Şimdi Ara

BMW F30 ile E93 Takas Edilirmi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba forum donanım haber ailesine yeni katıldım uzun süredir çoğu konuda üye olmadan yorumlarınızı okuyup yardım aldım ve bilgi sorunumu giderdim ve üye olmak bugüne nasip oldu abilerim benim bir sorum olucaktı şimdi babamda aktif olarak kullandığımız 2012 model Bmw F30 kasa 320D Comfort paket beyaz renk aracımız var 105 binde aracı değiştirmeyi düşünüyoruz Allah nasip ederse 2008 Bmw E93 kasa 320D beyaz renk araç iç dış m paket koltuklar deri takas edilirmi sizce ?
    Bmw E93 320D : 177 hp 350 nm tork
    Bmw F30 320D : 184 hp 380 nm tork

Cabrio ile takaslamazsak sıfır Estoril Mavi M Joy paket F30 Bmw 318i de alabiliriz sizce bu iki araçtan birisiyle değiştirmek mantıklımıdır ?

• Eski kasa ile takaslamazdım ben, yeni kasada makyajlı olsada, 1.5 motorla yürürmü dizelden sonra çok hantal kalabilir size.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracınız ikisindende iyi

• değiştirme sebebiniz nedir,hemde eski kasayla ?
  • Hiç gerek yok değişime.

• Sen git, baban gelsin. Haftasonu erken geldi herhalde.
  • jettlara dikkat edin hocam 320d killer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Sen git, baban gelsin. Haftasonu erken geldi herhalde.

• fleleo kullanıcısına yanıt
  • Pasat al pasat

• Aranıyon mu yegenim

Düzenleme Sebebi: İmla Hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi think of idea -- 12 Şubat 2016; 22:21:34 >
  • Polo alın

• E93 Cabrio araç olduğu için takas etmeyi dusunuyoruz yorum yapan herkese tesekkur ederim 318i 1.5 benzinli motoru ile 2.0 dizel motorun performansina cokmu dusuk kalir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fleleo

jettlara dikkat edin hocam 320d killer

Silinmese efsane konu olacaktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Polo alın

Abi polo çok küçük olur aile arabası olarak, Golf 7 var takaslamayi dusundugumuz yerde 1.2 Tsi bluemotion ama araba size hantal kalır felan filan diyerek soğuttu Benzinli Golf 7 den

• babana söyle fantezi seviyorsa ferdi tayfur dinlesin, eski kasa hemde çok daha yaşlı bir araca geçmenin mantığı nedir.

Hemde 8 ileri ZF şanzıman bırakıp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 13 Şubat 2016; 10:36:54 >
  • fleleo kullanıcısına yanıt

• Düzgün yorum yapanlara teşekkür ederim genelde 2 genç kullanıyoruz abim ile ben o yüzden cabrio olmasini istiyoruz aracin iç dış M paket dışı beyaz içi kırmızı spor deri koltuklar + 2.0 dizel 318i de iç dış M joy paket dış rengi en cok istedigimiz renk oldugu icin degistirme karari aldik ve 105 bin km oldu aracimiz 318i sifir olacak cabrio 320d 80 binde

• F30 verilip E93 alınmaz net. Performans konusunda sıkıntı çekmeyecekseniz M paket F30 iyi olabilir yine.
  • estoril 3.18 daha iyi tercih bence ,f30 dan inip eski kasaya binilmez,maddi durum olumsuz anlamda değişmediği sürece.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.