Şimdi Ara

Ara öğünüm ssli 50 gram protein

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 150 gram lor peyniri yağsız tuzsuz 25 gram protein
    100 gram light beyaz peynir (marka: sütaş) 25 gram protein
    2 domates ( büyüklüğüne göre 1 de yetiyor )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmea06 -- 20 Şubat 2016; 19:43:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekmek yoksa
    Zeytin de görünmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 15 Şubat 2016; 17:37:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Protein tozu kullanıyorum. Bir ölçek protein tozunda 30gram protein bulunur bu da 3 kg ete karşılık gelir. Senin yediginde 10 gram protein çıkmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu yiyince noluo
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Trollsün fakat yine de cevaplayayım protein tozu ben de kullanıyorum eğer yeterli protein almıyor isem gün içinde. 1 ölçek protein tozu ile 150 gram et aşağı yukarı aynı proteine sahip , öyle 3 kg filan değil yani

• Yazmayı_Severim kullanıcısına yanıt
    Hocam ekmek tüketmiyorum şu dönemde karbonhidratları azalttım bir miktar, zeytin olabilirdi ama

• wozniak kullanıcısına yanıt
    Sağlıklı ve ucuz bir besin hocam. Bu fiyata gidip 1 paket bisküvi 1 kutu kola da içilebilirdi ama ben bunu tercih ettim sağlığımı düşünerek.

• Tek seferde aldığın proteinin en fazla 20-30 gr. kadarı kullanılır. Yani 50 gr. da protein alsan 100 gr. da alsan, yaklaşık 20-30 gr. dışındakiler hooop tuvalete...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lycosidae -- 15 Şubat 2016; 17:56:29 >
  • Lycosidae kullanıcısına yanıt
    Bu konuda çeşitli düşünceler var benim düşüncem malesef sizinle aynı değil. Günlük protein ihtiyacı ne kadar ise o kadar alınmalı saat önemli olmadığı kanaatindeyim. Günde 2 öğün yiyerek de 100 gram protein alınsa aynı - 5 öğün yiyerek de alınsa aynı bence. YouTube da savaş Cebeci nin bununla ilgili bir videosu var izleyebilirsiniz çoğu bbci bu şekilde düşünüyor ve hesaplıyor.

• Forumda herkes badici dışarda herkes ya obez ya kemik D:D
  • heralde diğer peynirle daha karıştırınca daha yenilesi oluyo oyuzden mı karıştırdınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakko9 -- 15 Şubat 2016; 18:13:21 >
  • burakko9 kullanıcısına yanıt
    Aynen, özellikle sütaş light beyaz peynir ile güzel gidiyor ve domates ile.

Ulan ne cahil adamsın bide akıl vermiş

• Lycosidae kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var . Sallama bilgiler yapma lütfen böyle bişey yok

100 gr lor peynirinde yaklaşık 20 gr protein vardir senin kullandığın toz bu peynirin suyundan yapılıyo 3kg ete felan drnk gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Lycosidae

Tek seferde aldığın proteinin en fazla 20-30 gr. kadarı kullanılır. Yani 50 gr. da protein alsan 100 gr. da alsan, yaklaşık 20-30 gr. dışındakiler hooop tuvalete...

en dogru bilinen yanlış ve saçmalıktan biriside bu malesef.

vücut ihtiyaci kadar proteini karaciğerde sentezler ve kaslar da kullanılır yani günlük protein miktarini yakalıcam diye 7-8 öğün yemek mantıklı değil . onun yerine 4-5 öğün 300 gram ete kadar tek öğünde yenilebilir zaten etin sindirilme süresi 4-5 saattir bu sürede vücuda zaten protein yüklenmesi yapiliyor .

protein kaç gram miktarlarina takılmayın. bir öğünde 50 gramda alir vücudun 30 gramda. yeterki idmanin sert olsun . vücut o proteini kullanır.

kilonun 2 katı protein yetersiz idman şekline göre . 3 grama çıkılabilir. ortalama 5 litre su böbrek için yeterli temizlemeyi saglar

• quote:

Orijinalden alıntı: cmea06

150 gram lor peyniri yağsız tuzsuz
    100 gram light beyaz peynir
    2 domates

https://www.speakpipe.com/voice-recorder/msg/2imdvdco97qy2103

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.