Şimdi Ara

Önerilerinizi Bekliyorum...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun süre zte z7 max kullandım sonra bataryayı felan bahane edip sattım ve letv x600 e geçtim,ama gördüm ki z7 max x600 den daha iyi bir cihazmış,tabi x600 de zarar ederek sattım,şimdi yeni bir cihaz ihtiyacım var,piyasada bir dünya helio x10,6752,6753 vs. mtk lı telefon var tamam işlemci fena değil ama bir snapdragon kadarda stabil değil gibi geldi bana,snapdragon gps vs. performanslarda çok daha iyi idi.Bilmiyorum belkide letv böyle idi.En önemlisi ne alayım konusunda tıkandım,pek garanti felan takıntım yok,2. el olabilir,1000-1100 tl ye zorlayabilirim,.Ben ne gibi cihazlara baktım,mi4c 1.000 tl gibi satılıyor,lg flex 2 1.150 tl ye bulunabilir,z3 comp. 1.000 tl gibi 2. el bulunabilir,redmi note 3 pro piyasada yok ama 900tl gibi alınır,htc m8 temiz 1000 tl gibi,samsung j7 1.000 tl gibi yine,lenovo vibe shot 1100 tl gibi bulunabilir,lenovo p1 1.100 e alınır vs. v.s. .Batarya performans kombinasyonu çok önemli,eğer cihaz 10 numara ama batarya 1 günü zor çıkarıyorsa kalsım o cihaz,ekran parlaklığını açıp,3g açıp bir gün doya doya kullanamıyorsam siterse snapdragon 850,50 mp kamerası olsun benim için çöp :) .İnanıyorum ki benim gibi düşünen çok arkadaşa vardır bu kriterler ışığında herşeyi karar bir cihaz almak istiyorum,one göre önerilerinizi bekliyorum.

Not: Bu cihazlar içinde mi4c biraz beni cezbetti belirteyim...

Saygılar...

• Performans ve batarya ikilisi onceliginiz ise Z3compact yada gflex2 gayet isabetli secimler olacaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, evet batarya ve performans önemli,bu alacağım cihazda bitti bitecek diye korkmak istemiyorum,z3 Comp. Hep aklımda, Flex aykırı ve güzel bir cihaz acaba satarken sıkıntı çekemiyim o noktada şüphelerim var.Başka öneriler varsa alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.