Şimdi Ara

YAZICI UYUYOR!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bilgisayarıma bağlı iki yazıcı var ve yazdırmalarında hiçbir problem yok normalde. Ama arada uykuya geçiyorlar. Yani bağlantıda bir sorun yok, yazıcıda bir sorun yok ama yazdırmıyor, usb kablosunu söküp takınca veya yazıcıyı açıp kapatınca yazdırmaya başlıyor. Bilgisayar kasasında usb girişleri bozulmuş mudur acaba? Kasanın arkasındaki usb leri kullanıyorum.

• 1. Driver Boosterla USB DEnetleyicilerini Güncelletin
    2. Yazıcı Samsung İse ''Universal Print Manager'' İndirip Ayalardan Uyku Modu Suresini Kapatın
    3. Yazıcı Display Ekransa Ayarlardan Sleep Mode Veya Uyku Modunuzu Uzatın Veya Kapatın
    Uyku Modunu Uzatırsanız Daha Avantajlı Olur Eger Cihazınız Bir Lazer Yazıcıysa Fuser Istıcısı Bozulup Kagıdın Sonunda Tırtıklı Cıkarabilir.
  • Çok teşekkür ederim önerileriniz için,
    şöyle bir yanlışlık yaptım sanırım düzelteyim
    bu yazıcılar barkod yazıcısı, uyku modları yok, uyuyor dememdeki neden ise sadece açılıp kapatıldığında düzelmesi.
    ekranlarında yazıcı hazır mesajı var ama bazen takır takır çalışırken bazen tutukluk yapıyor. yani tutukluk yaptığı süre farklı. belli bir uyku süresi olsa böyle yapmaz diye düşünüyorum.
    kablosunda bir sıkıntı vardır diye düşündüm, değiştirdim olmadı.
    telefonumu kasaya bağladığım kablom bozuktu ve ben bağlantı yapmak için usb yi çok çıkarıp takıyordum, acaba o yüzden kasanın usb lerini bozmuş olabilir miyim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.