Şimdi Ara

SUNNY SN8002 8'' TABLET İYİMİDİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,android tablet almaya karar verdim ve aldım 2 gün için de elime ulaşır, normalde ipad kullanıcısıyım ama evde tek tablet yetmediğinden ve çok pahallı olmamak kaydıyla şansımı SUNNY SN8002 den yana kullandım fiyatı 270tl minumun en yüksek 300tl aralığın da bir tablet daha aşağı sekment 150 tl gibi rakkamlardan amadım çünkü çok kötü oluyor kullanışları dokunmatik kulanılan parçalar yani kötünün bi tık üstü cihazı almak daha mantıklı.

Gelelim cihaza 1.3 Ghz, Cortex-A7 ,8” (800*1280) Kapasitif Dokunmatik Panel,RAM: 1GB DDR3,Ön Kamera: 0.3MP,Arka kamera: 5.0MP,Android 4.4,

SUNNY SN8002 8'' TABLET İYİMİDİR?

Cihazı kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

• Merhaba bende sunny sn8002 almak istiyorum. siz memnun kaldınız mı? Performansı nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anythink

Merhaba bende sunny sn8002 almak istiyorum. siz memnun kaldınız mı? Performansı nasıl?

Aldım ve hiç memnun kalmadım..bırakın oyun perfonmansını youtube videoları bile çok geç açıyor tablet.
  • Sunny gibi bi markanin tabletinden de bu beklenirdi.
    Keske casper filan alsaydiniz .kotunun iyisi sonucta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o markadan birşey beklemeyin açılırsa şükredin
  • Te Amo Querido kullanıcısına yanıt
    ben kardesıme vıdeo ızlesın dıye 2. elini aldım 70 tl ye ama cok memnunuz bız hatta 2. yi almayı dusunuyoruz dizi film izlemek ıcın yeterlı oluyor bızde oyun oynayan olmadıgından
  • Şu dandik işlemcili tabletleri almayın yav.. Intel atom işlemcili bir tablet alında kafanız rahat etsin.Şu an bende hometech mid-750 mevcut,170 tl'ye aldım.3735g işlemci ve 1 gb ram var.Antutu puanı 50.200! Yani parasının hakkını fazlasıyla veriyor diyebiliriz.
    Onun dışında şunu söyleyebilirim,pil ömrü çok önemli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.