Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 Edge, tüm renk seçenekleri ile karşınızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S7 Edge, tüm renk seçenekleri ile karşınızda

Samsung'un Galaxy S7 amiral gemi serisi henüz resmiyete kavuşmadı ancak o kadar detaylı sızıntılar yaşandı ki, muhtemelen lansmanda sahneye yansıyacak tüm görseller ortaya çıktı. Yeni paylaşılan görsel, serinin tüm renk seçeneklerini gözler önüne seriyor. 

Evleaks tarafından sızdırılan görselde, Galaxy S7 serisinin basın için hazırlanmış yeni bir afişi görülüyor. Afişte, serinin 3 farklı renk seçeneği sunacağı açıkça görülüyor. Galaxy S7 serisi piyasaya çıktığı dönemde siyah, altın sarısı ve gri renk seçeneklerine sahip olacak. Muhtemelen ilerleyen aylarda pembe, mavi veya platin gibi farklı renk seçenekleri de seriye eklenecek. 

Gelen bilgilere göre Galaxy S7 serisi, lansmanın hemen ardından yani 21 Şubat 2016 tarihinde ön siparişlere başlayacak. Ön siparişlerde, müşterilere uyumlu Gear VR gözlüğü de hediye edilecek. Ön siparişlerin sevkiyata dönüşmesi ise Avrupa'da 11 Mart, ABD'de ise 15 Mart olacak. Ülkemizde de 11 Mart tarihinde serinin piyasaya çıkması bekleniyor. 

Galaxy S7 modelinde, sızdırıldığı kadarıyla 5.1 inçlik Super AMOLED 2K ekran, bölgeye göre Snapdragon 820 veya Exynos 8890 yonga seti, 4GB LPDDR4 RAM, 12MP çözünürlüğünde BRITECELL arka kamera, 3000mAh kapasiteli batarya, microSD desteği, bölgeye göre 32GB veya 64GB depolama kapasitesi, magnezyum alaşımlı çerçeve gibi özellikler olması bekleniyor. Galaxy S7 Edge modelinde ise iki taraftan kavisli 5.5 inçlik ekran, 3500mAh kapasiteli batarya şeklinde farklılıklar olacak. 

Samsung Galaxy S7 Edge, tüm renk seçenekleri ile karşınızda 

• Grisi çok daha karizma duruyor bence. 3500 mah pille çok iyi geliyor bu seri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gri çok güzel

• Katılıyorum, bende griyi beğendim.

• Bence artık Samsung kendine yakışan telefonu çıkardı.Malzeme kalitesi,tasarım,batarya ve hız konusunu çözdüler.

• Edge çok hoş ama 7 için aynısını söyleyemeyeceğim maalesef.

• bence tasarımları güzel değil beğenmedim ben
  • Beğenmedim diyorsunuz.
    Herhalde beğenmiyeceksiniz tasarımı.neden cevap basit diğerlerindne farkı yok da ondan.Aynısını tasarım olarak ısıtıp soslayıp getiriyorlar.Dua adelimde apple tasarım konusunda farklı bir yola girsin.Öyle olursa bunlarda cesaret eder.yoksa hayatta değişim olmaz

• Cihazların bir eksiği yok gibi.Alıp 4-5 sene kullanıcaksın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: L.o.T.u.S

Beğenmedim diyorsunuz.
    Herhalde beğenmiyeceksiniz tasarımı.neden cevap basit diğerlerindne farkı yok da ondan.Aynısını tasarım olarak ısıtıp soslayıp getiriyorlar.Dua adelimde apple tasarım konusunda farklı bir yola girsin.Öyle olursa bunlarda cesaret eder.yoksa hayatta değişim olmaz

ne yapsın telefonu daire şeklinde mi yapsın ? Telefon topu topu boş boş yorumlarınız mide bulandırıyor . Otur yazılım öğren bi tasarım ortaya koy o zaman . Beğenmediysen hoşuma gtmedi dersin biter abuk subuk konusmaya gerek yok
  • Gold düşünüyordum fakat grisi de fena durmuyor. Almaya karar verirsem, zorlanacağım sanırım.
  • Gri güzelmiş.
  • Ben şahsen beğenmedim. Tasarım olarak daha farklı olmalıydı. Çünkü bu sene işler geçen seneye oranla çok farklı olacak. S820 Samsung da dahil bir cok üreticinin amiral gemisine güç verecek. S810 ısınma problemleri yüzünden Samsung hariç geçen sene büyük üreticiler için sancılı geçmişti. Bu sene aynı platforma (S820) sahip bir çok güçlü cihazın çıkacağını düşünürsek tasarım kısmı önemli bir etken olacak. Samsung burada aynı tasarımı ısıtıp önümüze koymuş. Bu yıl Samsung'un umduğunu bulamadığı bir yıl olabilir.

• Samsung 6 serisi özellikle de EDGE ile tasarımda diğer firmalar ile rekabet edebilir seviyeye geldi. Donanım olarak ise tüm androidlerden zaten ilerideydi. 7 serisi de tasarım olarak güzel gözüküyor. Tabi elime almadan kesin bir şey söylemek zor.

• Gri harbi güzelmiş.
  • Alıp 4-5ay kullanılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

quote:

Beğenmedim diyorsunuz.

ne yapsın telefonu daire şeklinde mi yapsın ? Telefon topu topu boş boş yorumlarınız mide bulandırıyor . Otur yazılım öğren bi tasarım ortaya koy o zaman . Beğenmediysen hoşuma gtmedi dersin biter abuk subuk konusmaya gerek yok

Burasi forum sitesi. Yorumlara saygı gostereceksin. Babanin yeri değil burası. 14 15 yaşında ahkam kesemezsin kimseye. Şimdi yavaşça forumun yaşına uygun bölümlerine ilerle.

• quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore

quote:

quote:

Beğenmedim diyorsunuz.

Burasi forum sitesi. Yorumlara saygı gostereceksin. Babanin yeri değil burası. 14 15 yaşında ahkam kesemezsin kimseye. Şimdi yavaşça forumun yaşına uygun bölümlerine ilerle.

Başka hangi marka Apple da dahil kenarlari kavisli edge telefon yaptı ?
    Yapabilen baska üretici yok iken böyle bir yenilikte hâlâ ne yenilik yaptı ısıtıp isitip veriyor diyorsunuz. Olanı goremiyorsaniz sorun sizin zihniyetinizde.

• Different version, same s**t...

• quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore

quote:

quote:

Beğenmedim diyorsunuz.

Boş yapma.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.