Şimdi Ara

Onkyo - HTC-S580 Ev Sinema Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, sistem bu:http://www.estore.com.tr/estore/product.asp?sku=EK04754&dept_id=43013009&bid=&mscssid=J6US5RRJ6VRE8JMRQTXFAC5XESGEF1C7

ENPLUShttp://www.enplus.com.tr/ mağazalarında bu sistemi DVD oynatıcısız, 750 YTL'ye alaibiliyorsunuz. Ben aldım, çok memnunum, woofer pasif olmasına rağmen çok hoşuma gitti, 20cm çaplı.

Sony DW880 alacak iken bunu aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegriM -- 7 Ocak 2007; 17:43:05 >

• HTC-S590 modeli gelmiş Teknosa'ya ve fiyat 600 YTL. Kaçırmayın derim.
  • av alıcı amfisiyle mi aldın? dvd çaları zaten gereksiz hatta beğenmem. subwoofer aktif bu arada ve o fiyata alman çok iyi ve sony yerine daha iyi iş yaptın. forum alacaksa bu onkyo yu 1.500-600ytl yerine bu seti 750 ye kaçırmasınlar.

edit: iyi kelimesi eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cantan -- 9 Şubat 2007; 14:32:12 >
  • 2 ay önce bu seti En-plustan DVD'siz 710 ytl'ye almıştım S-580'i ve çok memnunum. Gerçi ABD fiyatı 300 doların altında .Bu fiyata türkiye de alınabilecek en iyi ses sistemlerinden biri olduğunu düşünüyorum. Hatta toplama bir sistem bile yapılması güç olabilir. LG ve sony gibi daha yüksek watt'lı hazır sistemlerden daha iyi bir sistem olduğunu kulaklarımla test ettim. Yalnız onlara göre görüntüsü daha kötü (benim için önemsiz) Bu arada subwoofer'ı pasif, aktif değil. Toplam 600W. Seste hiçbir bozulma, patlama, çatlama yapmıyor. Stereoda da başarılı buldum Ama hifi veya üst düzey toplama ses sistemi hiç dinlemediğim için olabilir. Benim aradığım apartmanı uçurmak değil temiz ses almaktı ve çok memnunum. Tabi HDMI yok. Bu dezavantajı. Subwoofer aktif değil.
    Şimdi buna uygun DVD player arıyorum. Eski sony ile idare ediyorum ama çok problem çıkarıyor.

Saygılarımla

• http://www.eu.onkyo.com/indices/index_com_en_53448.html

Teknosa'ya bir üst modeli gelmiş. 6 Ohm değerine inmiş amfi. 1 adet optik daha eklenmiş ve Component video girişleri eklenmiş.
    Fiyatı da çok iyi gerçekten.

HT-S580'den ben de "caga" gibi çok memnunum. Bende Thomson 5.1 set vardı. Satmıştım. Ve Marants amfi ve Marants kolonlu stereo deck sisteme sahibim. Tecrübelerime kıyasla, Stereo, DD, DTS performansları çok iyi. Setin optimum equalizer seçeneği var, setin orijinal kolonları için ayarlanmış optimum ses modu. Bu modda düşük volumda bile capcanlı bir ses alıyorsunuz.

• 600 w nerde yahu...790 a satıyorlar teknosa da..
  • Allah Allah. Ben sorduğumda 590 demişlerdi. Üzerinde etiket yoktu, daha kutusundaydı ürün, yeni gelmişti. Herhalde yanlış fiyat verdiler, özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegriM -- 17 Şubat 2007; 3:57:03 >
  • bu sistemi kullanan arkadaşlar,
    kurulumu nası? ilk kez bi ses sistemi kuracak olan için zormu.hem tv hem dvdden ses almak için ikisini de receivera mı bağlamak mı gerekiyor.kurulum hakkında kısaca bilgilendiriseniz sevinirim.veya varsa türkçe manual de olabilir.teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MegriM

Bende DW880 almayı planlıyorum, neden SOny yi bırakıp Onkyo aldıgını açıklar mısın
  • Kurulum gayet basit. Tüm ses kaynaklarını Receiver'a gireceksin, kumandandan istediğin kaynağı seçip, sesini alacaksın.

quote:

Orjinalden alıntı: waterfall_man

bu sistemi kullanan arkadaşlar,
    kurulumu nası? ilk kez bi ses sistemi kuracak olan için zormu.hem tv hem dvdden ses almak için ikisini de receivera mı bağlamak mı gerekiyor.kurulum hakkında kısaca bilgilendiriseniz sevinirim.veya varsa türkçe manual de olabilir.teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eozen81

quote:

Bende DW880 almayı planlıyorum, neden SOny yi bırakıp Onkyo aldıgını açıklar mısın

Fiyatı daha uygun.
    Taksit imkanı.
    Onkyo kalitesi.
    Yüksek sese, 6.1'e önem vermemem. Kaliteli olması önemli benim için sesin.

Gibi nedenler.
  • çok saol.teşekkürler.
  • quote:

Fiyatı daha uygun.
    Taksit imkanı.
    Onkyo kalitesi.
    Yüksek sese, 6.1'e önem vermemem. Kaliteli olması önemli benim için sesin.

Gibi nedenler.

Fiyatı daha mı uygun
    Verdiğin ilk linke tıkladıgımda gelen fiyat Havale ile bile : 1.276 YTL
    Burada ise 1300 küsür

Sony DDW880 ise Sony Shoplarda nakit alırsan 800 YTL

Nasıl oluyor bu iş ben yanlış birşeye mi bakıyorum ???

• galiba dvdsiz fiyatı 750 ytl.o yüzden daha uygun olsa gerek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: waterfall_man

galiba dvdsiz fiyatı 750 ytl.o yüzden daha uygun olsa gerek.

Gözünü seveyim bir DVD 600 YTL mi ki o kadar fark var
  • valla tam bilmiyorum.arkadaş açıklarsa daha iyi olur.
  • Bu sistemin bir üst modeli ht-s590 modeli enplusta nakit 710 ytl A/V surround receiver + 5.1 Hoperlör sistemi bi arkadaşa almayı düşünüyodukta gözüken oki ht s-580 den herkes memnun.

http://www.enplus.com.tr/emarket/ProductDetails.aspx?ProductId=206536&CatID=6757
  • S590 nı araştırdım tahmin ettiğim gibi HDMI giriş ve Çıkış yok, haliyle S580'de de yoktur

Sony DDW880 hala geçen yok bu civarda o açıdan :)

İşte Onkyo HTS S-590 Arkası

Onkyo - HTC-S580 Ev Sinema Sistemi
  • arkadaslar,
    benim Onkyo HT-S580 ses sistemi elektrik gidip gelince veya kısa sureli kapayıp acınca uzun zaman ses vermiyor. sizde boyle bir problem oldu mu? oduysa nasıl halletiniz?
  • arkdasim sistem kendini korumaya alıyorsur elektrik kesilmelerinde bu cihazlarlar bu durumlar normal fisini biraz cek daha sonra tak ve bir sure sonra calistir faydasi olabilir

bu arada buradaki sistemde aktif sub i olan sitemi almak gerekir pasif sub ile cok farki var
    aradaki fiyat farkina kesinlikle deger anfi de fena degil 304 kullanip memnun olan cok arkdas var forumda

HDMI kısmına gelince goruntuyu oldugu gibi veren HDMI anfiler bir ise yaramaz upscaling ozellig olanları alamk lazım bunlarda zaten 1000 ytl den fiyatları baslıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.