Şimdi Ara

Yazın Çalışılabilecek İşler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
2.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bir öğrenci için yazın Haziran Ekim aylarında çalışılabilecek dönemsel isler nelerdir?
    Ehliyetim(B) var ve sigara kullanıyorum. Aylık 1.500 TL maaş beklentim var.
    Burger Mc Donalds gibi yerlere pek sıcak bakmıyorum.
    Tavsiye verecek herkese şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şok market

Neden diye sorarsan ben daha önce dönemsel olarak çalıştım benim çalıştığım mağaza sezonluk mağazaydı deniz kenarında olduğu için çalışma saati farklıydı sabah 7.30 da mağaza önünde oluyorduk akşam üstü 6 da işten çıkıyorduk bir sonraki gün öğlen 12 de geliyorduk gece 22.30 da çıkıyorduk ama normal bir şok markete girersen sabah 7.45 te mağaza önünde olursun akşam üstü 5 te çıkarsan öğlen 12 de işe gidersende akşam 9.30 da çıkarsın pazar günleri mağaza 1 saat geç açılıyor.Şimdi yapılacak işe gelirsekte dönemsel olarak girdiğin için belli bir yerin yok (kasiyer,mağaza görevlisi,vb) müdür ne derse o tarzı oluyor hafta içi ve ya hafta sonu tatil oda müdüre kalmış bir şey ben 2014 yazında çalışmıştım 1150 tl aylık ücretim vardı + yemek parasıydı ama bu yaz arkadaşım çalıştı artık yemek parası verilmiyormuş 1300,1350 tl arası bir ücret veriyormuş ve işe girdiğin gibi sigortan başlıyor.Şimdilik aklıma gelenler bunlar aklına bir şey takılırsa sorabilirsin

• kupeliii kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam çok sağolun.

Şok Marketin genel bir ilanına başvuru yaptım. Artık dönüş yaparlarsa. Simdi yazın okul vs gibi bir sıkıntım olmadığı için full time bir is bakıyorum ve tüm eforumu işim için harcayıp iyi bir miktar para biriktirmek istiyorum.

Şok ve BİM gibi yerlere başvurdum ama nedense hic dönüş yapmadılar.

Size sormak istediğim, şokta çalışmak yorucu mudur? Çalışanlara saygı var mıdır, kötü davranışlar falan? Teşekkürler.

• Rovaniemi kullanıcısına yanıt
    Şokta çalışmak yerine göre yorucuydu yani şöyle anlatıyım ben sezonluk deniz kenarında olan şok markette çalışıyordum günlük ciromuz en az 12.000 tl oluyordu ve sürekli müşteri oluyordu ve ben kasada durduğum için çok yoruluyordum hatta ilk başladığımda eve gidince ayakta dahi duramıyordum ama belli bir zaman sonra alışıyorsunuz.Kasiyer değilde mağazaya mal dizme ön-çek işleminde çalışırsanız bu biraz daha kolay belli başlı mallar var onları depodan alıp reyonlara diziyorsunuz arabadan mal geldimi 8-9 palet geliyordu bize normal mağazaya en fazla 4-5 gelir bizim arkadaşlar paletleri indirirken 1 palet indirdikten sonra 30 dk mola yapıyorlardı ben hep kasadaydım bu yüzden bana çok yorucu geliyordu ama dediğim gibi yerine göre müdürüne göre bir zaman sonra şekil alıyor

Çalışanlara saygı derken müdürün bize saygısımı yoksa müşterilerin mi?

Müdürün saygısı vardı zaten bizim müdür 26-27 yaşında genç birisiydi bizim kafamızdandı yani rahat anlaşıyorduk

Müşterilerin saygısına gelirsek kişilik meselesi olarak algılıyorum bazen çok iyiler var bazen çok nalet insanlarda var

Örnek:Mağazaya her gün gezen bir adam vardı ne zaman malların fiyatı değişse bunu biryerden öğreniyordu ve sabah eğerki biz etikedi değiştirmediysek gelip bizden eski fiyatından alıyordu buda bizim kasamızda açık olarak gözüküyordu.(tabi bu bizim hatamız)

• kupeliii kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok sağolun. Müdürlerin çalışana karşı saygısını sormuştum.
    Şok yada BİM geri dönüş yaparlarsa iyi olur, sizden de gerekli bilgileri aldım çok teşekkürler. :)

Tavsiyesi olan arkadaşlar varsa onlara da açığım

• Rovaniemi kullanıcısına yanıt
    Sen bir tane şok mağazasına git kapıda veya kasa arkasında zaten bizimle çalışmak istiyormusunuz yazıyor ya da kasiyere sor genel başvuruyu beklersen zor olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.