Şimdi Ara

En Kötü Yayıncı - [Anketli]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir konu hakkında herşeyin en iyisi olduğu gibi en kötüsü de vardır ve bugün en kötü twitch yayıncılarını seçiyoruz oylama durumuna göre "En Kötü Twitch Yayıncıları" diye bir konu açarak bir analiz konusu da oluşturmayı düşünüyorum ama şimdilik sadece oyluyoruz size göre twitchte en kötü yayın yapan yayıncı kim ?

Anket :http://strawpoll.me/6797053

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Johreyn lol

• Çok kararsız kaldım. 5 kişi işaretleyelim

• Melih Uçar diyorum adamın yayınla alakası yok.
  • Kesinlikle Jahrein embesili.

• Duygu Köseoğlu ablam
  • hiç utanmadınız mı anakini işaretlerken onun güldürdüğü kadar kim güldürüyor insanları.
  • jahrein tabikide hiç komik değil.ve hiç hiçbirşeyde anlaşılmıyor oyunlarından.nicktron izlerim daha iyi.
  • O kadar çoktu ki karar vermedim boş bıraktım.

• Apophis.Bunu izleyende bağış atanda katıksız aptaldır.İzleyen varsa beni bloklasın.Tr serverının özeti resmen.Full flame.2 yıldır lol oynuyorum gördüğüm en flamer oyuncu,yayıncılık bir kenara...Yayını 5 dakikadan fazla izleyebilen varsa helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

hiç utanmadınız mı anakini işaretlerken onun güldürdüğü kadar kim güldürüyor insanları.

özürlü hareketler yapmak komiklikse senin mizah seviyen yerlerde.
  • Hyperior kullanıcısına yanıt
    ben sewiyom anakini :d

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil Chuck

ben sewiyom anakini :d

sen sev tosunum benimmm
  • Melih Uçar(HeadHunter -28)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

quote:

hiç utanmadınız mı anakini işaretlerken onun güldürdüğü kadar kim güldürüyor insanları.

Adamın trollünü ciddiye aldıysan senin de pek iyi değil mizah seviyen
  • Wtcnn ve Jahrein, ikisi de twitch mafyaları. Twitch destekte bağlantıları olduğu için istediği kişiyi banlatabiliyorlar.

Melih uçar, yayıncılıkla uzaktan alakası yok. Yayının hiçbir artısı yok. Oyunculuk yok, mizah yok. Sadece çekilişten ibaret.

Oyunbros iyi oynuyor ama kitlesi -15

ZeoNN vayneyle 2-3 kite yaptı kendini gosu sandı, eğlenceli değil + kitlesi -15

Hz.YokBeOlm ve Hz.Yasuo 2 tane ergen arkadaşımız yayın açıp komik olduklarını sanıyorlar =/

Levo kendi halinde yayıncı. Yayıncılığı meslek haline getirdiği için yayıncılık düzeyi iyi. Oyunculuk kısmı belirsiz. İyi de oynuyor kötü de oynuyor.

Anakin'i demiyorum bile.

Sleper yayıncılık düzeyi ne kötü ne iyi oyunculuk seviyesi çok çok berbat.

Apophis yayıncılık düzeyi gayet iyi oyunculuğu feritten daha iyi kitlesi +18 e hitap ediyor tek sorunu çok fazla flamer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Playinq

quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

quote:

Adamın trollünü ciddiye aldıysan senin de pek iyi değil mizah seviyen

Nesini ciddiye alayım,izleyici ve bağış için yaptığı hareketleri mi?
    Çocuk küfürlü bağış alırken bile aslında bayram ediyor.Yaptığı hareketlerin meyvesini bu şekilde alıyor.Bazen dikkat çekmek için kamera kırıyor,öldü numarası yapıyor

• Tabikide jahrein adamı o tiple 10k velet izliyor

• Jahrein:Oyunculuğu 0 sürekli ana avrat söven ergen kitleli kıskanç bir yayıncı.
    Zeoon:Kitlesi -14 falan.Saçma sapan espriler yapan.Ana avrat söven veletlerin olsun küfür etmiyor diye savunduğu biri.
    Oyunbros:Yayınlarından gram zevk almam hani arkada sesini açıp dinleyesim de gelmez.Ama kitlesi Zeoon gibi.Oyunculuğunu falan bilmem
    Allahdiyenriven:Oyunculuğu diğerlerine göre iyi.Zaten Rivenden başka birşey bilmiyor.Kitlesi Jahrein gibi.Düzgün biri gibi görünmeye çalışıyor.Özünde iyi biri ama sevmiyorm
    wtcN:Eskiden gerçekten kafa adamdı.Oyuncu olduğu zaman açtığı yayınlarda en iyi zamanlardı.Ama ne zaman ki bıraktı oyunculuğu tek derdi para oldu,Jahreine yanaştı falna o zaman bitti bende.Twitch mafyası
    Apophis:Kendi halinde yayın yapan,flame oranı yüksek sağlam oyunculuğu olan biri.İçi neyse dışı da o bence.İyi biri tek bunu izliyorum zaten aralarında.
    hz.yasuo & hz.yok be olm:Velet eğlendiren kişilikler.Zeonnun yayını öncesinden ısıtan adamlar.Sevmiyorum.
    Anakinn:Saçma sapan hareketlerle bi yere gelen biri.Kişiliksiz.Ama parayı iyi götürüyor.
    Oxichampion:Zamanın Anakinni.Ama daha eğlenceli olanı.Ama baya yalan sallıyor.Şimdi ne yapıyor onu da bilmiyorum.
    Lolodi ablam:Bugüne kadar 2 dakika bile izlemedim.Cosplay diye biliyordum yayıncıymış.Birilerinin yancısı olarak öne çıkan biri gibi geliyor.
    Duyguköse oğlu ablam :Gerçekten çok izlemem.Ama iyi yayıncı bence.Kendi kitlesi oluşmuş.Zeoondaki gibi veletler yok.Chatteki muhabbet iyi oluyor.Şükrünün de katkısı var tabi.
    Lufflee ablam:Bunu Apophis ve Sleper boostlamıştı.Yine velet eğlendiren yayıncı.Aplam çok güzelsn ablaaa.
    Melih Uçar (aka Headhunter28): Yayıncılık 0 oyunculuk 0 full küfür , hırıltılı konuşma sesi.Sadece çekiliş yapıyor.Çekiliş yapmasa izleyeni olmaz o da biliyor.
    Sleper:Melih uçar ın çekilişsiz hali.Daha değişik davranıyor.Ona göre kişi izliyor tabi.Garip biri derin asosyallerden.
    Efsane Yayıncı:Oxi yi öldürücem falan diyordu.Yayın yapmayı bırakmıştı.sonra lösev e yardım diye bi yayın açtı ardından geri döndü yayınlara.Dikkat çekmeye çalışan garip biri.İzlenmez
    Ciltkremi:Twitch alemine bu adamla başladım ben.Ama gram geliştiremedi şu yayınlarını.Hep 100 200 kişi izliyordu.Melih Uçar ı ünlü yapan bu adamdı.Derin yancılardandır.Küfürü bol.

• İyi olan var mıydı?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.