Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam gün içinde 4.30 saat gibi bir ekran süresi veriyor ortalama. Tabiki bunu kullanım koşulları değiştirecektir.

Tabiki kullanım koşulları önemli hocam. Ben genelde internet tarayıcısı kullanırım. Sosyal ağlar yok bende. Bir tek facebook var o da haber Kaynakları için. Arada sırada açar bakarım facebooka. Whatsapp kullanırım çoğu zaman. Senkronizasyon açık tutarım gelen mailler için ama kapalı olsada olur farketmez benim için. Konum servisleri genelde kapalı bende. Oyun çok oynamam. Bakalım artık nasıl bir ekran suresi vercek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üç aşağı beş yukarı aynı kullanım koşullarında kullanıyoruz Hocam. Akşam % 100 olan pilim 6 saatten biraz fazla kullanımda, 4 saatten biraz fazla ekran süresi ve kalan pil durumu %33. Bunu gün içine yayarsak tahminim 4-5 saat arası bir ekran süresi verecektir.

• quote:

Üç aşağı beş yukarı aynı kullanım koşullarında kullanıyoruz Hocam. Akşam % 100 olan pilim 6 saatten biraz fazla kullanımda, 4 saatten biraz fazla ekran süresi ve kalan pil durumu %33. Bunu gün içine yayarsak tahminim 4-5 saat arası bir ekran süresi verecektir.

İdeal sayılır ekran suresi hocam. S6 da bu kadar ekran suresi veriyordu. S7 ye yakın sayılır. Dediğim gibi birkaç ufak ayar ile 5 saatten fazla ekran suresi alabilirim sanırım. O da bana yeter zaten.

• quote:

Güzel renk Hocam. Hadi hayırlısı bakalım. Plus ı baya güzel gelecek ama kimbilir ne zaman!?!
    Size tavsiyem yedek şarj ünitesini alın inanılmaz kolaylık sağlıyor. Hatta pil o kadar inceki cebinizde çok kolay taşıyabilirsiniz acil durumlarda.

Fiyatları nedir hocam bilginiz var mı? İnternette araştırsam bulurum ama size sorma amacım güvenilir ve ucuz bir yer biliyor musunuz diye soruyorum.

• ugurcanuzun kullanıcısına yanıt
    Hocam ben satın almadım. Aldığım telefonun yanındaydı. 200 civarı pil ve şarj standı.

Edit 150 lira sahibinden

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-lg-g5-2800-mah-li-ion-batarya-ve-sarj-seti-315649954/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 1 Temmuz 2016; 2:21:24 >
  • lg g5 te mailler otomatik güncellenmiyor galiba,
    çünkü yeni maillerle ilgili bildirim gelmiyor,
    programa girince güncelleniyor ve yeni mailler görünüyor,
    samsung s7 ve note 5 te böyle bir durum yoktu,
    benzer sorun yaşayan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert25

lg g5 te mailler otomatik güncellenmiyor galiba,

Ben de yeni gelen mailler de sıkıntı yokta eski mailleri göstermiyor LG nin kendi programıyla açtım hotmailimi yeni gelenleri anında gösteriyor onda sıkıntı yokta eskiler yok
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Pahalı geldi bana ama batarya ve şarj setiyle gayet normal. Güzelmiş, güle güle kullanın. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mert25

lg g5 te mailler otomatik güncellenmiyor galiba,

dostum ayarlardan güncelleme sıklığını değiştirmelisin. haftanın hangi günleri, hangi saatler arasında, kaç dakikada bir güncellesin diye ayarlayabiliyorsun

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedBoy -- 1 Temmuz 2016; 10:21:26 >

• MedBoy kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bende de lg v10 var aynı durum söz konusu, güncelleme sıklığı saatte 1 e ayarlı yoğun zamanlarda ama gelmiyor, kafasına göre geliyor, günde 2 kere falan güncelliyor...
  • ugurcanuzun kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Hocam.

• Beyler kısmetse telefonu almaya gidiyorum şu lg türkiyenin garanti konusunda tanıdıgı hangi firmalar var kvk netcell brightstar?

Bide doğubanktan alıcam farklı satıcıları gezip ilk etapta dikkat et diyeceğiniz bişey varmı kapalı kutu gerçide?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 1 Temmuz 2016; 13:29:26 >
  • MedBoy kullanıcısına yanıt
    hocam çok teşekkür ederim,
    büyük bir sıkıntıdan kurtuldum
  • Titan rengini alarak evin yolunu tuttum g2 den sonra iyi gelicek inş:)

• Arkadaşlar bende Lg g5 le aranıza katılıyorum inşallah yarın elimde sipariş ettiğim aksesuarlar geldi o gelmedi :).

Aldıklarım
    Kılıf. : http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/spigen-lg-g5-case-rugged-armor-228609438

Ekran koruyucu:http://www.hepsiburada.com/spigen-lg-g5-screen-protector-crystal-ekran-koruyucu-a18fl20124-p-TELKILSGPLGG501?magaza=Spigen%20Türkiye&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CjwKEAjwqdi7BRCL6Zmjk5-rsTwSJABmrVabrNbXSqHf9gRv4i-z8QJjaAE-HzXy4e5HEHro2LpPNRoC95Pw_wcB

Birde şarj aleti aldım ancak orjinal demesine rağmen orjinallikle alakası yok o da bu ;

http://www.hepsiburada.com/kilifshop-lg-g5-3-1-type-c-orijinal-sarj-cihazi-p-TELSARJKSP776106

Marka orginal accerssesion ama nasıl orjinal anlamıyorum bunu geri göndericem 55 liraya çakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilgarimo58 -- 1 Temmuz 2016; 19:25:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: maestro78

Ben de hb den çift hatlı ithalatçı firma garantili olandan aldım.yukarıda bi arkadaş fotoğraf atmış. Bana da aynı şekilde geldi. Telefonu kısa süreli kullandım. Herhangi bir sorunu yok. Telefonu şarj ettiğimde acayip şekilde ısındı. Bu böyle devam etmz inşallah. Şarj süresi için bisüre kullandıktan sonra tekrardan yazarım. Sorularınız varsa sorabilirsiniz

Hızlı şarjı kapatırsanız o kadar ısınmaz.
    Acil durumlar hariç pil sağlığı ve ömrü için hızlı şarjı kapatmanızı öneririm.

Kapanıyormu bende bulamadım ayarını siz tahmindemi bulundunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: maestro78

Ben de hb den çift hatlı ithalatçı firma garantili olandan aldım.yukarıda bi arkadaş fotoğraf atmış. Bana da aynı şekilde geldi. Telefonu kısa süreli kullandım. Herhangi bir sorunu yok. Telefonu şarj ettiğimde acayip şekilde ısındı. Bu böyle devam etmz inşallah. Şarj süresi için bisüre kullandıktan sonra tekrardan yazarım. Sorularınız varsa sorabilirsiniz

Hızlı şarjı kapatırsanız o kadar ısınmaz.
    Acil durumlar hariç pil sağlığı ve ömrü için hızlı şarjı kapatmanızı öneririm.

Kapanıyormu bende bulamadım ayarını siz tahmindemi bulundunuz?

Samsung da pil bölümünde en altta. LG de de orada olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Titan rengini alarak evin yolunu tuttum g2 den sonra iyi gelicek inş:)

Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanın... Nerden ve Ne kadara aldınız acaba?

• mert25 kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de gelmiyor Hocam. Uygulama ile ilgili bir sorun gibi.

• Hocam nerdesiniz :) ? Ne yaptınız G5'i? Hala kullanmaya devam mı, memnun kaldınız mı?

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.