Şimdi Ara

SG Udyr çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bi anahtar alayım dedim destansı kostüm çıktı şimdi bunu nasıl kalıcı sonsuza kadar yapabiliyoruz yanlış bişeye basmayalım da XD

SG Udyr çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaxhiaN -- 14 Şubat 2016; 0:59:45 >

• Evet yapabiliyorsun sağ tıkla geliştir kalıcı yap dedikten sonra gerekli öz miktarın varsa açabilirsin.
  • 77 kutu acdım hocam ilk gelen kutuyuda sayarsak 78 diger hesapları sayarsak 80 üstü hiçbirinde destansı kostüm cıkmadı sansıma
  • Yeterli sayıda kozmik özün varsa kalıcı olarak alabiliyorsun ama sanıyorum ki yoktur. Çünkü arkadaşıma da Pulsefire Ezreal çıktı, 2900 civarı kozmik öz istiyordu. Sağ tıklayıp geliştir seçeneğini seçersen kalıcı olarak alıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForWinTakeSupport

Evet yapabiliyorsun sağ tıkla geliştir kalıcı yap dedikten sonra gerekli öz miktarın varsa açabilirsin.

hocam 3000 öz istedi bende 1000 küsür var biriktiricez bakalım bu sürekli burada duracak değil mi gitmez bi süre sonra?
  • hocam naptınız ya darısı size diyelim o zaman
  • HaxhiaN kullanıcısına yanıt
    980 rp kaldı onada kod adı leona alcam ama kutularda hokeyci jax, tpa ezrael, skt t1 lee sin, omega teemo bunlar baya hosuma gitti cıkanlardan 15 k ya yakın rp harcadım direk alsam hepsini alırdım ama kutu acması daha zevkli
  • Riot geçen sezon sonu verdi bana ruh bekçisini ama udyr sevmediğim için oynamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kozmik öz nasil elde ediliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: HaxhiaN

beyler bi anahtar alayım dedim efsanevi kostüm çıktı şimdi bunu nasıl kalıcı sonsuza kadar yapabiliyoruz yanlış bişeye basmayalım da XD

SG Udyr çıktı

Hayırlı olsun, güle güle kullan.

• Heimerin kardan adama benzer bi kostumu cikti oda destansi kostummu oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papaz35 -- 14 Şubat 2016; 0:49:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

Kozmik öz nasil elde ediliyor?

Kutulardan çıkanları bozdurarak sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unbastik

Heimerin kardan adama benzer bi kostumu cikti oda destansi kostummu oluyor

hocam o sanırsam 975 lik kapalı kostüm. efsaneviler 1820likler olanmış. destansılar ise 3250 olanlar. bende yanlış yazmışım düzelttim hayırlı olsun size de
  • çöp o kadar öz birikmez
  • Kutulardan çıkanları ayrıştırıp öz elde et,direk kutudan öz çıkıyor mu bilmiyorum.2 bin özde birikmez be haftada 1 kutu düşüyor zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HaxhiaN kullanıcısına yanıt
    Öz e dönüştürmediğin sürece kalır zaten gitse bi anlamı kalmazdı.
  • Bir tane kostüm parçası direk yeterli öz varsa kostüme dönüştürülebiliyor mu ben 2 3 parça birleştirilip rastgele kostüm veriyor sanıyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: erdigns

Bir tane kostüm parçası direk yeterli öz varsa kostüme dönüştürülebiliyor mu ben 2 3 parça birleştirilip rastgele kostüm veriyor sanıyordum

Öyle de oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

quote:

Bir tane kostüm parçası direk yeterli öz varsa kostüme dönüştürülebiliyor mu ben 2 3 parça birleştirilip rastgele kostüm veriyor sanıyordum

Öyle de oluyor.

Öyle olunca daha az öz falan mi harcıyor? Yani şimdi çıkan herhangi bi parçayı direk yeterli öz varsa kalıcı olarak alabiliyoruz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

quote:

Öyle de oluyor.

Öyle olunca daha az öz falan mi harcıyor? Yani şimdi çıkan herhangi bi parçayı direk yeterli öz varsa kalıcı olarak alabiliyoruz?

Direk çıkan parçayı öz varsa özü kullanıp kalıcı hale getirebilirsin, 3 tane verip 1 tane alma işinde öz kullanmaksızın aynı türden bi ürünü kalıcı hale getiriyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.