Şimdi Ara

İPhone 4S NOHON Batarya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
3
Favori
8.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Arkadaşlar 20.01.2016 Tarihinde Buradan Sipariş Etmiş Olduğum Nohon Marka İphone 4s Bataryası Bu gün elime geçti.
    İlk izlenim olarak ambalajı üretim kalitesi hakkında insana güven veriyor ve yerel kaynaklardan alınan bataryalar gibi ucuz üretim kalitesini kesinlikle taşımıyor.

Ürün Singapur Post Aracılığı ile gönderildi saat saat nerede olduğunu takip edebildim. Türkiye'ye giriş yapınca PTT Kargo Devreye giriyor ve yine ücretsiz olarak evinize kadar getiriyor.

Ürün çok iyi paketlenmiş olarak geldi.Bu konuda gönderici gerçekten başarılı

Cihaz : iPhone 4s
    Sürüm : iOS 9.2
    Kapasite : 32GB

Ürün Paketinin Ön Yüzü

İPhone 4S NOHON Batarya

Ürün Paketinin Arka Yüzü

İPhone 4S NOHON Batarya

Ürün Paketi Komple Jelatinle Kaplı İlk Siz Açıyorsunuz

İPhone 4S NOHON Batarya

Batarya Üzerindeki Bilgiler

İPhone 4S NOHON Batarya

Ürün Paketinin İçeriği

İPhone 4S NOHON Batarya

Bataryanın Cihaza Monte Edilmiş Hali

İPhone 4S NOHON Batarya

Bataryanın bir tam dönüş şarj edilmesinden sonraki ilk durum bu şekilde
    Cihazı eşim kullanıyor biraz konuşma biraz Facebook full WiFi üzerinden 1 saat kadar safari ve 20-25 dakikada candy crush oynaması ile durum şu anda böyle test etmeye devam ediyorum yeni görseller ekleyeceğim

Eşimin ilk izlenimine göre batarya daha uzun dayanıyor fakat öyle abartılacak derecede bir fark henüz hissedilmedi

Batarya değişimden sonra sebebini bilemiyorum fakat pil kullanımını açıklamalı olarak göstermiyor Pil Bilgileri İPhone birkaç dakika kullanıldıktan sonra geçerli olacaktır diyor.

İPhone 4S NOHON Batarya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KinZhull -- 14 Şubat 2016; 11:20:39 >

• takipteyim
    İos sürümünüde yazar mısın değerlerinle birlikte
  • takipteyim yorumlarını bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktaskaya

takipteyim
    İos sürümünüde yazar mısın değerlerinle birlikte

İlk mesaja ekledim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aliexpress için fiyat çok değil mi ? Ben bugün izmit'te bi telefoncudan 5s bataryasını 50 liraya aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam takipteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cobra41

aliexpress için fiyat çok değil mi ? Ben bugün izmit'te bi telefoncudan 5s bataryasını 50 liraya aldım.

Hocam sizin almış olduğunuz bataryanın markası nedir acaba?
    Ben fiyatına çok takılmadım açıkcası 15 dolar çok gelmedi bana yerel tedarikçilerle fiyat aynı neredeyse
    Bataryayı test ediyoruz su anda performansı memnun edeceğe benziyor

• Arkadaşlar benim cihazımda 4S bu bataryalara güvenilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple Inc

Arkadaşlar benim cihazımda 4S bu bataryalara güvenilir mi ?

Hocam ben güvendim istedim geldi taktık denemeye başladık birkaç gün sonra batarya kullanım değerlerini ilk mesaja ekleyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: KinZhull

quote:

Hocam ben güvendim istedim geldi taktık denemeye başladık birkaç gün sonra batarya kullanım değerlerini ilk mesaja ekleyeceğim

Benimde almam gerekir de o yüzden soruyorum :)

• quote:

quote:

quote:

Aliexpressten güvenilir bir satıcı profili ilk mesajda var ben bu bataryayı çok inceledim orjinal bataryaya yakın bir kalite diye onaylayan sayısı oldukça fazla olduğundan denemek istedim çok aceleniz yoksa bir kaç gün bekleyin derim bataryanın performansını kontrol edeyim size ayrıntılı bir bildirim yazarım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aliexpressten güvenilir bir satıcı profili ilk mesajda var ben bu bataryayı çok inceledim orjinal bataryaya yakın bir kalite diye onaylayan sayısı oldukça fazla olduğundan denemek istedim çok aceleniz yoksa bir kaç gün bekleyin derim bataryanın performansını kontrol edeyim size ayrıntılı bir bildirim yazarım

Tamamdır haber bekliyorum

• KinZhull kullanıcısına yanıt
    anladım hocam hayırlı olsun. Benim bataryanın markasını tam bilmiyorum ama üzerinden çıkanla aynı. En ufak yazısına kadar aynısı yazıyor. Orjinal bu fiyata sanmıyorum ama çokta kalitesiz değildir diye düşünüyorum. Kullanım performansını test edip yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobra41

anladım hocam hayırlı olsun. Benim bataryanın markasını tam bilmiyorum ama üzerinden çıkanla aynı. En ufak yazısına kadar aynısı yazıyor. Orjinal bu fiyata sanmıyorum ama çokta kalitesiz değildir diye düşünüyorum. Kullanım performansını test edip yazarım.

Hocam tabiiki kimse babamızın oğlu değil sizin batarya performansını resimlerseniz burada ilk mesaja ekleriz insanlara fikir verir sonuçta seçenekleri insanlar görmeli

• KinZhull kullanıcısına yanıt
    tabikide hocam paylaşırım. Şu an şarj oluyor. Baktımda benim batarya 5-8$ gibi fiyatlara satılıyor. Sizin batarya daha kaliteli olabilir.
  • cobra41 C kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazlar ve dolayisiyla bataryalar zaten farklı önemli olan insanlara seçenek sunmak her ikisinide ekleriz ilk mesaja 4s nohon bu 5s yerel tedarik bu diye yazarız bilgi olur kullanıcılara forumun amaci bilgi vermek bizde üstümüze düşeni yapmış olalım

• quote:

Hocam cihazlar ve dolayisiyla bataryalar zaten farklı önemli olan insanlara seçenek sunmak her ikisinide ekleriz ilk mesaja 4s nohon bu 5s yerel tedarik bu diye yazarız bilgi olur kullanıcılara forumun amaci bilgi vermek bizde üstümüze düşeni yapmış olalım

dostum merak ettiğim bir soru var şimdi o siteden sipariş verdiğimde satıcının verdiği ücreti dolar kuruyla çarptıktan sonraki fiyat dışında bişey ödüyor muyuz ? Bankamatik kartından ödeme yapmayı düşünüyorum da
  • CatastropheTM kullanıcısına yanıt
    Orada fiyat yazan satirin ustunde free shipping ibaresi varsa sadece gordugunuz ucreti oduyorsunuz. Isterseniz free shipping yazan yere tiklayip ekstra odeme yaparak daha kisa surede gelen bir kargo sirketi secebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: CatastropheTM

quote:

dostum merak ettiğim bir soru var şimdi o siteden sipariş verdiğimde satıcının verdiği ücreti dolar kuruyla çarptıktan sonraki fiyat dışında bişey ödüyor muyuz ? Bankamatik kartından ödeme yapmayı düşünüyorum da

Hayır sadece ürün bedeli ödüyorsunuz arkadasında dediği gibi ekstra ücretle çok daha kısa Zaman'da teslim alabilirsiniz

• Emeğin için teşekkürler, takipteyim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.