Şimdi Ara

Samsung Endonezya, Galaxy S7 Edge'in tanıtım videosunu yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Endonezya, Galaxy S7 Edge'in tanıtım videosunu yayınladı

Samsung Endonezya yaklaşan Galaxy S7 serisi için son derece açıklayıcı bir tanıtım klibi yayınladı.  'Get Ready for #TheNextGalaxy' (Bir sonraki Galaxy için hazır olun) başlıklı video Galaxy S7 Edge olduğuna inanılan cihazın ön ve arka yüzünü gösteriyor. Görüntülerde, Endonezyalı okçu Dellie Threesyadinda'nın rutin antrenmanı sırasında telefonun su geçirmezlik ve kablosuz şarj özelliklerini kullandığı görülüyor.

Her ne kadar video yeni Galaxy telefonun ismini vermese de Galaxy S7 Edge'in sızdırılan son görüntüleriyle eşleştiği belirtiliyor. Samsung Endonezya web sitesi de görüntülerdeki cihazın en azından 'Galaxy S7' olduğunu onaylayan bir teaser yayınladı. Sayfada yeni amiral gemisinin  düşük ışık koşulları altındaki fotoğrafçılık yeteneklerinden bahsediliyor. Ayrıca cihazın güvenlik özellikleri ve kablosuz şarj desteği hakkında ipuçları veriliyor.

Samsung Endonezya, Galaxy S7 Edge'in tanıtım videosunu yayınladı 

Son birkaç ay içinde Galaxy S7 ve S7 Edge modellerinin özellikleriyle ilgili pek çok detay ve Avrupa fiyatlandırması sızmıştı. Samsung yeni amiral gemilerini resmi olarak 21 Şubat'ta Mobil Dünya Kongresi öncesinde tanıtacak. Barcelona'da düzenlenecek etkinlikle görücüye çıkacak cihazların 11 Mart tarihinde tüketicilere sunulması bekleniyor. 

• Telefon geçen seneye göre iyi geliştirmiş kendini. Biraz daha yazılıma odaklanıp şu reklam filmini çekenleri de işten kovsalar tam olacak.

• Tasarimi ayni olmamis. Yepyeni bir kasa beklerdim.

• Ya bu s6 edge değil mi ben mi yanlış görüyorum?

• Takoz gibi bişey. Kocaman ve altta üste bi sürü alan var. Artık şu ekran çerçeve oranı artsın yahu yıl 2016 ama 5 yıllık telefonlar gibi hepsi. O kadar çeçeve 500 liralık telefonda da var. Yandan daraltınca incecik mi oluyor.

• G5'in yanında Samsunglar bile şık durur... Tipe bakar mısın
    Samsung Endonezya, Galaxy S7 Edge'in tanıtım videosunu yayınladıSamsung Endonezya, Galaxy S7 Edge'in tanıtım videosunu yayınladı

• quote:

Orijinalden alıntı: Xtrud

G5in yanında Samsunglar bile şık durur... Tipe bakar mısın Samsung Endonezya, Galaxy S7 Edge'in tanıtım videosunu yayınladıSamsung Endonezya, Galaxy S7 Edge'in tanıtım videosunu yayınladı

Bu fotoğraf çıkacak cihazın gerçek fotoğrafıysa, G4 alıp işime bakıyorum. Bu nedir yaa?

• S6 edge zaten çok şık bir telefondu, tek eksiği sd kart ve pildi. Eğer 3600 mah ve sd kart desteği ile gelirse hatta 5.5" ben alırım aga. Nasıl bir tasarım bekliyorsunuz da bunu beğenmediniz anlamakta güçlük çekiyorum. Arkası cam yerine metal olsa daha iyi olabilirdi şahsen ama çok da önemli değil. Note 6 söylentilerini beklerim, rakiplerine bakarım g5, z6, m10, iphone7 falan, tüm internetteki incelemelerini araştırıp alırım son çeyrekte diye düşünüyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

G5in yanında Samsunglar bile şık durur... Tipe bakar mısın Samsung Endonezya, Galaxy S7 Edge'in tanıtım videosunu yayınladıSamsung Endonezya, Galaxy S7 Edge'in tanıtım videosunu yayınladı

G5 bu mu gerçekten? Önü de arkası da bir tuhaf olmuş! Keşke G2 gibi bir tasarım yapsalarmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

Telefon geçen seneye göre iyi geliştirmiş kendini. Biraz daha yazılıma odaklanıp şu reklam filmini çekenleri de işten kovsalar tam olacak.

Reklam filmini internal çektiklerini düşünmüyorum. Büyük ajanslarla çalışılıp, araştırmalardan çıkan içgörü üzerine reklam yapılıyor genelde.
  • Hocam şu son gear s2 reklamları hariç bütün Samsung reklamları o şekilde. Kaliteli durmuyor + Apple reklamlarından esinlenmeler oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

Hocam şu son gear s2 reklamları hariç bütün Samsung reklamları o şekilde. Kaliteli durmuyor + Apple reklamlarından esinlenmeler oluyor.

Şöyle, hani kafalarına göre, "aa Apple yapmış hadi esinlenelim" demiyorlar aslında. Bunlar hep odak grup çalışmaları, anketlerden çıkan içgörüler nedeniyle böyle strateji geliştiriliyor. Hani adam diyor ki; Apple kaliteli, güzel ürünleri var. Şimdi Samsung neden tercih edeyim diyor örneğin. Bu durumda, Apple'ın sahiplendiği sıfat ve içeriğe benzer işler yaparsan pazarda söz sahibi olabilirsin.

Başka sektörlerden örnek; Coca Cola yıllardır mutluluğu sahiplenen firma iken şimdi Ülker de başladı "Mutlu bir an" gibi vs. :) Hatta birçok firma da sahipleniyor benzer şekilde.. Olayın özünde, odak gruplarda içen mutluluk içgörüsünün sonuçlarıdır bunlar tamamen.

Başka bir deyişle, insanların hissettiklerine uygun hareket edersen, sevilen marka olursun. İnsanların, senin istediğin gibi hissetmesini sağlamayı denersen batarsın. Birçok firma gördük böyle mesela :) Kıssadan hisse, eski reklamcılık öldü. Şimdi tüketici kız evi naz evi oldu. Onlar ne isterse ona uygun şekilde olmalı yoksa olay patlıyor sonuç olarak.

• Hocam çok haklı konuşuyorsunuz. Ama ne bileyim hep bir ucuzmuş hissi var reklamlarında sanırım uzak doğudan kalan esintilerden dolayı. Reklam değişimlerinin farkına varmaya başladım bende, eskiden bunu al vezir olursun deniliyordu şimdi bunu alırsan bu ihtiyaçlarını giderebilirsin tarzında reklamlar oluyor ki Apple reklamlamları çoğunlukla buna odaklı hep bak bizim telefonda bunu da yapabilirsin şunu da vs gibi reklamlar.
  • quote:

G5'in yanında Samsunglar bile şık durur... Tipe bakar mısın
    Samsung Endonezya, Galaxy S7 Edge'in tanıtım videosunu yayınladıSamsung Endonezya, Galaxy S7 Edge'in tanıtım videosunu yayınladı

LG bitmiş...

• Reklamın bazı yerleri Sony'nin tanıtımına benzemiş. Özellikle şu kısım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 16 Şubat 2016; 15:44:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

Orijinalden alıntı: Xtrud G5in yanında Samsunglar bile şık durur... Tipe bakar mısın Samsung Endonezya, Galaxy S7 Edge'in tanıtım videosunu yayınladıSamsung Endonezya, Galaxy S7 Edge'in tanıtım videosunu yayınladı
    LG bitmiş...

aynen tip belki eder ama fiyat herşeyi değiştirir diğerlerinde 500 tl gibi rakam düşük olursa bana göre en iyi o olur

• 6 nın aynısını 7 olarak satmakta çok lüzumsuzmuş ya yapılacak reklamlara masraflarına günah :D

• su geçirmezlik kesinleşti ama birde ekranın baskıları algılama özelliği var mi yok mu belli olmadı.

Son çıkan sizintilarda hiç bahsedilmedi. Çok kullanım alanı var mi bilemiyorum ama olsa ilerde ise yarayan uygulama çıkardı.

• quote:

şakamısınız bu mu yanı yıllarca beklediğimiz telefon LG G5 haberini istemiyoruz daha vermeyin hatta lg hakkında haberde duymak istemiyorum g2 den beri telefon bekledim çıkmadı alıyorum iphone

• çinli firmalara yönelin cidden çok güzel telefonlar çıkarmaya başladılar hem tasarım hem özellik olarak gayet iyiler hemen hemen yarı fiyatlarına aynı özelliklerde daha şık telefonlara sahip olabilirsiniz bu samsungtur iphonedur htcdir vsdir bunlar sanırım paraya doydular nasıl olsa satıyoz diye saçmalamaya başladılar iyice

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.