Şimdi Ara

Ryze'ın win rate'i...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İnşallah 20lere düşene kadar Nerf yemeye devam eder
  • Artık ağlamasan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerflenmeden önce de bayağı bir düşüktü win ratei zaten profesyonel maçlara göre yapılıyor bu nerfler soloq kimin umrunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyundada bu kadar ağlıyorsan gözyaşını dakika 5te dolduruyorsun herhalde

• O değil. Zamanında 1 senede 3 k post kastım diye zırlıyordu bütün forum. Profiline bakayım dedim 27 Nisan 2015. 4k+ post kasmış, sesini çıkaran yok.

• Baş döndüren dolgun postlar

Ben Ryze oynamayı bilmem dünya güzeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Blade Waltz

Baş döndüren dolgun postlar

Ben Ryze oynamayı bilmem dünya güzeli

Konunun senle ne alakası ve. Şu üslubunu düzelt karşında 15 yaşında velet yok.
    Block

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalan Söylemeyen Adam -- 14 Şubat 2016; 13:18:38 >
  • dari ile qq konusunda yarışıyorsun
  • Oynayabilen yok zaten :p
  • İlk cümleyi senin için yazmıştım beni yanlış anladın, sana sataşmak için değil katıldığımı yazmıştım aslında neyse üzgünüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blade Waltz -- 14 Şubat 2016; 13:44:45 >
  • Gören görmeyen azir ekko cassi xearth gibi zor mekanikli herolar oynuyor sanar oynadığı hero ryze oyuna yeni başlayan adam 3 oyunda mekaniğini çözer rengar vayne zed gibi herolardan çokta farkı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: xTechy

Oyundada bu kadar ağlıyorsan gözyaşını dakika 5te dolduruyorsun herhalde

İşte aradığım mizah.
  • quote:

Gören görmeyen azir ekko cassi xearth gibi zor mekanikli herolar oynuyor sanar oynadığı hero ryze oyuna yeni başlayan adam 3 oyunda mekaniğini çözer rengar vayne zed gibi herolardan çokta farkı yok

Anlıyorum silver.Şu oyunda 3-5 şampiyon dışında yetenek gerektiren şampiyon yok,sen zaten full draven-tf-azir oynuyordun değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

quote:

Gören görmeyen azir ekko cassi xearth gibi zor mekanikli herolar oynuyor sanar oynadığı hero ryze oyuna yeni başlayan adam 3 oyunda mekaniğini çözer rengar vayne zed gibi herolardan çokta farkı yok

Anlıyorum silver.Şu oyunda 3-5 şampiyon dışında yetenek gerektiren şampiyon yok,sen zaten full draven-tf-azir oynuyordun değil mi

Trde master olunca kastığı post kadar ego kasmış oyunu ego tatmin yerine zevk almak için oynasaydın sürekli ryze spamlamazdın ryze banlasalar kör dilsiz sağır kalırsın ne hakkına millete silvrr demek

• Azirin kazanma oranı 6-7 aydır böyle biz ne yapalım son nerflerden önce ne güzel free elo kasıyordum
  • Ryze'ye ne yapmışlar acın acımızdır :(
  • Çok güçlüydü, hala çok güçlü fakat bence nerfü yanlış. 2 senedir sürekli hasarı veya cd si düşürülüyor bu yüzden %50 nin üstüne çıkamadı cd si.

• Best dari in tr ti geçtin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

quote:

Trde master olunca kastığı post kadar ego kasmış oyunu ego tatmin yerine zevk almak için oynasaydın sürekli ryze spamlamazdın ryze banlasalar kör dilsiz sağır kalırsın ne hakkına millete silvrr demek

Yav he he ryze favori şampiyonum olduğu için oynamak istiyorum ama şu sıralar free lose.Ayrıca o master değil challenger* Kıskan xDD 501289318293 oyunda challenger oldum zaten,günde 50 saat lol oynuom xD

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.