Şimdi Ara

lg bh6730s 5+1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar herkese merhaba. Bu basliktaki yazdigim urunu az cok biliyorsunuzdur. Elinde olan varsa satmak isteyen vs. bana ulasabilir mi? Kac aydan beri bakiyorum saga sola hicbiyerde yok. Siz degerli arkadaslardan yardimlarinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ufukgunesli

Arkadaslar herkese merhaba. Bu basliktaki yazdigim urunu az cok biliyorsunuzdur. Elinde olan varsa satmak isteyen vs. bana ulasabilir mi? Kac aydan beri bakiyorum saga sola hicbiyerde yok. Siz degerli arkadaslardan yardimlarinizi bekliyorum

benim elimde bh 6730 t var senin aradığın modelin 4 kolonu kule olan boy yani. salonda daha şık duruyor, sıfır alırken aralarında 100 tl fark vardı ben kule tipi olanı tercih ettim. öbürü sunny nin 5.1 leri gibi duruyor.
    sonuç olarak almak istersen bende var. satmayıda düşünürüm konuşup anlaşabilirsek tabi. garantiside hala bitmedi.
    sıfırınıda hiç bir yerde bulamazsın zaten. lg nin zamane meşhur üretimlerinden ve cabuk bitti. yani hiç bir yerde stok yok. pm at bekliyorum.

• Satıldımı cihazın ne istiyorsun fiyat..

• 6730s elimde mevcut su an kullanmakta oldugum sistem. Uzerinde cizik dahi yok ilk gunku gibi 1 sene daha garantisi devam etmekte eger istersen satabilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.