Şimdi Ara

Sigaranın Tadı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle.Konuya giriyim dünden beri 3-4 tane sigara içtim.Mentollü içtim ağzım felan kötü kokmasın diye arkadaşımında tavsiyesiyle.O içiyor çok güzel tadı var felan diyor ben ise sanki afedersiniz *ok içiyorum o derece kötü birşey.Mentolünüde patlatıyorum onuda söyliyim.Yinede çok berbat bir tadı var aşırı berbat yani.Tadını tarif etmek gerekirse tamamiyle yanmış tavuğa benziyor tamamen yanmış bir tavuk yiyorum sanki öyle bir tat yanık tadı var sadece ağzımda.Bu tad neden böyle acaba ? Yeni yeni içiyorum diyemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ser Jorah Mormont -- 14 Şubat 2016; 20:49:49 >

• 3-4 taneyi ben 1 saatte bitiriyorum.
    Adam akıllı içine de çekmemişsindir.O yüzden olabilir.
    Sigaraya alış 1 gün içme ikinci gün öyle bir tat alırsın ki..
    Tavsiyem:Uzak dur parayla ciğerini eritiyorsun baska bir halta yaramıyor.
    Edit:Mentollü ciğerde su toplar uzak dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NotimeTodie -- 14 Şubat 2016; 22:37:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda bir kere sigaraya yeltendim onda da öksürükler içinde sigarayı attım. O günden bu yana sigara içmek aklımın ucundan geçmedi. Bana göre sigarayla araya mesafe koymak için en uygun zaman bu zaman.

• Tavsiyem hiç başlama.Eğer başlarsan bırakamazsın bir daha.

• Kardeş tadı hep öyle, İçme boşver bir daha.
    Gerek yok, mentolmüş çikolataymış hikaye, Tütünün hepsi b.ktan.
  • İYİ DE NİYE İÇİYON Kİ O ZAMAN İÇME tamam sakinim.
  • Ben gibi kent swiche alisirsan. Bu seferde duger sigaralarin tadi cok berbat gelir

• Sakın başlama sakın. İleride çok pişman olursun

• Ailemde kimsenin elinden sigara düşmezdi. İlkokulda bir kez denedim, tadı berbattı. Ortaokulda denedim, berbattı. Lisede denedim, berbattı. Lisansta ve yüksek lisansta denemeyi bıraktım. Hep aynı tat. Millet nasıl içiyor ben de anlamadım hiçbir zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 15 Şubat 2016; 20:45:57 >
  • Yolun başındayken içmeyi bırak. Bir süre içip bıraktım geçen ikram ettiler kıramadım çektim. Tadı bana da iğrenç geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi sure kent mentollu ictim.Suan uzun suredir icmiyorum yani arkadaslar verirse.Kent mentollu bi sure sonra igrendiriyo bogazlarini garip yapiyor.Sanki bogazin sismis gibi hissediyorsun.Muratti en kotusu.Suan icilebilecek tek sigara winstondur.Ama icmemek daha iyi tabi

• Arkadaşlar pazar günü tam 7 tane içtim sürekli tadı değişicek diye.Sonrada dahada hiç içmedim.İçme isteğim felanda yok zaten.Buna bağımlı olan insanlar nasıl oluyorlar anlamıyorum.İradeleri yok herhalde.Bu kadar kötü bir tada nasıl bağımlı olunur anlamak gerçekten güç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ser Jorah Mormont -- 16 Şubat 2016; 18:55:37 >
  • akcanon kullanıcısına yanıt
    Muratti Tone piyasadaki en güzel sigaralardan biri be dostum, ancak çok çok hafif. Aynı aromayı koruyup ağır bir sigara çıkarsalar keşke. Muratti Rosso güzel değil ama.

Mentollü sigara normal sigaradan daha zararlıdır.

Sigara zararlıdır.

Sigara içen ölür.

Sigara içenlerin kanser ilaçlarını devlet karşılamayacakmış.
  • Kendi içmiycem diye zorlama içmek istediğin zaman iç gitsin bırakmak başlamak veya bitirmek sana kalmış birşey

• hocam bazı sigaralar tatsız pahalı ama güzel sigara denemek istiyorum diyosanız marlboro touch blue öneririm mentollü istiyorsanız kent switch

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence hiç başlama daha iyi mentollü sigara yerine naneli şeker al
  • Şu hayatta sigara icenleri anlamadim gitti. Icenlere sordugum zaman bir icsen boyle demezsin diyorlar. Hayir 1 2 dal da icmisligim var. Tadi yok. Kokusu igrenc. Maddi kayip manevi kayip.

Bir de isin kul hakki boyutu var. Adam les gibi kokuyor. Sabah kul tablasina ustunu batirip oyle otobuse binmis resmen. Bu insan gorunumlu yaratikla 1 saat otobus yolculugu yap bakalim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.