Şimdi Ara

Snowball herolar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezon 6 da kartopu etkisi yaratan herolar hangileri? Yani 2-3 kill alınca durdurulamaz oluyor bottan falan.

• Lucian, talon, quinn, master yi, shyvana, irelya, jax, greyvis, renekton vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quinn kesinlikle, snowball olunca sadece karşısındakini değil tüm takımı yaşatmıyor
  • Xin dia altı için free elo,dia üstünde hiç denemedim ama o eloda yi daha iyi olur.

• wayen
  • Anivya aldım arkadaşlar sandık kasmak için en ideal şampiyon az ölüm çok katletme :). Tam bir kartopu herosu
  • nunu
  • FİZZ FİZZ FİZZ
  • Snowball Syndra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En durdurulmazı rengar bence oyun başı 2 kill aldım dk 5 den önce Dk 18 civarı 3 vs 1 atıp çıkabiliyordum.
  • Riven, Talon, Lucian, Quinn Master Yi
  • Kesinlikle Kassadin early game de 1 veya 2 kill alınca taşıyamamak imkansız gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle Fizz. Yidir talondur hikaye karşında feci derecede bir snowball fizz varsa arkana yaslan 20 ff ver bukadar basit zorlamanın anlamı yok
  • Fiora ve quinn quinn ile kolay snowball olursun 6 dan sonra roamlari cok kuvvetli ama fiorada laneingde asiri kuvvetli

• Quinn reworkten sonra zaten op.Bir de snowball olursa ff verin.Afk varsa bile taşıma potansiyeli var o derece

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknojix

Sezon 6 da kartopu etkisi yaratan herolar hangileri? Yani 2-3 kill alınca durdurulamaz oluyor bottan falan.

Quinn - Demacia'nın Kanatları
  • quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

Xin dia altı için free elo,dia üstünde hiç denemedim ama o eloda yi daha iyi olur.

yok ya eskisi kadar iş yapmıyo trundle al xinden 10 kat daha etkili
  • ulan yazıklar olsun size 1 kişide dari dememiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Best Dari in Tr

quote:

Xin dia altı için free elo,dia üstünde hiç denemedim ama o eloda yi daha iyi olur.

Latede trundle'ın içinden geçiyor,teq atıyor.Earlyde baskın atabildiği içinde hem early,hemde latede güçlü bir şampiyon.Low elodan çıkmanın formülü resmen.Bide w'suna buff attılar,hazır banlanmıyorken al oyna.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Best Dari in Tr

quote:

Latede trundle'ın içinden geçiyor,teq atıyor.Earlyde baskın atabildiği içinde hem early,hemde latede güçlü bir şampiyon.Low elodan çıkmanın formülü resmen.Bide w'suna buff attılar,hazır banlanmıyorken al oyna.

latede xin trundle ın içindenmi geçiyor ? wtf ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.