Şimdi Ara

Game of Thrones'un 6.sezonundan yeni görüntüler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Game of Thrones'un 6.sezonundan yeni görüntüler

Tüm zamanların en başarılı dizilerinden biri olan Game of Thrones'un 6.sezonu için meraklı bekleyiş sürerken, yeni sezondan görüntüler de yayınlanmaya devam ediyor. Nisan ayında başlayacak 6.sezonun tanıtım çalışmalarına bir süre önce başlayan HBO kanalı, yayınladığı kısa tanıtım videosunun ardından şimdi de yeni sezondan ilk resmi görüntüleri paylaştı.

Yazının bundan sonraki bölümü, henüz 5.sezon finalini izlemeyenler için ağır spoiler içerir.

Yayınlanan bu yeni görüntülerde dizinin ana karakterlerinin neredeyse tamamına yer verilirken Jon Snow'a yer verilmemesi, 5.sezon finalinden bu yana süregelen tartışmaları bir kez daha alevlendirdi. Sezon finalinde ölümün kıyısında bıraktığımız Jon Snow'un geri dönüp dönmeyeceği, yeni bölümler yayınlanana kadar açıklığa kavuşmayacak gibi görünüyor. Öte yandan geçtiğimiz aylarda Game of Thrones setinden gelen görüntüler, Jon Snow'un geri döneceğine işaret ediyor.

Game of Thrones'un 6.sezonundan yeni görüntüler

HBO tarafından yayınlanan görüntülerde dikkat çeken bir diğer unsur da Bran Stark'ın geri dönüşü oldu. Geçtiğimiz sezon dizide yer almayan Bran, bu sezon oldukça önemli bir rol oynayacak. Bran'in eğitmeni olan Üç Gözlü Karga'yı canlandıracak usta oyuncu Max von Sydow da yayınlanan bu yeni görüntülerde görülebiliyor. 

Game of Thrones'un 6.sezonu, 24 Nisan 2016'da başlayacak.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Game of Thrones'un 6.sezonundan ilk görüntüler

• Brandon karanlık tarafa geçiyor ve bu sezon onun üzerinden yürüyecek ana hikaye bu belli fakat aktöre yaklaşık 2 senelik aradan sonra kolay alışamıyacağız sanırım
  • ben bu bran olayını hala anlamadım intikam almayacak mı bu o güç ile ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokalp.

Brandon karanlık tarafa geçiyor ve bu sezon onun üzerinden yürüyecek ana hikaye bu belli fakat aktöre yaklaşık 2 senelik aradan sonra kolay alışamıyacağız sanırım

Dark side diyosun yani? Sith Stark mı olacak?

• Hani uçmuyor bran.

• Bran Stark'ın son sahnesinde geldiği yer, o ağaç.. Nedir, necidir? Hikayenin bütününü kavramak için daha zamana ihtiyaç var, merak ediyorum ve buna bayılıyorum. Bu dizi Lost, Breaking Bad ve Sherlock gibi benim için unutulmaz efsanelerin arasına çoktan girmiştir. Kurgu bence kusursuz.

Kitapları okuyanlar yazmasın, öğrenmek istemiyorum :)
  • gelmesede olur her sene 10 ay ara diziye tam alışıyoruz hop sezon finali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi yine eski bölümlerden fotolar koymamışlar
  • Ölsün boltonlar,ölsün freyler
    Yaşasın starklar,Yılmaz Morgülüs :)

• quote:

Orijinalden alıntı: JackTim

Hani uçmuyor bran.

Saçları uçmuş .

• 2011 askerliğin sonu işte asker adam napar can sıkıntısından eline geçirdiği kağıt parasını okur. Bir dergi parçasında Sean Bean ve o meşhur demir tahtta oturduğu kare. Bir kaç satır anca yazıyor yırtık bir kağıt parçası.
    Askerlik biter eve gelirsin yıllar geçer. Bir tane Sean Bean dizisi başlayacaktı neydi ki o diye diziyi bulur başlarsın 3 sezonu izlemeye. Sonra aha böyle beklersin her sene 10 ay.

Breaking Bad izledim mi hayır bitene kadar izlemedim sonra toptan izledim.
    Spartacus izledim mi hayır bekledim bitti toplu 4 sezon izledim.
    Lost izledim mi hayır bekledim toplu izledim.
    Dexter izledim mi hayır bekledim mis gibi 8 sezonu izledim bekleme olmadan.

Demem o ki uzun yoldan; izlemeyen başlamasın. Beklesin hepsi bitecek bir iki yıla mis gibi rahat rahat izlesin.

Şimdi bir de One Piece yıllarca bitsin diye bekledim izlemedim. Başladım 648. bölüme geldim bir kaç ayda. Ama bu bitecek gibi değil. Şimdi her hafta 15 dakka için bekle.

• quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Bran Stark'ın son sahnesinde geldiği yer, o ağaç.. Nedir, necidir? Hikayenin bütününü kavramak için daha zamana ihtiyaç var, merak ediyorum ve buna bayılıyorum. Bu dizi Lost, Breaking Bad ve Sherlock gibi benim için unutulmaz efsanelerin arasına çoktan girmiştir. Kurgu bence kusursuz.

Kitapları okuyanlar yazmasın, öğrenmek istemiyorum :)

kitapları okusan kusursuz olmadığını hatta dizinin çok daha aşağılarda olduğunu görürsün.Kitabı okurken diziden daha çok heyecanlandığım yerler olmuştu acayip bir şey bu seri ya bunun gibisi daha gelir mi
  • Ana konuya neden yazmıyorsunuz? Biz böyle konu açsak hemen uyarı puanı gelir. 100'lerce sayfalık GoT konusu var, tekrar konu açmanın mantığı ne, biri açıklayabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyya

Ana konuya neden yazmıyorsunuz? Biz böyle konu açsak hemen uyarı puanı gelir. 100'lerce sayfalık GoT konusu var, tekrar konu açmanın mantığı ne, biri açıklayabilir mi?

sen teğmensin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Ana konuya neden yazmıyorsunuz? Biz böyle konu açsak hemen uyarı puanı gelir. 100'lerce sayfalık GoT konusu var, tekrar konu açmanın mantığı ne, biri açıklayabilir mi?

sen teğmensin

• quote:

ben game of thrones resmi sayfası paylaştıktan 10-15 dakika sonra paylaştım 6. sezon tanıtım posterinide, bu fotoğraflarıda. saatler sonra haber editörü çıkıp paylaşım yapıyor.Aynısını bende dedim hatta haber editörü diye böyle bir hakkımı var diye ekledim raporuma evet var kısa bir cevap geldi gücüme gitti

gece 4 , 4 buçuk gibi yeni tease çıkacak yarın akşama doğru yayınlanır oda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 14 Şubat 2016; 13:00:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurtuldunuz

quote:

ben game of thrones resmi sayfası paylaştıktan 10-15 dakika sonra paylaştım 6. sezon tanıtım posterinide, bu fotoğraflarıda. saatler sonra haber editörü çıkıp paylaşım yapıyor.Aynısını bende dedim hatta haber editörü diye böyle bir hakkımı var diye ekledim raporuma evet var kısa bir cevap geldi gücüme gitti

gece 4 , 4 buçuk gibi yeni tease çıkacak yarın akşama doğru yayınlanır oda

Ona da yeni konu açarlar artık.

• Donanım sayfasına açmış başlığı
  • Bran iğce at hırsızı gibi olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izlemeyin herkes ölüyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.