Şimdi Ara

Mobilite: iPhone 7, HTC M10, BB10, Lumia 950XL, LG G5 ve çok daha fazlası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite, mobil dünyanın nabzını tutmaya devam ediyor. Bu hafta Microsoft'un mobil kanadının kötü gidişiyle başlıyor, iPhone 7'nin işlemcisi ile ilgili yeni detaylara bakıyor, BB10'a veda ediyor ve MWC 2016 öncesi değerlendirme yapıyoruz.

[anket=90] 

• Takibe devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen izleyelim :)

• ikidir video error uyarısı veriyor nedense. sonra yeniden başlatmak zorunda kalıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 14 Şubat 2016; 22:41:32 >
  • 05:42
  • Tmfc kaymayacaklar intel işlemci kullanacaklar...Apple intelle anlaşıcak intel işlemci kullancak apple..

• Dalga geçmeler gelsin...HAzırım...
    Atom i9 veya i7 kullanıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DETROID -- 14 Şubat 2016; 21:59:38 >
  • Benim en çok merakla beklediğim s650-652li uygun fiyatlı telefonlar

• her şeyin sızıntısını duyduk ama lg g5 adam gibi duyamadık trol lazım lg ye :D

• Lg g5 i gerçekten merak ediyorum. Isınmayan pili iyi giden kamerası güzel bir telefon olursa fiyatı bütçeme uyuduğunda düşündüğüm bir model. S7 açıkçası samsunun arayüzünden ötürü pek de umrumda değil. Lg g5 in fiyatı düşene kadar lenovo vibe x3 ü beklemeye devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G5 OLED Ekran olursa ve Batarya değişebilir olursa yaza almaya niyetim var. Acaba Note 6 nasıl olucak eğer yaza iyi sızıntılar gelirse G5 işini erteleyebilirim de

• Benim de en çok G5 merak ediyorum yaza doğru teli deniştirecem kımetse ya note 5 yada g5 arasında olacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagy -- 14 Şubat 2016; 23:06:45 >
  • En çok htc M10 u merak ediyorum. Umarım güzel bir telefon çıkarırlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar telefon birimini Microsoft'a satmakla iyi yaptı Nokia'nın elinde şuan sadece kar eden bölümleri var.

• g5 in bekleyeni çokmuş

2500 ün altına gelsin.
    4k da 60 fps ve ois çlışsın ayrıca 5 dk sınırı olmasın.(bu arada mesut çevik in yorumuna katılmıyorum. tamam konseri izlemek güzelde bu güzel anı kaydetmek ve paylaşmak da ayrı bir güzel.
    mikrofonları düzeltsinler ,tiz olarak kaydediyor. yüksesk ses de bozulma olmasın.
    sd820 + 4 gb ram + hafıza kartı + çıkartılabilen batarya falan zaten var. ekran da oled olursa baya güzel olur.
  • Telefonda en sevdiğim iş kulaklığı takıp müzik dinlemek.
    Bu konuda Htc'nin üzerine rakip tanımıyorum.

Çok güçlü bir pil, parmak izi okuyucu, kapasitif butonlar, radyo ve arayüzünde zekice geçiş yapılabilecek misafir modunun olduğu bir M10'u umutla bekliyorum.

Lenova Vibe P1 tüm aradığım özelliklere sahip olsa da, ne yazık ki kulaklık ses performansı istediğim düzeyde değil.

• Bence wp 8.1'li cihazlar wp 7.5 gibi ortada kalacak.

• Bir tek ben mi gm5 plusı merak ediyorum?

• Yemişim s7 yi ve diğerlerini ben hâlâ note 2 kullanıyorum 3 seneyi aştı tıkır tıkır çalışıyor hâlâ elindeki telefon 1 yılı doldurmadan gidip 2.5,3 bin tl verip üst modelini alanlar azcık mantıklı olun her yıl milyonlarca telefon satılıyor kim alıyor bunları herkes elindeki telefonu 2 sene kullansa fiyatlar bu kadar yüksek olmaz üreticinin aklı başına gelir nasıl olsa alan var kaçtan satarsa satsın. Apple mantığı.

• Şu bahsettiğiniz kask ile ilgili de link ve hatta inceleme videosu da yayınlar mısınız? Görüntüleri genelde çok iyi olmalarına rağmen çalışmaz ya da ucuz plastiktir diye uzak duruyordum sürekli.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.