Şimdi Ara

Kadıköy - Üsküdar dolaylarını iyi bilenler yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kadıköy de iskele veya heykelin oradan aşağıda vereceğim adrese geçeceğim.

Üsküdar hakimiyeti milliye caddesi gülfem hatun mahallesi. Burada çetinkaya mağazası varmış sanırım.

Nasıl ulaşabilirim.dolmuş mu gider nasıl gidilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kadıköy boğa heykeli nerede diye yol tarifi iste boğa heykelinin orada zaten boğa heykelide kadıköyde meşhurdur bilindik yer yani çetinkaya oranın tam karşısında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heîsenberg -- 15 Şubat 2016; 1:05:06 >
  • Üsküdar'a nasıl geleceksin bilmiyorum. Marmaray'a gelirsen, hakimiyeti milliye caddesi çıkışı var. O çıkıştan çıktığında dümdüz yürü, caddeyi takip et. En sonunda bir kavşağa denk geleceksin, sol tarafına bak çetinkayayı görürsün zaten. Ziraat bankası falan var yanında, o taraf.

Vapurla gelirsen, meydana doğru git. Marmaray'ın olduğu yer yine. Deniz paraleline değil de dikine bir cadde çıkıyor. Orası işte hakimiyeti milliye caddesi. Dolmuş kullanacağın bir mesafe değil, 5 dakikaya yürürsün.

Kadıköy'den Üsküdar'a gelirsen, dolmuş kullanarak geldiğini varsayıyorum, dolmuşlar çetinkaya'nın bizzat önünden geçiyor.
  • Sari dolmuslara binip cetinkayanin onunde inersin maksimum 7-8 dakika surer ya da 12 numara hat ile biraz daha ilerisindeki durakta inip 1-2 dakika geri yuruyerek ulasabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.