Şimdi Ara

uTorrent artık reklamsız abonelik seçeneği sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uTorrent artık reklamsız abonelik seçeneği sunuyor

En sevdiğiniz BitTorrent istemcisinde reklam görmekten sıkıldınız mı? Eğer uTorrent kullanıyorsanız artık küçük bir yıllık ücret karşılığında reklamları ortadan kaldırabileceksiniz. Yazılım artık yıllık 4.95 dolar (15 TL) karşılığında reklamsız bir deneyim yaşamanıza izin verecek bir abonelik seçeneği sunuyor.

Dünyanın en popüler BitTorrent istemcisi olan uTorrent, geçtiğimiz aylarda uzun vadeli alternatif bir gelir modeli yaratma arayışında olduğunu açıklamıştı. Talep edilen rakam küçük gibi görünse de 150 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan platform için milyonlarca dolarlık bir nakit akışı sağlayabilecek.

Popüler torrent istemcisi ayrıca yıllık 19.95 dolar (62 TL) fiyat etiketine sahip daha kapsamlı bir abonelik seçeneği de sunuyor. uTorrent Pro olarak adlandırılan bu paket, yazılımda yer alan reklamları kaldırmasının yanında ek olarak virüs ve malware koruması da sunacak. Ayrıca kullanıcıların torrent'leri indirmeden canlı akış olarak izleyebilmelerine izin verecek.

• Utorrente para verecek adam zaten torrent kullanmaz :D

• utorrenrin advanted ayarlarından reklamlar zaten kapatılabiliyor.
    internette inceleyin bulursunuzu.

• Zaten amaç indirilen içeriği bedavaya getirmek. Neden para vermemek için para verir ki bir insan? Saçma.

• quote:

Orijinalden alıntı: alito

Zaten amaç indirilen içeriği bedavaya getirmek. Neden para vermemek için para verir ki bir insan? Saçma.

Torrent mantığı beleşçilik değildir. Bir sürü orjinal servis torrent kullanıyor. Torrent kullanıyorsanız illa korsan kullanacaksınız diye bir kaide yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qbittorrent varken, ve linux windows macos da çalışırken kalkıpda utorrent gibi bir çöpülüğü kullanmak delilik olur.

• Onunde torentini bulurlar. :)

• Utorrent 2.2.1 sürümünden sonra bozdu, bana göre en stabil ve kullanılabilir sürümü bu. Gerçi yeni sürümlerin de reklamları gelişmiş ayarlarından kaldırılabiliyor.
  • Reklamlar hiç rahatsız etmiyor ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • utorrent kullanmayın, qtorrent, deluga gibi alternatiflere yönelin.

• Reklam olduğu farketmedim bile. Birde donanimhabere bir bakın. Mobilde bile abartı reklam var. Alternatifi olsa 1 dk durulmaz. Unutulmamalıdır ki nokiada zamanında en iyiydi şuan durumu malumunuz.

• yıllardır reklamsız olması nedeniyle utorrent 2.2.1 kullanıyorum, ömür boyu ücretsiz abonelik =)

• kendimi bildim bileli 2.2.1 kullanıyorum tavsiye ederim

• İşte bu yüzden elimde ki kaç yıllık setup'dan vazgeçemiyorum.

uTorrent artık reklamsız abonelik seçeneği sunuyor
  • Zaten sol atta görünmüyor mu reklam beni rahatsız etmiyor pek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• para verecekler zaten kullanmaz amacı ne zaten bunun :D

• 3.1.2 kulanıyorum reklam yok ve son hızda indiriyorum. Hiç güncelleme gereği duymadım.

• uTorrent'in 3.4.5 son sürümünü kullanıyorum ve bedava sürüm.
    Seçenekler/Options'dan Tercihler/Preferences'e girin ve en alttan Gelişmiş/Advanced'e girerek aşağıdaki ayarları Yanlış/False'a çevirin. Tüm reklamlar kalkacak, bu uygulamanın kendi içinde olan ayarlar

- offers.left_rail_offer_enabled/left_rail_offer
    - gui.show_plus_upsell
    - offers.sponsored_torrent_offer_enabled/sponsored_torrent_offer_enabled
    - bt.enable_pulse
    - gui.show_notorrents_node
    - offers.content_offer_autoexec

• quote:

Orijinalden alıntı: Tora

uTorrentin 3.4.5 son sürümünü kullanıyorum ve bedava sürüm.Seçenekler/Optionsdan Tercihler/Preferencese girin ve en alttan Gelişmiş/Advancede girerek aşağıdaki ayarları Yanlış/Falsea çevirin. Tüm reklamlar kalkacak, bu uygulamanın kendi içinde olan ayarlar- offers.left_rail_offer_enabled/left_rail_offer- gui.show_plus_upsell- offers.sponsored_torrent_offer_enabled/sponsored_torrent_offer_enabled- bt.enable_pulse- gui.show_notorrents_node- offers.content_offer_autoexec

Muhteşemsin üstad
    peki bir sorum olacak
    torrentin eklenme ve tamamlanma bölümlerini nasıl düzenleyebiliriz.
    Yani torrent bittiğinde '8 saat önce' demesin, 14.02.2016 11:42 desin
    onu nasıl yapabiliriz

aradım ve buldum, şurda dursun :)

gui.use_fuzzy_dates >> false

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N!C -- 14 Şubat 2016; 14:57:08 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.