Şimdi Ara

Asus ROG Swift PG348Q Türkiye'de. Sevinin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
5.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Memleketin iyice çivisi çıktı. Asus ROG Swift PG348Q Türkiye'ye gelmiş, hepsiburada.com'da 9.052 TL. Şaka gibi ya. 1200 € * 1,18 KDV * 3,3 TL = 4600 TL eder. Hadi 5000 olsun. 9.000 TL ne ya bir monitöre. Profesyönel monitör olsa belki diycem. Oyun monitörüne neredeyse 10.000 lira para istiyor utanmaz herifler. Nerede yaşıyosunuz anlamıyorum ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutercim -- 15 Şubat 2016; 8:05:14 >

• alıcısı olduktan sonra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurt dışından bunu alırım daha iyi :D belki 1 ay sürer gelmesi ama 3 yıl Uluslar arası garantiside var Canavar gibi Ne gerek var :D

Acer Predator 34-inch Curved UltraWide QHD (3440 x 1440) NVIDIA G-Sync Widescreen Display (X34 bmiphz)

34" Curved Display (21:9 Aspect Ratio)
    3440 x 1440 (native and maximum) Resolution.233mm Pixel Pitch
    60Hz (Overclocking up to 100Hz)
    Signal Inputs: 1 x Display Port and 1 x HDMI 1.4 Port

Kargo Dahil 5000 TL :D
     Asus ROG Swift PG348Q Türkiye'de. Sevinin. Asus ROG Swift PG348Q Türkiye'de. Sevinin. Asus ROG Swift PG348Q Türkiye'de. Sevinin.

• Hakanbey30 H kullanıcısına yanıt
    Bu monitörle ilgili bayağı bir sıkıntı olduğunu okudum. Gerçi Asus da aynı paneli kullanıyor anladığım kadarıyla, aynı sıkıntılar onda da olabilir. O yüzden görmeden yurt dışından almak mantıklı gelmiyor. Ama bu fiyata zaten alınmaz. Yıl sonuna doğru displayport 1.3 monitörler çıkınca onlara ne isteyecekler düşünemiyorum. İkinci el araba parasına monitör mü alacaz? Boşuna getirmeyin monitörü bu fiyata sat(maya çalış)acaksanız.
  • mutercim kullanıcısına yanıt
    yok ben 28 inç 4k monitör aldım 900 TL ye o yeter bana :D
  • Asus rog pg278q türkiyede 3000 civarı olduğunu ve yurtdışında 700 dolar olduğunu varsayarsak oran 4.2 falan.
    Rog pg348q da yurtdışı fiyatı 1300 civarı olacak diye okumuştum bu fiyatla,fiyatlar yerine oturunca 5500 civarına gelir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus kazığı
  • Bu fiyat için Kol gibi deyimi uzuv açısından küçük kalır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada hepsiburada da kalmamış, hemen birileri almış galiba :)))

alacağımızdan değil de işte hayellerimize hangisini hedefleyelim diyerekten bu mu daha iyi miş acer predator 34" mi bellimiy miş? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KG

bu arada hepsiburada da kalmamış, hemen birileri almış galiba :)))

alacağımızdan değil de işte hayellerimize hangisini hedefleyelim diyerekten bu mu daha iyi miş acer predator 34" mi bellimiy miş? :)

Bu cihaz acer predator x34 ten çok daha sonra çıkmış olacak.Aslında ikisi de 3440x1440 100 hertz fakat asus öncelikle tasarım olarak daha iyi ikinci olarak ufak tefek farklarla öne geçer diye düşünüyorum.
    Yani asusu hayal edbiliriz hep beraber:)

• KG K kullanıcısına yanıt
    Ben direk yorum yazmıştım "Almayın, aldırmayın" diye. Görünce size fazla zaten deyip kaldırdılar herhal
  • Yok artık. Biri şu Asus'a "sakin ol şampiyon" demeli artık 9000 tl ye monitör mü. Neden gpu dan daha fazla fiyat endeksi arttı ki bu monitörlerde. Ne olmuş yani g sync varsa. 3000 bile çok diyordum. 9000 olmuş. Ne ala memleket.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakanbey30

Yurt dışından bunu alırım daha iyi :D belki 1 ay sürer gelmesi ama 3 yıl Uluslar arası garantiside var Canavar gibi Ne gerek var :D

Acer Predator 34-inch Curved UltraWide QHD (3440 x 1440) NVIDIA G-Sync Widescreen Display (X34 bmiphz)

34" Curved Display (21:9 Aspect Ratio)
    3440 x 1440 (native and maximum) Resolution.233mm Pixel Pitch
    60Hz (Overclocking up to 100Hz)
    Signal Inputs: 1 x Display Port and 1 x HDMI 1.4 Port

Kargo Dahil 5000 TL :D
     Asus ROG Swift PG348Q Türkiye'de. Sevinin. Asus ROG Swift PG348Q Türkiye'de. Sevinin. Asus ROG Swift PG348Q Türkiye'de. Sevinin.

Nasıl yani Acer uluslararası garanti vermiyorki,Tr Acer servisine sordum bizden almadığınız sürece bakmıyoruz diyor.Gerçi paralel ithalat ürünlerinin tanınmıl bir markaysa ve Tr acentesi varsa servis yurtdışındanda alsaj servis hizmetleri vermesi gerekiyormuş tüketici hakları gereği!

• Hepsiburada bir miktar daha insaflıymış.Fiyat 9.310,50 TL.Fiyatı bir kenara bırakırsak,daha Amazon'un stoğuna girmeden ülkemize gelmesi şaşırttı.

http://urun.n11.com/monitor-ve-ekran/asus-asus-pg348q-rog-swift-34-3440x1440-ips-g-sync-gaming-curved-P98594786?cid=800202&utm_source=rtg_rtbhouse&utm_medium=cpc&utm_campaign=rtb_genel
  • Bugün itibarıyla birkaç yerde daha listeleniyor. Netreyonum.com sitesinde 12.236 TL. Mobilcom.com.tr'de 8.500. Techcadde.com'da da öyle. Meydanbilgisayar.com'da 8.200 TL. Novabilgisayar'da fiyat görünmüyor. Vizyonsahibi.net 8300 TL fiyat biçmiş. Bulduğum en insaflı site bizial.com diye bir tanesi çıktı: 7300 TL. Dolar olarak fiyat veren sitelerde 2400-2500 dolar civarı. Yani yurt dışındaki fiyatın iki katı. Manyak bu adamlar, yemin ederim. Gören de petrol zengini Arap ülkesi olduğumuzu sanır. Allah tepenizden baksın soyguncular sizi.
  • Adamlar ne kullanıyor anlamış değilim bu nasıl bir fiyatya.para parayı çeker denirya karı arttırdıkça arttırmaya çalışıyorlar.Almayın kardeşim o kadar pahallıya,monitöre max 3500den fazla verilmez bu bile yüksek.normali 500 ise oyuncusu en fazla 1000tl olması lazım.Led tvler ile fiyatta boy yarıştıran monitör olurmuya...Dışarda max 1500dolar olan bşr alet paramızın değersizliğiyle bizi rezil ediyor.Dışarda bir işten kazancı burda üç,dört işten anca ediliyor sonra ekonomi iyiymiş.....

• dimitrixxx kullanıcısına yanıt

Sanalmarketim'de dün gördüm listede. Telefon ettim, Türkiye distribütöründe stokta iki tane göründüğünü söylediler. Eğer sonradan değişiklik olmadı ve başka kimse almadıysa bir tane kalmış olması lazım.

Sorusu olan varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutercim -- 26 Şubat 2016; 20:29:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mutercim

Sanalmarketim'de dün gördüm listede. Telefon ettim, Türkiye distribütöründe stokta iki tane göründüğünü söylediler. Eğer sonradan değişiklik olmadı ve başka kimse almadıysa bir tane kalmış olması lazım.

Sorusu olan varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Hayırlı olsun. Mükemmel bir cihaz

1- Öncelikle kutudan hangi dist. Garanti kağıdı çıktı ?
    2- cihazda ölü piksel bulunuyor mu ?
    3- 100Hz de çınlama sesi geliyor mu, monitorun arkasından ?
    4- Karanlık odada tamamen siyah ekranda monitorun resmini cep teli ile çekip paylaşabilir misin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• mutercim kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.
    BLB Glow icin kucuk bir video cekme sansınız varmı ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.