Şimdi Ara

Asosyal olup evinde Wifi olmamak.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evimde uzun zamandır wifi vardı fakat alttaki ortak kullandığımız komşu. Evine tek başına alıp kullanmak istedi. Ve şuan bizim evde wifi yok, modem bağlatmak içinde bende para yok.

Sadece evde film ve ders çalışmak için de *** arkadaşlarımı bırakmıştım. Şuan sadece 1 gb internet var ve oda evde tam çekmiyor. Ne yapacağımı hiç bilmiyorum, hiç bu kadar sıkılmamıştım. Wifi olsa açar film izlerdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunlara sar hocam.

• Asosyal olma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • özel mesajla gerekeni yazıyorum
  • Bu dönem yeni bir eve taşındım. Evde internet alt yapısı yok. İstesem de alamıyorum. Internet paketim bile max 3 GB. Tüm dönemi bu şekilde idare ederek geçirdim. Günün büyük bir kısmını internet başında geçirirdim. Faydası da olmadı değil belki ama nimetlerinden faydalanamıyoruz
  • GrandTiger kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim köy artvinde. 5-10 km sonrasıda Gürcistan . Oraya bile internet çekebiliyorsun kişisel kullanım için. Ayıptır sorması nereye taşındı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandTiger

Bu dönem yeni bir eve taşındım. Evde internet alt yapısı yok. İstesem de alamıyorum. Internet paketim bile max 3 GB. Tüm dönemi bu şekilde idare ederek geçirdim. Günün büyük bir kısmını internet başında geçirirdim. Faydası da olmadı değil belki ama nimetlerinden faydalanamıyoruz

Boş vakitlerinizde ne yaptınız hocam?
    Evde fazla kaldınız mı yoksa daha çok dışarı mı çıktınız?. Aslında bende wifi alırım da bir süre alamam.

• İzmir'deyim. Geçen sene fiber kullanıyordum hemen alt mahallede, şimdi yeni bina olduğu için süre gerekiyormuş vs. Her gün mağaradan çıkıyor gibi hissediyorum

Okulla ilgilendim biraz. İnternet yokluğunu okuldaki laboratuarda uğraşarak geçirdim. Akşam eve geldiğimde de televizyon, dizi, oyun vs. uğraştım. Sınavlar başlamadan da geziyordum bol bol dışarıda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.