Şimdi Ara

Windows 10 mobil güncellemesi başlıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nihayet uzunca bir süredir beklenen an geldi ve Windows 10 mobil güncellemesi resmi olarak dağıtıma çıktı. Aslında tam bir dağıtımdan bahsedemeyiz zira, sadece Mısır ve Ürdün'deki belirli kullanıcılara yönelik olarak başlamış durumda. Bu bakımdan daha çok pilot bir deneme süreci söz konusu.

Bahse konu ülkelerdeki Lumia 535 kullanıcılarından gelen bilgiler, Windows 10 mobil güncellemesinin başladığını gösteriyor. Aslında ilk etapta; Lumia 630, 640, 640 XL, 730 ve Lumia 930 modellerine güncelleme verilmesi bekleniyordu. Daha sonra Windows 8.1 Denim sürümündeki cihazlara geçilecekti. Lumia 535 biraz sürpriz oldu diyebiliriz. Muhtemelen pilot denemeden ötürü bu cihaz seçildi. 

Şimdilik Microsoft tarafından yapılmış herhangi bir resmi duyuru yok. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen herhangi bir bilgi de yok. Bu bakımdan önümüzdeki haftadan itibaren, Windows 10 mobil güncellemesi konusunda oldukça hareketli zamanlar yaşayabiliriz. 

• 16 beta sürümden sonra nihayet çıktı. Gerçi artık kullananda kalmadı en son 12. Betada iken wp ye elveda dedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi başladıysa 2 aya bana gelir
    telefondan umudu kestiğim için gelese ne gelmese ne
  • Eh artık Mart sonu Nisan başı gibi Türkiye'ye güncelleme verilir pozitif düşündüm :) Hayırlı olsun.
  • Gelirse ekime kadar tüm telefonlara gelir heralde.

• Bu saatten sonra win mobile 11 de gelse yeni telefonum bir daha lumia olmaz. Lumia 520 bir şans verdim. Lumia 735 de ikinci şans verdim. 3. Şan bu kadar hıyar yerine konulduktan sonra VERMEM!

• hiç umutlu değilim ama gelsin bakalım neler değişecek...

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanxml

Eh artık Mart sonu Nisan başı gibi Türkiyeye güncelleme verilir pozitif düşündüm :) Hayırlı olsun.

bi anlığına "Nisan başını" Nişan başı olarak okudum herhalde dalga geçiyor zannettim :) :)

• Hâlâ kesin bir tarih yok!

Muhaha şaka gibi!

Bekletmeyin şu windows phoncuları yazıktır günahtır!

Puhahaha

Zuhahaha

• Geç olsun sorunsuz olsun...

• Turkiye de Microsoft a gore Ortadogu bolgesinde dahil olmasi ile Turkiye deki Lumia 535 lere ilk gelebilir .

• telefonlarını çok beğeniyorum ama iş kullanmaya gelince kimse gücenmesin ama tırt maalesef.

• Htc 8xlere vermiyor güncellemeyi wp nin bundan sonra yüzüne bakmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürdün ve mısır dan sonra okumayı bıraktım

• quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

şimdi başladıysa 2 aya bana gelir
    telefondan umudu kestiğim için gelese ne gelmese ne

Aynen bence bu kadar beklememize'de değmeyecek gibi duruyor bakalım söz verdiği gibi bu ay içinde yayınlarlar umarım.
  • Zahmet olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumia 520'ye ne zaman gelecek ?

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Gelen giden bir şey yok.

Muhtemelen o iki ülkeye özel yapılmış.

Region ı ürdün falan mı yapsak
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Türkiye daha önceki güncelleme listelerinde Avrupa listelerinde idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.