit.

• boş teknik detaylara takılmayın bende 810 var da noluyor ısınıp deli gibi kasıyor

• O donanıma O fiyat. Ayrıca bu telefonun güncelleme alıcağınıda pek uzun süre sanmam. Bu fiyata bir çok model var hemde samsungun yine vazgeçmiyor a serisi b serisi c serisi diye gidicek sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

quote:

Orijinalden alıntı: _vezir_

Ben 10 15 gün falan oldu şunu söyleyeyim bana göre müthiş notes ile karsilastirdim ekranı note4 den daha iyi bariz fark var note4 1.9+1.3 olmak üzere 8 çekirdek a7 ise 1.6 8 çekirdek aida64 programı ile baktım note4 8 çekirdeğinin hepsi çalışıyor ama a7 gerekmedigi zamanlarda uykuda bırakıyor birde note4 32 bit sistem a7 64 bit sistem ile çalışıyor note4 un ekran 2k gpu mali t 760 alt frekans hızı 160 üst hız 700 a7 gpu mali t 720 alt frekans hızı 260 üst hız 800 a7 1080p birde ram frekans hızı a7 nin daha hızlı şimdi burada 2k lık 700 Mhz lik gpu mu yoksa 1080p lik 800 Mhz lik gpu mu avantajlı bunları bizzat kendim baktım

Vezir kardeş, Note 4'ün gpusu 6 çekirdekli daha üst model ekran kartı olan malit760mp6 senin telefonun ki ise 2 çekirdekli daha eski bir ekran kartı malit720mp2. Note 4'ün gpu'su seninkinden 3 kat daha güçlü. Senin telefonun full hd olduğu için normal oyunlarda yeterli olacaktır. Ancak bu telefonun ederi en fazla 1200 TL. Samsung çok istemiş bence. mali T760mp6 koysaydı tadından yenmezdi bu telefon ancak Samsung Cimri davranmış.

Alemsiniz ya ! 😂😂😂 Çok hoş anlatmışsınız. :) Beni güldürdünüz sizde gülün inşallah 😜

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casperfriendly -- 16 Şubat 2016; 23:10:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tizen olsaydı alırdım :/

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.