Şimdi Ara

Bosch WAS 247B3TR Kullananlar | Siyah & Kireç İzi Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yetkili bayi satıcısı siyah renkli makinesinin her banyo sonrası temizlenmez ise kireç tutacağını ve bu izin geçmeyeceğini dolayısıyla ön paneli değiştirmemiz gerekebileceğini söyledi.

Makineyi kullananlarda böyle iz kalma vs gibi sıkıntı var mı? Koskoca Bosch bunun çalışmasını yapmıştır herhalde. Bayinin söylediği doğru olabilir mi yoksa beni yönlendirmeye mi çalıştı?

• Bayi yeni çıkan waw serisini satmak için tamamen sallamasyon konuşmuş. Makinenin üzerine hortumla su tutmadığınız sürece makinenin yüzeyindeki kireç tutması gibi bir durum olamaz. Was247B3tr modeli gayet donanımlı ve kaliteli bir model. Gözü kapalı alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 12 Şubat 2016; 18:10:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten WAW daha yeni daha ust, agirlik sensoru gereksiz gibi ifadelerde bulundu. Cakallik yapmaya kalkti. Hatta inoxta az belki eder en iyisi beyaz dedi. Ben bunu alayim hicbir bayide yok ama. Tesekkur ederim cevabiniz icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renkten dolayı sorun olmaz. Sadece makinenin elektronik aksamının ömrünü nem kısaltabilir diye düşünüyorum eğer banyoda duracaksa

• quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

Zaten WAW daha yeni daha ust, agirlik sensoru gereksiz gibi ifadelerde bulundu. Cakallik yapmaya kalkti. Hatta inoxta az belki eder en iyisi beyaz dedi. Ben bunu alayim hicbir bayide yok ama. Tesekkur ederim cevabiniz icin.

Size şundan örnek vereyim 3 yıl öncenin Telefonu amiral gemisi en üst düzeyde donanımı olan eski telefon mu almak istersiniz yoksa güncel tasarım harikası yeni çıkan ama düşük donanımlı yeni çıktığı için daha fazla para verip güncel bir şey almak mı istersiniz? WAW serisine baktım hiç beğenmedim özellikten kısılmış önceki seriler daha iyi diye düşünüyorum.

• quote:

Zaten WAW daha yeni daha ust, agirlik sensoru gereksiz gibi ifadelerde bulundu. Cakallik yapmaya kalkti. Hatta inoxta az belki eder en iyisi beyaz dedi. Ben bunu alayim hicbir bayide yok ama. Tesekkur ederim cevabiniz icin.

Waw serisi daha yeni ancak was serisine göre donanımı azaltıldı ve ekran bölümü sadeleştirilerek daha kolay kullanılır hale getirildi. Was247b3tr bayilerde yoksa mediamarktlarda bulabilirsiniz. Ama bayilerde olması lazım çünkü kendi sitesinde de hala satışta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 12 Şubat 2016; 18:20:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K-E-N-A-N

quote:

Waw serisi daha yeni ancak was serisine göre donanımı azaltıldı ve ekran bölümü sadeleştirilerek daha kolay kullanılır hale getirildi. Was247b3tr bayilerde yoksa mediamarktlarda bulabilirsiniz. Ama bayilerde olması lazım çünkü kendi sitesinde de hala satışta.

WAS Mediamarkt' ta mevcut fakat ellerinde uzun sure tutmadiklari icin bayiyi tercih etmek zorunda kaliyorum.

Bosch SMS63M38TR + Bosch WAS247B3TR = 4.150 TL (Yetkili Bayi) & 4.100 TL (Mediamarkt)

Aradaki 50 TL ucreti depolama olarak varsiyorum. Insallah ilerleyen zamanlarda daha da ucuzlamaz. Zam gelecegini duydugum icin aliyorum. Bunun disinda yetkili bayi saticisi Haziran 2016' dan sonra artik tum TR' de Turk mallari satilacakmis Alman ithaller olmayacakmis diye soyledi. Ne kadar dogru bilemiyorum tabi. Burada yazan tum herkese cok tesekkur ederim. Gecmis konularin cok cok faydasi oldu gercekten. Buzdolabi icin de fiyat alacagim o da Hitachi R-VG540PRU3X suan Enplus magazasinda 3.500 TL fakat indirim icin yarin konusacagim. Diger buzdolaplari gibi %26 iskonto uygularsa 2.500 TL civarlarina alacagim. Cok uzun ugraslarimdan sonra depolarinda tutmaya ikna ettim.

• quote:

quote:

quote:

WAS Mediamarkt' ta mevcut fakat ellerinde uzun sure tutmadiklari icin bayiyi tercih etmek zorunda kaliyorum.

Bosch SMS63M38TR + Bosch WAS247B3TR = 4.150 TL (Yetkili Bayi) & 4.100 TL (Mediamarkt)

Aradaki 50 TL ucreti depolama olarak varsiyorum. Insallah ilerleyen zamanlarda daha da ucuzlamaz. Zam gelecegini duydugum icin aliyorum. Bunun disinda yetkili bayi saticisi Haziran 2016' dan sonra artik tum TR' de Turk mallari satilacakmis Alman ithaller olmayacakmis diye soyledi. Ne kadar dogru bilemiyorum tabi. Burada yazan tum herkese cok tesekkur ederim. Gecmis konularin cok cok faydasi oldu gercekten. Buzdolabi icin de fiyat alacagim o da Hitachi R-VG540PRU3X suan Enplus magazasinda 3.500 TL fakat indirim icin yarin konusacagim. Diger buzdolaplari gibi %26 iskonto uygularsa 2.500 TL civarlarina alacagim. Cok uzun ugraslarimdan sonra depolarinda tutmaya ikna ettim.

Hocam bayi yine bol keseden atmış. Alman seriler Türkiye'ye gelmez olur mu hiç hayırlı olsun şimdiden makineleriniz.

• quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun güle güle kullanın şimdiden.

İkisi de Alman üretimi sanırım. Öyle ise iyidir.

Yukarıdaki arkadaş da çamaşır makinesine onay vermiş zaten demekki iyi ürün.

Ama sadece Türkiye üretimli ürünler neden satılsın ki. Gene telefondan örnek vereyim örneğin Sony Xperia Z5 üretiyor ve satıyor. Bir yandan da E3 üretiyor satıyor. Sony mağazasına gidiyorsunuz Z5 gelmeyeceğini hep E3 satılacağını söylüyor. Telefon üretimden de kalkmadı. Hem pahalı ürünlerden daha fazla prim alıyorlardır tahminimce. Bence bayi ürünleri bir önce almanız için yapıyor. O da onun kazancı.

Pek de bilgim yok buzdolabı konusunda yorum yapamayacağım. Hitachi markasını da ilk kez sizden duyuyorum. Daha bilgili arkadaşlar yorumlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.